| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

GrovVåben, 25m GR - Klasse RR

1 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 384/93
2 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening 379/94
3 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening 377/86
4 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening 371/94
5 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening 370/93
6 46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I 370/89
7 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening 369/94
8 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening 359/88
9 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 355/96
10 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 354/87
11 144924 Morten Vangsø Aalborg Skyttekreds 353/90
12 36252 Richard Davis Lind Skytteforening 349/94
13 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening 347/93
14 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 346/89
15 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening 346/87
16 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening 345/90
17 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Skjern Skytteforening 345/84
18 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 343/89
19 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds 343/83
20 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening 341/87
21 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening 341/84
22 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 340/89
23 142798 Anders Hovgaard Møller Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 335/80
24 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening 334/86
25 102480 Per Fjord Carlsen Esbjerg Skyttekreds 333/90
26 137889 Martin Noer Larsen Lunde Sg&I 332/95
27 133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub 327/77
28 32035 Peter Davis Lind Skytteforening 326/83
29 90306 Annette Winther Ølsted Skytteforening 326/81
30 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I 326/79
31 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening 326/74
32 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening 324/78
33 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening 323/85
34 46449 Mikkel Eriksen Lunde Sg&I 322/75
35 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds 320/77
36 130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening 320/70
37 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 318/76
38 23219 bent kjeldsen Rønde Skytteforening 315/79
39 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby 314/77
40 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening 311/70
41 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening 308/80
42 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening 305/71
43 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub 295/78
44 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening 294/73
45 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening 286/79
46 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening 270/48
47 47371 Martin Dyreborg Hansen Vejle Skytteforening 265/54
48 69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 201/00
49 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 111/00
50 100901 Boe Sallingboe Søborg Skydeselskab Af 1990 104/00
51 134703 Ingolf Betzer Larsen Rønde Skytteforening 88/00
52 136329 Søren Søndergaard Thomsen Horsens Skyttekreds 0/00

Til toppen