| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/08

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 144868 Daphne Magda Kaczmarek Østerlars Skytteforening 193/01

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 144312 Emil Bonde Østerlars Skytteforening 198/12
2 143984 Celine Marie Bonde Østerlars Skytteforening 193/03
3 147573 Freja Andersen Østerlars Skytteforening 191/04
4 129913 Alfred Kristoffersen Østerlars Skytteforening 190/06
5 144941 Nikolaj Dahl-Hansen Aakirkeby Skytteforening 184/02
6 144313 Philip Bonde Østerlars Skytteforening 181/02
7 147574 Nickolaj Andersen Østerlars Skytteforening 170/00
8 144867 Phoebe Kaczmarek Østerlars Skytteforening 146/00

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 192/07
2 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening 192/05
3 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 190/08
4 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 185/02
5 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 183/06
6 61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening 182/00

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 195/07
2 61120 Jørn Jørgensen Østerlars Skytteforening 186/05
3 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening 178/03
4 136180 Brian Hansen Østermarie Skytteforening 164/01

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening 197/06
2 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 196/06
3 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 193/07
4 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 193/04
5 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 193/02
6 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 189/05

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening 197/06
2 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening 196/04
3 61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening 192/05
4 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening 188/07
5 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening 188/03
6 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 187/01
7 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 175/01
8 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 169/07
9 61485 Leif Pedersen Nyvest Skytteforening 167/00

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 199/12
2 60957 Tina Knudsen Østerlars Skytteforening 198/09
3 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 198/07
4 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/08
5 141203 Zascha Jørgensen Nyvest Skytteforening 194/06

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 142007 Sebastian Regnersen Nyvest Skytteforening 197/08
2 121834 Poul Erik Kristoffersen Østerlars Skytteforening 196/10
3 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening 195/02
4 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/04
5 141040 Jørn Jørgensen Nyvest Skytteforening 193/06
5 144540 Michael Jimmi Møller Nielsen Aakirkeby Skytteforening 193/06
7 146806 Mads Kofod Nyvest Skytteforening 192/05
7 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening 192/05
9 125469 Birthe Kristoffersen Østerlars Skytteforening 190/05
10 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 190/02
11 140555 Flemmimg Kofoed Aakirkeby Skytteforening 188/04
12 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening 181/02
13 139848 Jens S. Koefoed Nyvest Skytteforening 178/01
14 147448 Kim Skovgaard Nyvest Skytteforening 175/02

Til toppen