| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 200/11
2 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 195/06

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening 200/07
2 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds 198/07
3 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 196/06
4 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening 195/08
5 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 195/07
6 140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening 188/03

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 146802 Elina Qvist Ulsted Skytteforening 200/10
2 126876 Jonas Iversen Boddum-Ydby Skytteforening 198/09
3 141971 Emma Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening 198/08
4 144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening 198/06
5 146803 Anna Eline Jørgensen Ulsted Skytteforening 196/06
6 147129 Kristian Hedegaard Vetter Hobro Egnens Skytteforening 195/07
6 147140 Magnus Christensen Hobro Egnens Skytteforening 195/07
8 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds 195/06
8 145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds 195/06
10 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds 194/09
11 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds 194/07
12 147139 Celia Overgaard Hobro Egnens Skytteforening 194/06
13 147704 Amalie Sidse Krogh-Christensen Vodskov Skytteforening 194/04
13 145890 Nico Lund Bentsen Boddum-Ydby Skytteforening 194/04
15 147327 Linus B. Engi Hobro Egnens Skytteforening 191/01
16 145299 Tim Ahlgren Nielsen Vodskov Skytteforening 190/05
17 142955 Magnus Sarkov Nielsen Brønderslev Skytteforening 188/04
18 147328 Kathrine Studsgaard Hobro Egnens Skytteforening 188/02
19 145069 Oliver Vutborg Ulsted Skytteforening 187/04
20 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 186/05
21 142707 Tobias Krogh Dalsgaard Pandrup Skytteforening 186/04
22 147971 Line Gregersen Hjallerup Skytteforening 186/02
23 146854 Elias Landbo Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 185/03
24 147601 Colin Guldager Hobro Egnens Skytteforening 185/02
24 146364 Silke Sørensen Karby Skyttekreds 185/02
26 145773 Malte B. Olsen Hjørring Skytteforening 182/03
26 147382 Aksel Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening 182/03
28 135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds 181/02
29 146699 Arsen Yurashchuk Boddum-Ydby Skytteforening 180/04
30 148094 Astrid Flyvholm Pedersen Brønderslev Skytteforening 180/03
30 146851 Ivan Silinskyi Boddum-Ydby Skytteforening 180/03
32 148123 Freja Kousgaard Boddum-Ydby Skytteforening 180/01
33 148245 Freja Winkel Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 179/00
34 145003 Sandar A. Klitgaard Hjallerup Skytteforening 178/02
35 145780 Lucas Larsen Hjørring Skytteforening 177/06
36 148121 Laura Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 177/01
37 144592 Lukas Bukhave Christensen Karby Skyttekreds 176/00
38 147977 Elias Haven Dalkvist Hjørring Skytteforening 173/02
39 142954 Casper Sarkov Andersen Brønderslev Skytteforening 173/01
40 144470 Marinus Steenberg Løgtved Pandrup Skytteforening 172/00
41 145959 Jakob Kristensen Hjørring Skytteforening 169/02
42 148131 Timmi Frank Jensen Karby Skyttekreds 166/02
43 123025 Camilla Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 166/00
43 147775 Sofie Cecilie Brinkmann Nielsen Hjallerup Skytteforening 166/00
45 147115 Mikkel Noppenau Sørensen Karby Skyttekreds 165/03
46 148136 Nicklas Hagbard Olsen Ulsted Skytteforening 155/02
47 146978 Vilhelm Rasmussen Ulsted Skytteforening 145/00
48 146381 Malthe Juhl Nielsen Hjallerup Skytteforening 130/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 199/15
2 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 199/12
3 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/10
4 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 196/09

Riffel, 50m - Klasse J2

1 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 200/08
2 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 199/15
3 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 198/08
4 147928 Lærke Overgaard Bro Vodskov Skytteforening 195/06
5 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 194/04
6 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds 193/08
7 146979 Lukas Olander M. Rasmussen Ulsted Skytteforening 190/03
8 147393 Signe Østerby Lauritzen Hjørring Skytteforening 189/05
9 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 187/04
10 124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening 185/03
11 126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 181/01
12 142958 Mikkel Hansen Brønderslev Skytteforening 178/01
13 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 176/01

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 198/11
2 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 194/06

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds 197/11
2 28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/10
3 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 194/08
4 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 194/06
5 29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening 193/06
6 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/04
7 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 192/09

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 134255 Vinni Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 192/08
2 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 189/03
3 28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 188/04
4 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 188/02
5 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 187/02
6 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 184/04
7 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 184/03
8 43051 Betina P. Sørensen Boddum-Ydby Skytteforening 183/03
9 28206 Peder K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening 181/04
10 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 181/02
11 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 178/03

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 200/08
2 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 199/10
3 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds 198/10
4 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 198/08
5 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 197/08

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 148246 Jytte Sørensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/08
2 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening 194/05
3 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening 194/04
4 16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds 193/05
5 137252 Peter Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening 193/04
6 11034 Per Bach Levorsen Hjørring Skytteforening 191/04
6 28359 Ole Sørensen Boddum-Ydby Skytteforening 191/04
8 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds 191/02
9 17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds 183/02
10 28217 Mogens Enevoldsen Boddum-Ydby Skytteforening 183/01
11 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening 181/02
12 131274 Eigil Flyvholm Pedersen Brønderslev Skytteforening 180/04
13 28266 Kristian Bisgaard Boddum-Ydby Skytteforening 171/01

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 200/17
2 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 200/15
3 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 200/12
3 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 200/12
5 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/10
6 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 199/11
7 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 199/08
8 104261 Bjørn Voigt Aalborg Skyttekreds 198/15
9 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 198/11
9 139686 Ida Aaen Vodskov Skytteforening 198/11
9 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 198/11
12 28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds 198/10
13 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 198/09
14 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 198/08
15 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 197/06
16 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 197/05
17 126135 Martin Osther Boddum-Ydby Skytteforening 196/05
18 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening 195/08
19 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening 195/05
20 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds 194/08
21 87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening 194/07

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 144971 Peter Løgtved Pandrup Skytteforening 198/14
2 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 198/08
2 134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening 198/08
4 93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/10
5 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 196/03
6 146383 Frode Kirstejn Hovalt Aalborg Skyttekreds 195/07
6 147773 Peter Brinkmann Nielsen Hjallerup Skytteforening 195/07
8 81858 Magnus Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 194/06
9 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening 193/08
10 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 193/04
11 147926 Martin Overgaard Bro Vodskov Skytteforening 193/02
12 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 192/02
13 147141 Jørn Christensen Hobro Egnens Skytteforening 189/04
14 148106 Jelena Lebedeva Brønderslev Skytteforening 189/01
15 148093 Kristian Mikkel Thomsen Brønderslev Skytteforening 188/02
16 142959 Rasmus Hansen Brønderslev Skytteforening 187/03
17 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening 186/03
18 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 185/02
18 123017 Ole Juhl Nielsen Hjallerup Skytteforening 185/02
20 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 181/01
20 148120 Danny Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 181/01
22 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening 172/03

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening 192/02
2 147774 Trine Brinkmann Nielsen Hjallerup Skytteforening 185/02
3 135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening 182/03
4 147287 Daniel Guldhammer Nedergaard Pandrup Skytteforening 165/01
5 139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening 162/00

Til toppen