DGI 50-200m turnering 3 omgang (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
147755 Jens Nygaard-Wulff Kjøbenhavns Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
148126 Josefine Jensen Hellerup Skyde Selskab BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
148419 Cornelius Thomsen Kjøbenhavns Skytteforening BK3 156.000 156.000 Hovedskydning
148421 Karl Emil Agerholm Kjøbenhavns Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
147754 Caroline Mynthe Vittrup Kjøbenhavns Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
128198 Nicoline Sindberg Kjøbenhavns Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
148270 Noah Sistrup Kjøbenhavns Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST2 194.000 194.000 Mesterskab
123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab Å1 198.000 198.000 Mesterskab
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab Å2 192.000 192.000 Mesterskab
125168 Niels Bjørn O Schmidt Kjøbenhavns Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
145707 Michael Osterwald-Lenum Akademisk Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
145707 Michael Osterwald-Lenum Akademisk Skytteforening Å2 182.000 182.000 Mesterskab
63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds J2 191.000 191.000 Mesterskab
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Mesterskab
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST3 189.000 189.000 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST3 187.000 187.000 Mesterskab
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds ST3 178.000 178.000 Mesterskab
144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab Å2 192.000 192.000 Mesterskab
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab Å2 154.000 154.000 Hovedskydning
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab Å2 198.000 198.000 Mesterskab
69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
70364 Jesper Holde Morgenstjernen Hellerup Skyde Selskab SE2 157.000 157.000 Hovedskydning
130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab ST2 196.000 196.000 Hovedskydning
146085 Alex Lodder Skytteforeningen Krudttønden BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
144218 Balder Hauberg Grønnegaard Skytteforeningen Krudttønden BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
148169 Asger Ørmen Dalmeijer Skytteforeningen Krudttønden BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
148167 Lasse Birk Skytteforeningen Krudttønden BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
140067 Jacob Solhøj Nørskov Skytteforeningen Krudttønden BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
140067 Jacob Solhøj Nørskov Skytteforeningen Krudttønden BK3 185.000 185.000 Mesterskab
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
146083 Kasper Arbo Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
146087 Storm K. Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
148170 Markus Ankerbye Skytteforeningen Krudttønden BK3 179.000 179.000 Hovedskydning

Til toppen