geværterræn Ulfborg 2022 (TerrænGevær) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
24889 John Lykke Matthiesen Skytteklubben DSB/ASF ST2 28.000 35.000 Hovedskydning
29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening ST2 25.000 31.000 Hovedskydning
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST2 17.000 21.000 Hovedskydning
140989 Mads Sloth Andersen Trehøje Skytteforening SE 24.000 32.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 29.000 36.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 22.000 28.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening ST2 23.000 29.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST2 18.000 22.000 Hovedskydning
28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds SE 29.000 39.000 Hovedskydning
94693 Kurt Mosgaard Ørre Skytteforening ST1 29.000 36.000 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening ST2 38.000 48.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening SE 25.000 34.000 Hovedskydning
18963 André Madsen Haderup Skytteforening Å 25.000 34.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening ST2 29.000 36.000 Hovedskydning
25639 Carsten Hauge Samsø Skytteforening ST2 31.000 39.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Tingsted Skytteforening ST1 25.000 31.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Tingsted Skytteforening ST1 37.000 46.000 Hovedskydning
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 29.000 36.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 31.000 39.000 Hovedskydning
28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening ST1 36.000 45.000 Hovedskydning
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening ST1 40.000 50.000 Hovedskydning
28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 31.000 39.000 Hovedskydning
114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening Å 23.000 31.000 Hovedskydning
93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 33.000 41.000 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening Å 19.000 26.000 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 11.000 14.000 Hovedskydning
28450 Peter Kjær Fink Thisted Skyttekreds ST1 22.000 28.000 Hovedskydning
83672 Emil Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 21.000 26.000 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds BK/JUN 19.000 26.000 Hovedskydning
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds BK/JUN 22.000 30.000 Hovedskydning
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds BK/JUN 18.000 24.000 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE 37.000 50.000 Hovedskydning
34969 Karl Erik Hansen Jelling fS SE 24.000 32.000 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE 28.000 38.000 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening SE 32.000 43.000 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening ST2 31.000 39.000 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening SE 34.000 46.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Tørring Idrætsforening ST2 40.000 50.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Tørring Idrætsforening ST2 24.000 30.000 Hovedskydning
34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening ST1 33.000 41.000 Hovedskydning
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening Å 27.000 36.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 39.000 49.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 38.000 48.000 Hovedskydning
126288 Mathias thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK/JUN 39.000 53.000 Hovedskydning
52173 Eskild L. Rasmussen Bullerup Skyttekreds ST2 30.000 38.000 Hovedskydning
53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening ST2 10.000 12.000 Hovedskydning
52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening SE 33.000 45.000 Hovedskydning
29270 Peter Baasch Middelfart Skytteforening SE 29.000 39.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 24.000 30.000 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening ST2 30.000 38.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 38.000 48.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE 25.000 34.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 36.000 45.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST2 22.000 28.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK/JUN 27.000 36.000 Hovedskydning
23142 Bjarne R. Olesen Rønde Skytteforening Å 20.000 27.000 Hovedskydning
115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening Å 27.000 36.000 Hovedskydning
25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening ST2 24.000 30.000 Hovedskydning
23175 Walther Kristensen Rønde Skytteforening SE 19.000 26.000 Hovedskydning
142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds BK/JUN 21.000 28.000 Hovedskydning

Til toppen