25m Hold - Divisionsturneringen 2.runde 2022 (Finpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 2H1 365.000 365.000 Hovedskydning
146954 Andreas Körkel Søborg SG&I 2H3 327.000 327.000 Hovedskydning
148127 Teddy Svendsen Søborg SG&I 2H3 325.000 325.000 Hovedskydning
148128 Emma Gamborg Søborg SG&I JUN 140.000 140.000 Hovedskydning
130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening 1H2 335.000 335.000 Hovedskydning
101800 Patrick Drews Jepsen Stenløse Skytteforening 2H3 289.000 289.000 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening 2H3 309.000 309.000 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening 2H2 284.000 284.000 Hovedskydning
126294 Jakob Majkilde Jægerspris Skytteforening 2H2 376.000 376.000 Hovedskydning
102358 Johnny Nielsen Jægerspris Skytteforening 2H3 329.000 329.000 Hovedskydning
147764 Jacob Eriksson Jægerspris Skytteforening 2H3 323.000 323.000 Hovedskydning
119993 Birgitte Kjems Ramløse Idrætsforening Skydning 2H2 331.000 331.000 Hovedskydning
62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse Idrætsforening Skydning 1H1 326.000 326.000 Hovedskydning
65060 Per C. Madsen Ramløse Idrætsforening Skydning 1H2 358.000 358.000 Hovedskydning
111024 Søren Danekilde Christiansen Hørsholm Pistolforening 2H2 351.000 351.000 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening 2H2 368.000 368.000 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening 2H3 368.000 368.000 Hovedskydning
145260 Stefano Grieco Hørsholm Pistolforening 2H2 364.000 364.000 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H2 284.000 284.000 Hovedskydning
141674 Jens Jakob Andersen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H3 282.000 282.000 Hovedskydning
142909 Doris Hoffmeyer Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H3 332.000 332.000 Hovedskydning
67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H1 378.000 378.000 Hovedskydning
61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H2 343.000 343.000 Hovedskydning
135214 Rasmus Dybbro Engelsholm Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H3 366.000 366.000 Hovedskydning
139187 Thomas Sevelsted Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H3 375.000 375.000 Hovedskydning
123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H1 386.000 386.000 Hovedskydning
95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 1H1 367.000 367.000 Hovedskydning
138061 Thomas Hall Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H3 353.000 353.000 Hovedskydning
147973 Rikke Lykke Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. JUN 363.000 363.000 Hovedskydning

Til toppen