LDT Runde 3 50M (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
147994 Tobias Larsen Nordals Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
138226 Vibeke Pedersen Gråsten Skytteforening Å2 181.000 181.000 Hovedskydning
114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening SE2 178.000 178.000 Hovedskydning
43557 Jytte Jensen Gråsten Skytteforening SE2 176.000 176.000 Hovedskydning
136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
133459 Thor Hattesen Broagerlands Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
146662 Keven Clausen Broagerlands Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
146964 Kenneth Clausen Broagerlands Skytteforening Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
144026 Julie Detlefsen Sønderborg Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
147312 Carlton Bang Isaack Sønderborg Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
148124 Harinipriya Shanmugam Sønderborg Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
134939 Peter Kiel Nordals Skyttekreds ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
145944 Jacob Christiansen Grænseegnens Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
146990 Malthe Hatting Schmidt Sønderborg Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
145578 Elias Bruncke Sønderborg Skyttekreds BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
144425 Marius Hamer Sønderborg Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
147214 Asle Ovens Sønderborg Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds J2 188.000 188.000 Hovedskydning
146983 Freya Bossen Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
145574 Sasha Emborg Kragelund Sønderborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
144862 Regitze Winther Sønderborg Skyttekreds J2 187.000 187.000 Hovedskydning
144862 Regitze Winther Sønderborg Skyttekreds J2 189.000 189.000 Mesterskab
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
142484 Yashwanth Jagadeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds J2 185.000 185.000 Hovedskydning
129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
128844 Gert Jessen Sønderborg Skyttekreds SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
42805 Rasmus Dall Sønderborg Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
145571 Kim Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
145573 Berke Okutan Sønderborg Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
145576 Mads Raabe Jæger Sønderborg Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
145629 Frede Noes Sønderborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
144861 Mia Riemer Sønderborg Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
145581 Frederik Lund Palmgren Sønderborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
145583 Katrine Holm Østergaard Sønderborg Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
141326 Line von Riegen Jørgensen Sønderborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
143513 Henrik Thomsen Gråsten Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
146934 Per Petersen Gråsten Skytteforening Å2 185.000 185.000 Hovedskydning
146933 Steffen Petersen Gråsten Skytteforening Å2 184.000 184.000 Hovedskydning
143519 Torben Bertelsen Gråsten Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
146607 Andreas Johnsen Gråsten Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
145199 Aksel Gadeberg Zachariassen Gråsten Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
146432 Iben Nissen Gråsten Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds ST2 196.000 196.000 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
143833 Emil Juhl Wridt Vojens Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
143833 Emil Juhl Wridt Vojens Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
144551 Simon Sandberg Vojens Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
144551 Simon Sandberg Vojens Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST2 195.000 195.000 Hovedskydning
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds Å1 196.000 196.000 Mesterskab
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds Å1 194.000 194.000 Hovedskydning

Til toppen