Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
LDM DGI Midt- og Vestsjælland 2022 (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Højby Skytteforening, Sjælland
Høng Skytteforening
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Korsør Skytteforening
Mullerup Skytteforening
Ringsted Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
147678
Victoria H. Bryde
Ringsted Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
139677
Laura Jespersen
Ringsted Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Mesterskab
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
128987
Mads Kaspersen
Ringsted Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
128987
Mads Kaspersen
Ringsted Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
135490
Gabrielle Jensen
Ringsted Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
135490
Gabrielle Jensen
Ringsted Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
117439
Benjamin Pedersen
Ringsted Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
127050
Peter Schmidt
Tuse Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
127050
Peter Schmidt
Tuse Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
132755
Luca Kristoffersen
Tuse Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
132755
Luca Kristoffersen
Tuse Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
148162
Malias Rasmussen
Tuse Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
148162
Malias Rasmussen
Tuse Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
145533
Nicki Petersen
Tuse Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
145533
Nicki Petersen
Tuse Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
136301
Gustav Eriksen
Tuse Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
136301
Gustav Eriksen
Tuse Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
120447
Viktoria Jensen
Ringsted Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
120447
Viktoria Jensen
Ringsted Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
123965
Verner Sørensen
Ringsted Skytteforening
SE2
180.000
180.000
Hovedskydning
123965
Verner Sørensen
Ringsted Skytteforening
SE2
187.000
187.000
Mesterskab
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
ST2
197.000
197.000
Hovedskydning
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
ST2
194.000
194.000
Mesterskab
141870
Daniel Millard
Ringsted Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Mesterskab
141870
Daniel Millard
Ringsted Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
106685
Ole Jespersen
Ringsted Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
117439
Benjamin Pedersen
Ringsted Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Mesterskab
132812
Linda Jansson
Ringsted Skytteforening
Å2
189.000
189.000
Mesterskab
132812
Linda Jansson
Ringsted Skytteforening
Å2
177.000
177.000
Hovedskydning
138054
Sylvester Svendsen
Ballerup Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
138054
Sylvester Svendsen
Ballerup Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
139677
Laura Jespersen
Ringsted Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Hovedskydning
133162
Daniel Olm
Ringsted Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
133162
Daniel Olm
Ringsted Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
147678
Victoria H. Bryde
Ringsted Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
189.000
189.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
189.000
189.000
Mesterskab
60400
Gitte Kjep Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
199.000
199.000
Hovedskydning
60400
Gitte Kjep Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
58192
Lisbeth Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
185.000
185.000
Hovedskydning
58192
Lisbeth Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
181.000
181.000
Mesterskab
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
145779
Hjalte Kinnerup
Ringsted Skytteforening
BK3
170.000
170.000
Mesterskab
145779
Hjalte Kinnerup
Ringsted Skytteforening
BK3
172.000
172.000
Hovedskydning
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
127657
Cecilie Sanggaard
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
127657
Cecilie Sanggaard
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
145960
Lærke Andersen Kretzchemer
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
184.000
184.000
Hovedskydning
145960
Lærke Andersen Kretzchemer
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
130080
Nickoline Jedig
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
130080
Nickoline Jedig
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
142695
Oskar Rasch Simonsen
Ballerup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
142695
Oskar Rasch Simonsen
Ballerup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
191.000
191.000
Hovedskydning
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
193.000
193.000
Mesterskab
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Å1
194.000
194.000
Mesterskab
122409
Casper Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
122409
Casper Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J2
193.000
193.000
Mesterskab
76186
Ken Poulsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
ST3
190.000
190.000
Hovedskydning
76186
Ken Poulsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
ST3
192.000
192.000
Mesterskab
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
174.000
174.000
Hovedskydning
106625
Alexander Petersen
Ballerup Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
106625
Alexander Petersen
Ballerup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
ST1
192.000
192.000
Hovedskydning
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
