| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 141326 Line von Riegen Jørgensen Sønderborg Skyttekreds 200/09
2 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds 199/10
3 139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds 198/08
4 139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds 197/05

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds 198/09
2 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds 198/07
3 135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds 198/06
4 144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds 197/07
5 139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds 197/03
6 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 196/10
7 138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening 196/06
8 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds 196/05
9 144026 Julie Detlefsen Sønderborg Skyttekreds 195/10
10 137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds 183/00

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 145583 Katrine Holm Østergaard Sønderborg Skyttekreds 197/09
2 146607 Andreas Johnsen Gråsten Skytteforening 196/09
3 140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds 196/05
4 144861 Mia Riemer Sønderborg Skyttekreds 194/04
5 145581 Frederik Lund Palmgren Sønderborg Skyttekreds 193/07
5 145629 Frede Noes Sønderborg Skyttekreds 193/07
7 147994 Tobias Larsen Nordals Skyttekreds 192/07
8 145199 Aksel Gadeberg Zachariassen Gråsten Skytteforening 191/03
9 147312 Carlton Bang Isaack Sønderborg Skyttekreds 189/06
10 146432 Iben Nissen Gråsten Skytteforening 188/05
11 146990 Malthe Hatting Schmidt Sønderborg Skyttekreds 186/03
12 145573 Berke Okutan Sønderborg Skyttekreds 184/04
13 145576 Mads Raabe Jæger Sønderborg Skyttekreds 184/02
14 139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds 181/02
15 139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds 181/00
16 139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds 180/03
17 147214 Asle Ovens Sønderborg Skyttekreds 180/02
18 144425 Marius Hamer Sønderborg Skyttekreds 177/01
19 145578 Elias Bruncke Sønderborg Skyttekreds 175/03

Riffel, 50m - Klasse J1

1 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 200/10
2 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 199/09
3 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 198/08

Riffel, 50m - Klasse J2

1 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 199/10
2 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 198/07
3 142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds 197/11
4 146983 Freya Bossen Sønderborg Skyttekreds 195/02
5 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds 194/08
6 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 193/09
7 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 193/06
8 141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening 193/05
9 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 191/06
10 145574 Sasha Emborg Kragelund Sønderborg Skyttekreds 190/05
11 144862 Regitze Winther Sønderborg Skyttekreds 188/05
12 142484 Yashwanth Jagadeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds 186/02
13 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 163/00

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds 190/03

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 193/08
2 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds 186/06
3 42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds 182/03

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 134939 Peter Kiel Nordals Skyttekreds 180/02

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds 197/09
2 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds 197/08
3 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds 194/07

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds 197/03
2 113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening 195/07
3 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds 195/06
4 127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening 195/03
5 128844 Gert Jessen Sønderborg Skyttekreds 194/06
6 143513 Henrik Thomsen Gråsten Skytteforening 192/05
6 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening 192/05
8 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds 191/05
9 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds 191/04
10 114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening 189/03
11 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds 187/04
12 127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening 186/03
13 43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening 185/01
14 43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening 182/02
15 43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening 180/03
16 136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening 179/02
17 43557 Jytte Jensen Gråsten Skytteforening 178/03

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening 199/10
2 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 197/03
3 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds 193/04

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 42805 Rasmus Dall Sønderborg Skyttekreds 197/11
2 146662 Keven Clausen Broagerlands Skytteforening 197/05
3 146964 Kenneth Clausen Broagerlands Skytteforening 196/06
4 146934 Per Petersen Gråsten Skytteforening 195/04
5 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 193/09
6 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds 192/06
7 145571 Kim Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds 186/03
8 133459 Thor Hattesen Broagerlands Skytteforening 186/01
9 138226 Vibeke Pedersen Gråsten Skytteforening 184/04
9 146933 Steffen Petersen Gråsten Skytteforening 184/04
11 143519 Torben Bertelsen Gråsten Skytteforening 184/03

Til toppen