25m Hold - Divisionsturneringen 3.runde 2022 (Finpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening 2H3 360.000 360.000 Hovedskydning
145260 Stefano Grieco Hørsholm Pistolforening 2H2 343.000 343.000 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H2 360.000 360.000 Hovedskydning
61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H2 355.000 355.000 Hovedskydning
142909 Doris Hoffmeyer Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H3 323.000 323.000 Hovedskydning
67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H1 381.000 381.000 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening 2H2 375.000 375.000 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening 2H1 366.000 366.000 Hovedskydning
148163 Julie Baggesen Ramløse Idrætsforening Skydning 2H3 331.000 331.000 Hovedskydning
62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse Idrætsforening Skydning 1H1 372.000 372.000 Hovedskydning
119993 Birgitte Kjems Ramløse Idrætsforening Skydning 2H2 345.000 345.000 Hovedskydning
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 2H1 361.000 361.000 Hovedskydning
140616 Joel Nørgaard Søborg SG&I 1H2 356.000 356.000 Hovedskydning
147973 Rikke Lykke Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. JUN 367.000 367.000 Hovedskydning
138061 Thomas Hall Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H3 350.000 350.000 Hovedskydning
95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 1H1 367.000 367.000 Hovedskydning
123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H1 359.000 359.000 Hovedskydning
139187 Thomas Sevelsted Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H3 372.000 372.000 Hovedskydning
135214 Rasmus Dybbro Engelsholm Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H3 375.000 375.000 Hovedskydning
144984 Jacob Rolff-Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H2 362.000 362.000 Hovedskydning
83224 Flemming Jensen Helsingør Salonskytte Forening 1H1 366.000 366.000 Hovedskydning
102358 Johnny Nielsen Jægerspris Skytteforening 2H3 306.000 306.000 Hovedskydning
126294 Jakob Majkilde Jægerspris Skytteforening 2H2 341.000 341.000 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening 2H2 276.000 276.000 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening 2H3 294.000 294.000 Hovedskydning
101800 Patrick Drews Jepsen Stenløse Skytteforening 2H3 335.000 335.000 Hovedskydning
130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening 1H2 360.000 360.000 Mesterskab
130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening 1H2 360.000 360.000 Hovedskydning
148128 Emma Gamborg Søborg SG&I JUN 308.000 308.000 Hovedskydning
148127 Teddy Svendsen Søborg SG&I 2H3 334.000 334.000 Hovedskydning

Til toppen