Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Ulsted Skytteforening - 50m Riffel-Præmiestævne (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
Alle foreninger
Hjallerup Skytteforening
Hobro Egnens Skytteforening
Løgstør Sportsskytteklub
Sæby og omegns skytteforening
Ulsted Skytteforening
Vester Hassing Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
134889
Jens Peter Larsen
Hjallerup Skytteforening
FRI
195.000
195.000
Hovedskydning
134889
Jens Peter Larsen
Hjallerup Skytteforening
FRI
193.000
193.000
Mesterskab
139111
Anders Rasmussen
Ulsted Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
139111
Anders Rasmussen
Ulsted Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Mesterskab
139875
Laura Heby Svendsen
Vodskov Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
144907
Stefan Thane
Vodskov Skytteforening
FRI
195.000
195.000
Mesterskab
139686
Ida Aaen
Vodskov Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
139686
Ida Aaen
Vodskov Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Mesterskab
147926
Martin Overgaard Bro
Vodskov Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
147926
Martin Overgaard Bro
Vodskov Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
122123
Tobias Holm Hansen
Vodskov Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
122123
Tobias Holm Hansen
Vodskov Skytteforening
Å1
191.000
191.000
Mesterskab
147928
Lærke Overgaard Bro
Vodskov Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
147928
Lærke Overgaard Bro
Vodskov Skytteforening
J2
185.000
185.000
Mesterskab
146803
Anna Eline Jørgensen
Ulsted Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
146803
Anna Eline Jørgensen
Ulsted Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
146802
Elina Qvist
Ulsted Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
146802
Elina Qvist
Ulsted Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
141833
Mikkel Anderson
Ulsted Skytteforening
BK2
185.000
185.000
Hovedskydning
146102
Thor Tinglev
Ulsted Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
146102
Thor Tinglev
Ulsted Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
141832
Tristan Røgilds Hansen
Ulsted Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
141832
Tristan Røgilds Hansen
Ulsted Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
130103
Christina Røgilds
Ulsted Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
130103
Christina Røgilds
Ulsted Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
137052
Signe Røgilds Hansen
Ulsted Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
137052
Signe Røgilds Hansen
Ulsted Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
130107
Karsten Hansen
Ulsted Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
130107
Karsten Hansen
Ulsted Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
148136
Nicklas Hagbard Olsen
Ulsted Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
148136
Nicklas Hagbard Olsen
Ulsted Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
147773
Peter Brinkmann Nielsen
Hjallerup Skytteforening
Å2
189.000
189.000
Mesterskab
15697
Lars Kristensen
Hjallerup Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
15697
Lars Kristensen
Hjallerup Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
134531
Jimmi Jensen
Hjallerup Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
134531
Jimmi Jensen
Hjallerup Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Mesterskab
134532
John Pedersen
Hjallerup Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
147774
Trine Brinkmann Nielsen
Hjallerup Skytteforening
FRI
170.000
170.000
Hovedskydning
147774
Trine Brinkmann Nielsen
Hjallerup Skytteforening
FRI
186.000
186.000
Mesterskab
126252
Camilla Brandi
Hjallerup Skytteforening
Å1
188.000
188.000
Hovedskydning
126252
Camilla Brandi
Hjallerup Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Mesterskab
144310
Freja Hald
Ulsted Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
144310
Freja Hald
Ulsted Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
145470
Silas Balser Pedersen
Sæby og omegns skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
145470
Silas Balser Pedersen
Sæby og omegns skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
147423
Amalie Trude Holm
Aalborg Skyttekreds
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
147423
Amalie Trude Holm
Aalborg Skyttekreds
J2
192.000
192.000
Mesterskab
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
ST1
195.000
195.000
Hovedskydning
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
