LDM DGI Midt- og Vestsjælland 2022 (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening 2H2 533.000 533.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening 1H2 482.000 482.000 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 2H3 489.000 489.000 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening 1H2 502.000 502.000 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening 2H2 529.000 529.000 Hovedskydning
144417 Marianne Hansen Knabstrup Skytteforening 2H3 461.000 461.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 2H2 517.000 517.000 Hovedskydning
105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening 1H2 520.000 520.000 Hovedskydning
68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening 2H3 431.000 431.000 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening 1H2 449.000 449.000 Hovedskydning
57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening 2H3 530.000 530.000 Hovedskydning
145517 Jørn Niels Bratland Roskilde Skytteforening 2H2 510.000 510.000 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening 2H3 482.000 482.000 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening 2H3 504.000 504.000 Hovedskydning
121822 Thea Søholt Beck Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H3 478.000 478.000 Hovedskydning
95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H2 545.000 545.000 Hovedskydning
87026 Cecillia Sofie Stoltenberg Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H2 493.000 493.000 Hovedskydning
142798 Anders Hovgaard Møller Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H2 502.000 502.000 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 1H2 464.000 464.000 Hovedskydning
144790 Ricky Hartmann Eiken Greve Skytteforening 1H2 452.000 452.000 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening 2H2 520.000 520.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 1H2 513.000 513.000 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening 2H3 485.000 485.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2H3 493.000 493.000 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening 2H2 467.000 467.000 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening 2H1 554.000 554.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H2 501.000 501.000 Hovedskydning
134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening 1H2 497.000 497.000 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 1H1 546.000 546.000 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening 2H2 493.000 493.000 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening 2H1 496.000 496.000 Hovedskydning
120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening 2H2 517.000 517.000 Hovedskydning
144630 Niklas Hesselberg Slagelse Skytteforening 2H3 461.000 461.000 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening 2H2 507.000 507.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 1H2 526.000 526.000 Hovedskydning
139116 Johannes Museth Fløng-Hedehusene Skytteforening 2H3 483.000 483.000 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 1H1 533.000 533.000 Hovedskydning

Til toppen