| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 199/12
2 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 197/08

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds 196/07
2 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 195/05
3 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening 194/05
4 140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening 192/03
5 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 189/01

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening 198/09
2 145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds 198/04
3 126876 Jonas Iversen Boddum-Ydby Skytteforening 197/09
4 141971 Emma Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening 197/07
5 147140 Magnus Christensen Hobro Egnens Skytteforening 197/06
6 147129 Kristian Hedegaard Vetter Hobro Egnens Skytteforening 197/04
7 146802 Elina Qvist Ulsted Skytteforening 196/11
8 147139 Celia Overgaard Hobro Egnens Skytteforening 194/06
9 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds 194/01
10 146803 Anna Eline Jørgensen Ulsted Skytteforening 192/07
11 147382 Aksel Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening 192/03
12 147704 Amalie Sidse Krogh-Christensen Vodskov Skytteforening 191/04
13 145299 Tim Ahlgren Nielsen Vodskov Skytteforening 191/03
14 147327 Linus B. Engi Hobro Egnens Skytteforening 190/04
15 142955 Magnus Sarkov Nielsen Brønderslev Skytteforening 189/05
16 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds 189/04
17 147328 Kathrine Studsgaard Hobro Egnens Skytteforening 189/03
18 146364 Silke Sørensen Karby Skyttekreds 188/04
19 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 188/01
20 144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening 185/03
20 146102 Thor Tinglev Ulsted Skytteforening 185/03
22 145773 Malte B. Olsen Hjørring Skytteforening 185/02
23 145890 Nico Lund Bentsen Boddum-Ydby Skytteforening 184/06
24 146697 Emma Aastrup Boddum-Ydby Skytteforening 183/03
24 135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds 183/03
26 147601 Colin Guldager Hobro Egnens Skytteforening 183/02
27 145780 Lucas Larsen Hjørring Skytteforening 182/02
28 148123 Freja Kousgaard Boddum-Ydby Skytteforening 176/02
29 148094 Astrid Flyvholm Pedersen Brønderslev Skytteforening 175/03
29 147775 Sofie Cecilie Brinkmann Nielsen Hjallerup Skytteforening 175/03
31 148245 Freja Winkel Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 175/00
32 147977 Elias Haven Dalkvist Hjørring Skytteforening 174/04
33 144470 Marinus Steenberg Løgtved Pandrup Skytteforening 174/01
34 146854 Elias Landbo Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 172/01
34 144592 Lukas Bukhave Christensen Karby Skyttekreds 172/01
36 145959 Jakob Kristensen Hjørring Skytteforening 170/00
36 148121 Laura Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 170/00
38 142954 Casper Sarkov Andersen Brønderslev Skytteforening 167/00
39 147115 Mikkel Noppenau Sørensen Karby Skyttekreds 161/00
40 146851 Ivan Silinskyi Boddum-Ydby Skytteforening 160/02
40 148131 Timmi Frank Jensen Karby Skyttekreds 160/02

Riffel, 50m - Klasse J1

1 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/09
2 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 198/14
3 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 195/09
4 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 192/07

Riffel, 50m - Klasse J2

1 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 199/10
2 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 199/09
3 131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening 199/08
4 139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening 199/04
5 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 195/02
6 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 194/10
7 126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 190/02
7 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 190/02
9 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds 188/05
10 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 186/04
11 147393 Signe Østerby Lauritzen Hjørring Skytteforening 183/03
12 147928 Lærke Overgaard Bro Vodskov Skytteforening 180/00
13 142958 Mikkel Hansen Brønderslev Skytteforening 175/02
14 124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening 170/00

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 196/10
2 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 194/07
3 16969 Morten Larsen Vodskov Skytteforening 188/09

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 195/05
2 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 194/04
3 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 193/08
4 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds 193/07
5 29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening 192/07
6 28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening 190/06
7 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 189/02
8 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 180/04

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 192/10
2 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 189/04
2 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 189/04
4 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 189/03
5 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 186/04
6 134255 Vinni Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 184/07
7 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 184/04
8 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 182/05
9 28206 Peder K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening 181/03
10 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 180/03
11 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 176/03

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 199/12
2 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 199/10
3 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds 199/09
4 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 199/07
5 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 197/03

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening 195/08
2 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening 195/06
3 16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds 194/05
4 137252 Peter Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening 193/06
5 28217 Mogens Enevoldsen Boddum-Ydby Skytteforening 193/05
5 148246 Jytte Sørensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/05
7 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening 192/06
8 11034 Per Bach Levorsen Hjørring Skytteforening 192/05
9 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 191/03
10 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds 190/04
11 28266 Kristian Bisgaard Boddum-Ydby Skytteforening 187/04
12 28359 Ole Sørensen Boddum-Ydby Skytteforening 187/03
13 17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds 184/05
14 102175 Arne Schiönning Aalborg Skyttekreds 183/04
15 131274 Eigil Flyvholm Pedersen Brønderslev Skytteforening 164/00

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/16
2 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 200/15
3 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/13
4 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/11
4 139686 Ida Aaen Vodskov Skytteforening 200/11
4 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 200/11
7 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 200/08
8 104261 Bjørn Voigt Aalborg Skyttekreds 199/16
9 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 199/13
9 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 199/13
11 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 199/10
12 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds 198/10
13 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening 198/07
14 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/11
15 126135 Martin Osther Boddum-Ydby Skytteforening 197/09
16 103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening 197/07
17 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 196/08
18 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 195/08
19 87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening 193/06
20 91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds 191/04

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/10
2 147141 Jørn Christensen Hobro Egnens Skytteforening 198/09
3 81858 Magnus Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/07
4 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 195/10
5 144971 Peter Løgtved Pandrup Skytteforening 195/07
6 142959 Rasmus Hansen Brønderslev Skytteforening 194/07
7 146383 Frode Kirstejn Hovalt Aalborg Skyttekreds 193/06
8 147773 Peter Brinkmann Nielsen Hjallerup Skytteforening 193/05
9 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 192/05
10 134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening 191/06
11 148093 Kristian Mikkel Thomsen Brønderslev Skytteforening 190/06
12 147926 Martin Overgaard Bro Vodskov Skytteforening 189/05
13 123017 Ole Juhl Nielsen Hjallerup Skytteforening 188/05
14 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 188/01
15 148106 Jelena Lebedeva Brønderslev Skytteforening 187/02
16 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 186/04
17 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening 184/01
18 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 183/03
19 148120 Danny Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 183/02
20 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening 180/04

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening 191/02
2 135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening 185/05
3 147774 Trine Brinkmann Nielsen Hjallerup Skytteforening 179/02
4 146981 Karl Søbygge Ulsted Skytteforening 178/03
5 135496 Christian Boye Hansen Hjørring Skytteforening 175/00
6 139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening 168/00
7 147287 Daniel Guldhammer Nedergaard Pandrup Skytteforening 166/01

Til toppen