| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

GrovVåben, 25m GPA - Klasse RA

1 45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I 383/93
2 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening 377/94
3 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening 370/95
4 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening 370/92
5 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening 368/95
6 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter 367/93
7 92240 Rasmus Wrønding Elf Københavns Amts Skyttelaug 365/93
8 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 362/84
9 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening 361/95
10 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 357/85
11 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening 355/83
12 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds 354/93
13 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub 354/90
14 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 354/90
15 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds 352/93
16 134703 Ingolf Betzer Larsen Rønde Skytteforening 352/92
17 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 350/92
18 46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I 350/83
19 46449 Mikkel Eriksen Lunde Sg&I 349/85
20 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening 348/90
21 32035 Peter Davis Lind Skytteforening 346/96
22 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening 344/86
23 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening 343/89
24 36252 Richard Davis Lind Skytteforening 340/89
25 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 340/86
26 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 336/85
27 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening 336/85
28 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening 329/84
29 106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening 329/77
30 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Skjern Skytteforening 327/80
31 90306 Annette Winther Ølsted Skytteforening 324/87
32 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 318/82
33 111024 Søren Danekilde Christiansen Hørsholm Pistolforening 314/86
34 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening 313/80
35 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening 307/68
36 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 305/86
37 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds 304/71
38 142798 Anders Hovgaard Møller Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 303/77
39 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening 301/87
40 130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening 299/74
41 137889 Martin Noer Larsen Lunde Sg&I 297/61
42 147946 Thomas Bager Sorø Skytteforening 290/90
43 138651 Kenneth Skovborg Holmgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 281/72
44 84732 Carsten Heegaard Petersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 276/86
45 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening 258/65
46 100901 Boe Sallingboe Søborg Skydeselskab Af 1990 221/26
47 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening 161/00
48 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening 140/00
49 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening 130/00
50 138957 Frits Wintherfeldt Djurslands PistolKlub 99/00
51 136329 Søren Søndergaard Thomsen Horsens Skyttekreds 96/00
52 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug 90/00
53 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening 90/00
54 90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening 90/00
55 38187 Nadia Christensen Gårde Idræts- og Skytteforening 46/00

Til toppen