DM Geværterræn 2022 (TerrænGevær) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening ST1 39.000 51.000 Hovedskydning
28206 Peder K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 34.000 45.000 Hovedskydning
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening ST1 33.000 43.000 Hovedskydning
28450 Peter Kjær Fink Thisted Skyttekreds ST1 28.000 37.000 Hovedskydning
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 31.000 41.000 Hovedskydning
28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds SE 31.000 42.000 Hovedskydning
114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening Å 21.000 28.000 Hovedskydning
83672 Emil Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 22.000 29.000 Hovedskydning
28703 Steffen Kjær Thiesen Thisted Skyttekreds ST1 35.000 46.000 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds BK/JUN 13.000 18.000 Hovedskydning
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds BK/JUN 29.000 39.000 Hovedskydning
142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds BK/JUN 26.000 35.000 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE 24.000 32.000 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE 30.000 41.000 Hovedskydning
34969 Karl Erik Hansen Jelling fS SE 23.000 31.000 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening SE 25.000 34.000 Hovedskydning
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening Å 24.000 32.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Tørring Idrætsforening ST2 26.000 34.000 Hovedskydning
95177 Hans Byager Jelling fS Å 22.000 30.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Tørring Idrætsforening ST2 20.000 26.000 Hovedskydning
34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening ST1 32.000 42.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST2 31.000 41.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 32.000 42.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 26.000 34.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 35.000 46.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 35.000 46.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 38.000 50.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Meulengracht Herfølge Skytteforening ST1 34.000 45.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 28.000 37.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK/JUN 37.000 50.000 Hovedskydning
57551 Kim Jensen Tuse Skytteforening ST1 25.000 33.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Herfølge Skytteforening SE 6.000 8.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Herfølge Skytteforening SE 28.000 38.000 Hovedskydning
56826 Niels Peter Jensen Herfølge Skytteforening SE 14.000 19.000 Hovedskydning
137835 Vibeke Knøchel Christensen Herfølge Skytteforening Å 23.000 31.000 Hovedskydning
141963 Alexandra Damgaard Herfølge Skytteforening Å 3.000 4.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK/JUN 14.000 19.000 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK/JUN 32.000 43.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å 10.000 14.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Tingsted Skytteforening ST1 34.000 45.000 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST2 29.000 38.000 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening ST2 25.000 33.000 Hovedskydning
35602 Jens Nyby Petersen Middelfart Skytteforening Å 28.000 38.000 Hovedskydning
52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening SE 28.000 38.000 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening ST2 26.000 34.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 37.000 49.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 30.000 39.000 Hovedskydning
126288 Mathias thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK/JUN 41.000 55.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 34.000 45.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 17.000 22.000 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening ST2 18.000 24.000 Hovedskydning
70481 Stig A. Munkholm Ramløse Idrætsforening Skydning SE 35.000 47.000 Hovedskydning
62100 Claus Pedersen Ramløse Idrætsforening Skydning SE 20.000 27.000 Hovedskydning
104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. SE 23.000 31.000 Hovedskydning
130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE 10.000 14.000 Hovedskydning
62432 Bjarne Sørensen Ramløse Idrætsforening Skydning ST1 36.000 47.000 Hovedskydning
62329 Jan O. Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning ST1 39.000 51.000 Hovedskydning
64909 Jesper Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning ST1 28.000 37.000 Hovedskydning
62091 Dorthe Overgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST1 34.000 45.000 Hovedskydning
62714 Søren B. Tolstrup Skyttelauget Kgs. Lyngby ST2 34.000 45.000 Hovedskydning
65101 Kim Kristiansen Ramløse Idrætsforening Skydning Å 39.000 53.000 Hovedskydning
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE 33.000 45.000 Hovedskydning
104700 Nicklas Pries Helsinge S&i - Skytteafd. Å 35.000 47.000 Hovedskydning
65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning Å 37.000 50.000 Hovedskydning
143961 Peter M. Bonde Herfølge Skytteforening Å 3.000 4.000 Hovedskydning
23175 Walther Kristensen Rønde Skytteforening SE 8.000 11.000 Hovedskydning
23142 Bjarne R. Olesen Rønde Skytteforening Å 17.000 23.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening ST2 31.000 41.000 Hovedskydning
77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF SE 12.000 16.000 Hovedskydning
115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening Å 13.000 18.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å 15.000 20.000 Hovedskydning
94693 Kurt Mosgaard Ørre Skytteforening ST1 37.000 49.000 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening SE 29.000 39.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening SE 32.000 43.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å 28.000 38.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 25.000 33.000 Hovedskydning
22154 Allan Aagaard Haderup Skytteforening ST2 33.000 43.000 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening ST2 23.000 30.000 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening ST2 27.000 36.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 28.000 37.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 32.000 42.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening ST2 25.000 33.000 Hovedskydning
29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening ST2 26.000 34.000 Hovedskydning
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST2 31.000 41.000 Hovedskydning
145707 Michael Osterwald-Lenum Akademisk Skytteforening Å 11.000 15.000 Hovedskydning
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening ST2 14.000 18.000 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST2 23.000 30.000 Hovedskydning
70045 Morten Hammer Akademisk Skytteforening SE 21.000 28.000 Hovedskydning
63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening SE 33.000 45.000 Hovedskydning
70165 Lars Jepsen Jørlunde Skytteforening ST2 20.000 26.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK/JUN 26.000 35.000 Hovedskydning
28260 Kurt B. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE 26.000 35.000 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening ST1 30.000 39.000 Hovedskydning
90672 Bjarne Sigtenborg Herfølge Skytteforening Å 27.000 36.000 Hovedskydning

Til toppen