Terræn Klitmøller / Næstrup (TerrænGevær) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
83672 Emil Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 26.000 34.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 26.000 34.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 35.000 46.000 Hovedskydning
117026 Emil Bruun Nielsen Horne Skytteforening BK/JUN 18.000 25.000 Hovedskydning
94693 Kurt Mosgaard Ørre Skytteforening ST1 35.000 46.000 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening SE 33.000 46.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å 34.000 47.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å 29.000 40.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening SE 27.000 38.000 Hovedskydning
25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening ST2 10.000 13.000 Hovedskydning
52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening SE 20.000 28.000 Hovedskydning
52173 Eskild L. Rasmussen Bullerup Skyttekreds ST2 27.000 36.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 35.000 46.000 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening ST2 33.000 43.000 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening ST2 26.000 34.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 28.000 37.000 Hovedskydning
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å 33.000 46.000 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Middelfart Skytteforening SE 25.000 35.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 37.000 49.000 Hovedskydning
28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening ST1 36.000 47.000 Hovedskydning
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening ST1 38.000 50.000 Hovedskydning
28206 Peder K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 29.000 38.000 Hovedskydning
81858 Magnus Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å 32.000 44.000 Hovedskydning
115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening Å 8.000 11.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 13.000 17.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 16.000 21.000 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE 31.000 43.000 Hovedskydning
28519 Jørgen C. Pedersen Thisted Skyttekreds SE 21.000 29.000 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening Å 29.000 40.000 Hovedskydning
28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 28.000 37.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening ST2 30.000 39.000 Hovedskydning
25639 Carsten Hauge Samsø Skytteforening ST2 39.000 51.000 Hovedskydning
24889 John Lykke Matthiesen Skytteklubben DSB/ASF ST2 0.000 0.000 Hovedskydning
23175 Walther Kristensen Rønde Skytteforening SE 19.000 26.000 Hovedskydning
115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening Å 23.000 32.000 Hovedskydning
23142 Bjarne R. Olesen Rønde Skytteforening Å 18.000 25.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE 28.000 39.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 24.000 32.000 Hovedskydning
28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds SE 36.000 50.000 Hovedskydning
28450 Peter Kjær Fink Thisted Skyttekreds ST1 35.000 46.000 Hovedskydning
28703 Steffen Kjær Thiesen Thisted Skyttekreds ST1 32.000 42.000 Hovedskydning
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 30.000 39.000 Hovedskydning

Til toppen