Turnering 50 m Runde 2 2022 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
148173 Aksel Westh Nielsen Østermarie Skytteforening BK3 156.000 156.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
121834 Poul Erik Kristoffersen Østerlars Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
144941 Nikolaj Dahl-Hansen Aakirkeby Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening ST3 191.000 191.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE2 171.000 171.000 Hovedskydning
129913 Alfred Kristoffersen Østerlars Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
139848 Jens S. Koefoed Nyvest Skytteforening Å2 166.000 166.000 Hovedskydning
140555 Flemmimg Kofoed Aakirkeby Skytteforening Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
146703 Per Bonde Østerlars Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
141203 Zascha Jørgensen Nyvest Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
144867 Phoebe Kaczmarek Østerlars Skytteforening BK3 161.000 161.000 Hovedskydning
142007 Sebastian Regnersen Nyvest Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
147448 Kim Skovgaard Nyvest Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
146805 Kristoffer Knudsen Østerlars Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
144313 Philip Bonde Østerlars Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
144868 Daphne Magda Kaczmarek Østerlars Skytteforening BK2 180.000 180.000 Hovedskydning
61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
144312 Emil Bonde Østerlars Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
61485 Leif Pedersen Nyvest Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
143984 Celine Marie Bonde Østerlars Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
141040 Jørn Jørgensen Nyvest Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
144540 Michael Jimmi Møller Nielsen Aakirkeby Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
140781 Freja-Sofia Marcher Østerlars Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening ST3 167.000 167.000 Hovedskydning
61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
143589 Kian J. M. Nielsen Aakirkeby Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
136506 Brian Hansen Østermarie Skytteforening ST3 159.000 159.000 Hovedskydning
125469 Birthe Kristoffersen Østerlars Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning

Til toppen