ST1
196.000
196.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
197.000
197.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
199.000
199.000
Mesterskab
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
194.000
194.000
Hovedskydning
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
190.000
190.000
Mesterskab
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
128064
Ida Andersen
Tuse Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
128064
Ida Andersen
Tuse Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
ST3
191.000
191.000
Mesterskab
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
ST3
187.000
187.000
Hovedskydning
139982
Elias Thastum
Mullerup Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
139982
Elias Thastum
Mullerup Skytteforening
BK1
190.000
190.000
Hovedskydning
61799
Peter Hansen
Ballerup Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
35978
Claus Laumann Sindberg
Ballerup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
35978
Claus Laumann Sindberg
Ballerup Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
61799
Peter Hansen
Ballerup Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
60856
Helle Lindorff Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
60856
Helle Lindorff Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
69524
Sanne Kjær
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
69524
Sanne Kjær
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
60819
Jytte Kristoffersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
60819
Jytte Kristoffersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
189.000
189.000
Mesterskab
148099
Jannie Svensson
Ballerup Skytteforening
Å2
199.000
199.000
Hovedskydning
148099
Jannie Svensson
Ballerup Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Mesterskab
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
145502
Anna Bendixen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
145502
Anna Bendixen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
133516
Lisbeth Helstrup
Korsør Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
133516
Lisbeth Helstrup
Korsør Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
116929
Magnus Guldager
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
116929
Magnus Guldager
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J2
196.000
196.000
Mesterskab
95724
John Helstrup
Korsør Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
95724
John Helstrup
Korsør Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
105094
Katrine Christensen
Ballerup Skytteforening
ST2
182.000
182.000
Hovedskydning
105094
Katrine Christensen
Ballerup Skytteforening
ST2
186.000
186.000
Mesterskab
108366
Elmer Emil Wagner
Ballerup Skytteforening
ST3
186.000
186.000
Hovedskydning
108366
Elmer Emil Wagner
Ballerup Skytteforening
ST3
190.000
190.000
Mesterskab
147380
Marcus Bindslev Lunbeck Liin
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
147380
Marcus Bindslev Lunbeck Liin
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
142756
Elias Malthe Rasmussen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
142756
Elias Malthe Rasmussen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
183.000
183.000
Mesterskab
134478
Sebastian Peter Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
134478
Sebastian Peter Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK1
193.000
193.000
Mesterskab
146345
Magnus Linde Jensen
Høng Skytteforening
BK3
170.000
170.000
Hovedskydning
146345
Magnus Linde Jensen
Høng Skytteforening
BK3
172.000
172.000
Mesterskab
145508
Jeppe Linde Jensen
Høng Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
145508
Jeppe Linde Jensen
Høng Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
148489
Sebastian Bøge Pitzner-Christensen
Høng Skytteforening
BK3
167.000
167.000
Hovedskydning
148489
Sebastian Bøge Pitzner-Christensen
Høng Skytteforening
BK3
161.000
161.000
Mesterskab
69501
Birger Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST3
185.000
185.000
Mesterskab
69501
Birger Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST3
179.000
179.000
Hovedskydning
146346
Lucas Lauridsen Hrenczuk
Høng Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
146346
Lucas Lauridsen Hrenczuk
Høng Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
147471
Alberte Stengaard
Korsør Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
147471
Alberte Stengaard
Korsør Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
131950
Martin Henriksen
Korsør Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
131950
Martin Henriksen
Korsør Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
58624
Steen Sønderby
Mullerup Skytteforening
Å2
199.000
199.000
Hovedskydning
58624
Steen Sønderby
Mullerup Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
134382
Laurits Gunnarson
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
134382
Laurits Gunnarson
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J1
198.000
198.000
Mesterskab
134481
Søren Joel Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
168.000
168.000
Hovedskydning
134481
Søren Joel Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
172.000
172.000
Mesterskab
145994
Emma Pargar Rose
Ballerup Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
145994
Emma Pargar Rose
Ballerup Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST3
190.000
190.000
Hovedskydning
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST3
196.000
196.000
Mesterskab
141841
Gabriella Kristiansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
141841
Gabriella Kristiansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
Til toppen