| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 196/03 199/03 395/06
2 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 193/07 192/04 385/11

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden 187/01 195/04 382/05
2 145006 Oliver Juhl Olsen Hvidovre Skyttekreds 189/07 185/01 374/08
3 140067 Jacob Solhøj Nørskov Skytteforeningen Krudttønden 187/03 185/03 372/06
4 146752 Silas Holmberg Toska Skytteforeningen Krudttønden 187/03 185/02 372/05
5 144218 Balder Hauberg Grønnegaard Skytteforeningen Krudttønden 180/03 186/04 366/07
6 148126 Josefine Jensen Hellerup Skyde Selskab 183/03 177/01 360/04
7 146750 Max Thagaard Skytteforeningen Krudttønden 165/00 181/01 346/01
8 148167 Lasse Birk Skytteforeningen Krudttønden 149/00 150/00 299/00
9 148169 Asger Ørmen Dalmeijer Skytteforeningen Krudttønden 161/00 133/01 294/01

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds 190/03 190/01 380/04

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 192/08 181/00 373/08
2 130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab 187/04 185/05 372/09

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds 186/06 183/02 369/08

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab 199/09 198/07 397/16
2 69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab 196/07 193/06 389/13

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab 193/04 187/02 380/06
2 70364 Jesper Holde Morgenstjernen IK Morgenstjernen 160/00 157/01 317/01

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/16 200/15 400/31
2 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/15 200/13 400/28
3 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/15 200/12 400/27
4 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening 198/11 198/06 396/17
5 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab 195/05 195/04 390/09
6 70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds 193/04 193/06 386/10

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab 195/08 192/03 387/11
2 147871 Julie Winkel Pedersen Hvidovre Skyttekreds 194/08 192/04 386/12
3 144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab 195/05 191/05 386/10
4 147463 Kenny Wilcken Thybo Hvidovre Skyttekreds 193/06 192/08 385/14
5 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening 191/03 188/04 379/07
6 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab 184/02 182/01 366/03
7 148178 Laura Andersen Hellerup Skyde Selskab 185/03 181/01 366/04
8 145707 Michael Osterwald-Lenum Akademisk Skytteforening 187/02 179/00 366/02

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 131750 Malene Madsen Kjøbenhavns Skytteforening 200/10

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 196/03
2 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 193/07

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 145006 Oliver Juhl Olsen Hvidovre Skyttekreds 189/07
2 147755 Jens Nygaard-Wulff Kjøbenhavns Skytteforening 189/04
3 146752 Silas Holmberg Toska Skytteforeningen Krudttønden 187/03
3 140067 Jacob Solhøj Nørskov Skytteforeningen Krudttønden 187/03
5 144219 Ferdinand Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden 187/01
6 146083 Kasper Arbo Andersen Skytteforeningen Krudttønden 186/03
7 146085 Alex Lodder Skytteforeningen Krudttønden 185/04
8 148126 Josefine Jensen Hellerup Skyde Selskab 183/03
9 144218 Balder Hauberg Grønnegaard Skytteforeningen Krudttønden 180/03
10 146087 Storm K. Andersen Skytteforeningen Krudttønden 176/00
11 148170 Markus Ankerbye Skytteforeningen Krudttønden 170/00
12 148168 Carl Wensien Skytteforeningen Krudttønden 169/01
13 146750 Max Thagaard Skytteforeningen Krudttønden 165/00
14 148169 Asger Ørmen Dalmeijer Skytteforeningen Krudttønden 161/00
15 148167 Lasse Birk Skytteforeningen Krudttønden 149/00

Riffel, 50m - Klasse J2

1 147754 Caroline Mynthe Vittrup Kjøbenhavns Skytteforening 193/04
2 128198 Nicoline Sindberg Kjøbenhavns Skytteforening 192/02
3 148270 Noah Sistrup Kjøbenhavns Skytteforening 190/05
4 143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds 190/03

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 192/08
2 130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab 187/04

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds 186/06

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab 199/09
2 63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab 196/12
3 69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab 196/07

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab 193/04
2 106484 Jesper Michelsen Kjøbenhavns Skytteforening 188/04
3 70364 Jesper Holde Morgenstjernen IK Morgenstjernen 160/00

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/16
2 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/15
2 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds 200/15
4 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening 198/11
5 129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden 197/10
6 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab 195/05
7 70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds 193/04

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening 198/04
2 125168 Niels Bjørn O Schmidt Kjøbenhavns Skytteforening 196/08
3 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab 195/08
4 144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab 195/05
5 147871 Julie Winkel Pedersen Hvidovre Skyttekreds 194/08
6 147463 Kenny Wilcken Thybo Hvidovre Skyttekreds 193/06
7 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening 191/03
8 145707 Michael Osterwald-Lenum Akademisk Skytteforening 187/02
9 148171 Aferdita Estrefi Skytteforeningen Krudttønden 186/00
10 148178 Laura Andersen Hellerup Skyde Selskab 185/03
11 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab 184/02

Til toppen