Honum Tørring (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
19957 Preben Olsen Honum & Omegns Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
146399 Esben Langaa Bruun Tørring Idrætsforening BK3 153.000 153.000 Hovedskydning
146861 Jonas Jensen Tørring Idrætsforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
146861 Jonas Jensen Tørring Idrætsforening BK3 176.000 176.000 Mesterskab
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST2 196.000 196.000 Mesterskab
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
34644 John Jensen Tørring Idrætsforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
34644 John Jensen Tørring Idrætsforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening ST3 190.000 190.000 Mesterskab
147152 Dennis Pedersen Brande Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
147152 Dennis Pedersen Brande Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 183.000 183.000 Hovedskydning
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST3 194.000 194.000 Mesterskab
148190 Johan Rasmussen Beier Honum & Omegns Skytteforening BK3 148.000 148.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
136363 Henrik Steffensen Jelling fS Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
136363 Henrik Steffensen Jelling fS Å2 195.000 195.000 Mesterskab
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 197.000 197.000 Mesterskab
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening Å1 192.000 192.000 Mesterskab
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening SE1 190.000 190.000 Mesterskab
148191 Oscar Secher Jelling fS BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS J2 196.000 196.000 Hovedskydning
120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS J2 196.000 196.000 Mesterskab
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS ST3 189.000 189.000 Mesterskab
20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 182.000 182.000 Hovedskydning
96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
148194 Britta Fog Albrechtslund Løsning-Hedensted Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
148194 Britta Fog Albrechtslund Løsning-Hedensted Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 195.000 195.000 Mesterskab
86870 Jesper Langhoff Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 194.000 194.000 Mesterskab
148196 Tommy Martinsen Honum & Omegns Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
148197 Håkon Skovgård Martinsen Honum & Omegns Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning

Til toppen