Guldgåseskydning 2022 (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 144.000 144.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 143.000 143.000 Mesterskab
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å2 142.000 142.000 Hovedskydning
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å2 142.000 142.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 150.000 150.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 100.500 100.500 Finale
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å2 146.000 146.000 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å2 143.000 143.000 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Tingsted Skytteforening Å1 148.000 148.000 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Tingsted Skytteforening Å1 144.000 144.000 Mesterskab
35978 Claus Laumann Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 150.000 150.000 Hovedskydning
35978 Claus Laumann Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 149.000 149.000 Mesterskab
35978 Claus Laumann Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 100.200 100.200 Finale
146946 Lærke Nielsen Vestfalster Skytteforening BK 137.000 137.000 Hovedskydning
146946 Lærke Nielsen Vestfalster Skytteforening BK 141.000 141.000 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 147.000 147.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 149.000 149.000 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 96.300 96.300 Finale
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 145.000 145.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 143.000 143.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 97.300 97.300 Finale
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 146.000 146.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 145.000 145.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 92.300 92.300 Finale
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE1 143.000 143.000 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE1 142.000 142.000 Mesterskab
65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning Å2 145.000 145.000 Hovedskydning
65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning Å2 145.000 145.000 Mesterskab
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK 128.000 128.000 Hovedskydning
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK 131.000 131.000 Mesterskab
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK 145.000 145.000 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK 147.000 147.000 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 141.000 141.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 145.000 145.000 Mesterskab
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening Å2 144.000 144.000 Hovedskydning
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening Å2 142.000 142.000 Mesterskab
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK 145.000 145.000 Hovedskydning
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK 144.000 144.000 Mesterskab
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK 139.000 139.000 Hovedskydning
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK 130.000 130.000 Mesterskab
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK 142.000 142.000 Hovedskydning
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK 147.000 147.000 Mesterskab
147536 Sussie Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å2 141.000 141.000 Hovedskydning
147536 Sussie Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å2 134.000 134.000 Mesterskab
146965 Søren Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å2 135.000 135.000 Hovedskydning
146965 Søren Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å2 131.000 131.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 147.000 147.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 99.500 99.500 Finale
20681 Hans O. Hansen Jelling fS SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Jelling fS SE2 142.000 142.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 134.000 134.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 133.000 133.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 145.000 145.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 144.000 144.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 94.200 94.200 Finale
63572 Karin Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 137.000 137.000 Hovedskydning
124027 Mads Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å2 143.000 143.000 Hovedskydning
124027 Mads Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å2 142.000 142.000 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening JUN 149.000 149.000 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening JUN 149.000 149.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 142.000 142.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 141.000 141.000 Mesterskab
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening Å1 143.000 143.000 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening Å1 136.000 136.000 Mesterskab
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening JUN 118.000 118.000 Hovedskydning
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening JUN 138.000 138.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 141.000 141.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 143.000 143.000 Mesterskab
140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening BK 143.000 143.000 Hovedskydning
140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening BK 144.000 144.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE2 146.000 146.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE2 143.000 143.000 Mesterskab
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 125.000 125.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 143.000 143.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 141.000 141.000 Mesterskab
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening ST3 131.000 131.000 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening ST3 125.000 125.000 Mesterskab
25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening Å2 146.000 146.000 Hovedskydning
25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening Å2 141.000 141.000 Mesterskab
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening Å2 141.000 141.000 Hovedskydning
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening Å2 148.000 148.000 Mesterskab
54457 Mikael Green Stege Ndr. Skytteforening ST2 136.000 136.000 Hovedskydning
54457 Mikael Green Stege Ndr. Skytteforening ST2 137.000 137.000 Mesterskab
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening Å2 144.000 144.000 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 133.000 133.000 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 144.000 144.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 147.000 147.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 147.000 147.000 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 98.400 98.400 Finale
86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 148.000 148.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 144.000 144.000 Mesterskab
86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 97.300 97.300 Finale
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 138.000 138.000 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 140.000 140.000 Mesterskab
139884 Hans-Kurt Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
139884 Hans-Kurt Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE1 141.000 141.000 Mesterskab
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 133.000 133.000 Hovedskydning
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 130.000 130.000 Mesterskab
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening JUN 141.000 141.000 Hovedskydning
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening JUN 146.000 146.000 Mesterskab
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK 143.000 143.000 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK 130.000 130.000 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening JUN 143.000 143.000 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening JUN 143.000 143.000 Mesterskab
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening JUN 143.000 143.000 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening JUN 147.000 147.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 138.000 138.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 143.000 143.000 Mesterskab
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE2 144.000 144.000 Hovedskydning
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE2 140.000 140.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 134.000 134.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 146.000 146.000 Mesterskab
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 125.000 125.000 Hovedskydning
55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening SE2 149.000 149.000 Hovedskydning
120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening JUN 144.000 144.000 Hovedskydning
120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening JUN 142.000 142.000 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST3 128.000 128.000 Hovedskydning
55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening FRI 148.000 148.000 Hovedskydning
55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening FRI 137.000 137.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE1 143.000 143.000 Hovedskydning

Til toppen