ST1
196.000
196.000
Mesterskab
146979
Lukas Olander M. Rasmussen
Ulsted Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
146979
Lukas Olander M. Rasmussen
Ulsted Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
148299
Lucas Bøgh Nielsen
Ulsted Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
148299
Lucas Bøgh Nielsen
Ulsted Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
148298
Mikkel Klitgaard
Ulsted Skytteforening
Å2
187.000
187.000
Hovedskydning
148298
Mikkel Klitgaard
Ulsted Skytteforening
Å2
180.000
180.000
Mesterskab
148300
Laurits Klitgaard
Ulsted Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
148300
Laurits Klitgaard
Ulsted Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Mesterskab
145985
Mikkel Nymark Kristensen
Sæby og omegns skytteforening
J2
176.000
176.000
Hovedskydning
145985
Mikkel Nymark Kristensen
Sæby og omegns skytteforening
J2
176.000
176.000
Mesterskab
146476
Anton Smith Adamzig
Sæby og omegns skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
146476
Anton Smith Adamzig
Sæby og omegns skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
138422
Karla Schultz Jensen
Vester Hassing Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
138422
Karla Schultz Jensen
Vester Hassing Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
147831
Mathilde Urth Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
147831
Mathilde Urth Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
15402
Per Schultz
Vester Hassing Skytteforening
SE2
181.000
181.000
Hovedskydning
15402
Per Schultz
Vester Hassing Skytteforening
SE2
182.000
182.000
Mesterskab
13407
Jens Arne Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
134532
John Pedersen
Hjallerup Skytteforening
Å2
187.000
187.000
Hovedskydning
141833
Mikkel Anderson
Ulsted Skytteforening
BK2
184.000
184.000
Mesterskab
144907
Stefan Thane
Vodskov Skytteforening
FRI
194.000
194.000
Hovedskydning
113585
Anders Christian Uhrenholt
Vodskov Skytteforening
ST3
187.000
187.000
Mesterskab
113585
Anders Christian Uhrenholt
Vodskov Skytteforening
ST3
190.000
190.000
Hovedskydning
127968
Mikkel Heby Svendsen
Vodskov Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
127968
Mikkel Heby Svendsen
Vodskov Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
139867
Thomas Øllgaard
Vodskov Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
139867
Thomas Øllgaard
Vodskov Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
131704
Marius Højer Juul
Vodskov Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
131704
Marius Højer Juul
Vodskov Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
147704
Amalie Sidse Krogh-Christensen
Vodskov Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
147704
Amalie Sidse Krogh-Christensen
Vodskov Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
139875
Laura Heby Svendsen
Vodskov Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
87497
Jørgen Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
87497
Jørgen Thomsen
Hobro Egnens Skytteforening
Å1
177.000
177.000
Hovedskydning
13407
Jens Arne Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
SE1
174.000
174.000
Mesterskab
13483
Bodil Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
13483
Bodil Abildgaard
Hobro Egnens Skytteforening
SE2
181.000
181.000
Mesterskab
147140
Magnus Christensen
Hobro Egnens Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
147140
Magnus Christensen
Hobro Egnens Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
147129
Kristian Hedegaard Vetter
Hobro Egnens Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
147129
Kristian Hedegaard Vetter
Hobro Egnens Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
147141
Jørn Christensen
Hobro Egnens Skytteforening
Å2
186.000
186.000
Hovedskydning
147141
Jørn Christensen
Hobro Egnens Skytteforening
Å2
189.000
189.000
Mesterskab
132311
Silas Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
132311
Silas Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
120948
Gunnar Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
120948
Gunnar Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
SE1
190.000
190.000
Mesterskab
15132
Søren Nikolaj Jensen
Ulsted Skytteforening
Å2
186.000
186.000
Hovedskydning
15132
Søren Nikolaj Jensen
Ulsted Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Mesterskab
15404
Ole M. Nielsen
Ulsted Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Hovedskydning
15404
Ole M. Nielsen
Ulsted Skytteforening
Å1
191.000
191.000
Mesterskab
Til toppen