Præmieskydning 2022 Skals (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
147596 Mike Schougaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
147596 Mike Schougaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 196.000 196.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening ST2 196.000 196.000 Hovedskydning
102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening ST2 194.000 194.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST3 185.000 185.000 Mesterskab
31159 Jakob Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
31159 Jakob Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
145520 Johan Østergaard Skals Skytteforening FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
145520 Johan Østergaard Skals Skytteforening FRI 184.000 184.000 Mesterskab
148243 Anja Linde Jakobsen Skals Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
148243 Anja Linde Jakobsen Skals Skytteforening FRI 186.000 186.000 Mesterskab
139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
145648 Irvin Murphy Them Skytteforening Å2 158.000 158.000 Hovedskydning
145648 Irvin Murphy Them Skytteforening Å2 182.000 182.000 Mesterskab
145647 AneBirgitte Murphy Them Skytteforening Å2 185.000 185.000 Hovedskydning
145647 AneBirgitte Murphy Them Skytteforening Å2 186.000 186.000 Mesterskab
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 188.000 188.000 Mesterskab
Å2 179.000 179.000 Hovedskydning
Å2 178.000 178.000 Mesterskab
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening ST3 194.000 194.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening ST3 189.000 189.000 Mesterskab
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
116829 Line Hansen Skals Skytteforening FRI 175.000 175.000 Hovedskydning
116829 Line Hansen Skals Skytteforening FRI 173.000 173.000 Mesterskab

Til toppen