DGI Holdturnering Sommer 2022 Runde A (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
142437 Benjamin Buter Petersen Lunde Sg&I 1H2 529.000 529.000 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 1H1 523.000 523.000 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I 1H2 520.000 520.000 Hovedskydning
45123 Klaus Elian Lunde Sg&I 1H1 525.000 525.000 Hovedskydning
49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening 2H3 503.000 503.000 Hovedskydning
105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening 2H1 541.000 541.000 Hovedskydning
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening 2H2 540.000 540.000 Hovedskydning
135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening 2H1 554.000 554.000 Hovedskydning
120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening 2H2 507.000 507.000 Hovedskydning
46099 Anders Thagaard Nyborg Skytteforening 2H3 510.000 510.000 Hovedskydning
127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening 2H3 437.000 437.000 Hovedskydning
48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 2H3 520.000 520.000 Hovedskydning
125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 2H3 517.000 517.000 Hovedskydning
140104 Martin Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 2H3 501.000 501.000 Hovedskydning
145939 Alfred Wismann Nyborg Skytteforening BK 486.000 486.000 Hovedskydning
144613 Christoffer Gommesen Nyborg Skytteforening JUN 451.000 451.000 Hovedskydning
141793 Lukas Schulz Nyborg Skytteforening JUN 483.000 483.000 Hovedskydning
143999 Thais Sebech Jeppesen Nyborg Skytteforening JUN 480.000 480.000 Hovedskydning
136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I 2H3 419.000 419.000 Hovedskydning
125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I 2H3 513.000 513.000 Hovedskydning
146159 Jacob Lindersson Thielsen Lunde Sg&I 2H3 510.000 510.000 Mesterskab
146159 Jacob Lindersson Thielsen Lunde Sg&I 2H3 530.000 530.000 Hovedskydning
136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I 2H1 549.000 549.000 Mesterskab
136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I 2H1 453.000 453.000 Hovedskydning
146322 Maja Husman Lunde Sg&I BK 439.000 439.000 Hovedskydning
134643 Magnus Salomonsen Lunde Sg&I BK 435.000 435.000 Hovedskydning
128819 Maja Hoppe Lunde Sg&I BK 450.000 450.000 Hovedskydning
132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I BK 406.000 406.000 Hovedskydning
141055 Trine Borchers Nyborg Skytteforening 2H3 481.000 481.000 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I 1H2 493.000 493.000 Mesterskab
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 1H1 431.000 431.000 Mesterskab

Til toppen