Pistolterræn i København 2022 (TerrænPistol) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 TP4 33.000 25.000 Hovedskydning
144766 Louise Nielsen Skytteforeningen Af 1949 TP3 47.000 35.000 Hovedskydning
137601 Can Oksal Meydan Skytteforeningen Af 1949 TP3 48.000 36.000 Hovedskydning
136326 Rune Laust Rolighed Skytteforeningen Af 1949 TP1 66.000 49.000 Hovedskydning
144902 Laust Rolighed Skytteforeningen Af 1949 TP2 52.000 39.000 Hovedskydning
112211 Lars Peder Hornhaver Skytteforeningen Af 1949 TP3 26.000 19.000 Hovedskydning
126474 Heinrich Flyvholm Okkerstrøm Skytteforeningen Af 1949 TP4 37.000 28.000 Hovedskydning
69877 Lars Pedersen Skytteforeningen Af 1949 TP3 51.000 38.000 Hovedskydning
121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949 TP2 46.000 34.000 Hovedskydning
51937 Michael D. Buch Odense Skyttekreds TP2 74.000 55.000 Hovedskydning
52034 Flemming Buch Odense Skyttekreds TP2 63.000 47.000 Hovedskydning
91723 Jan Røjkjær Odense Skyttekreds TP2 64.000 48.000 Hovedskydning
52945 Hans Henrik Jensen Odense Skyttekreds TP4 43.000 32.000 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Elf Københavns Amts Skyttelaug TP2 47.000 35.000 Hovedskydning
135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug TP4 45.000 34.000 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug TP1 62.000 46.000 Hovedskydning
139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug TP3 47.000 35.000 Hovedskydning
131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug TP4 39.000 29.000 Hovedskydning
90306 Annette Winther Ølsted Skytteforening TP2 67.000 50.000 Hovedskydning
136794 Carsten Cat Jensen Fuglebjerg Skytteforening TP4 34.000 25.000 Hovedskydning
130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening TP4 38.000 28.000 Hovedskydning
142544 Dennis Christensen Fuglebjerg Skytteforening TP4 42.000 31.000 Hovedskydning
104108 Robert Torpe Meulengracht Fuglebjerg Skytteforening TP1 56.000 42.000 Hovedskydning
68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf TP3 43.000 32.000 Hovedskydning
142526 Martin Falkedal Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf TP3 60.000 45.000 Hovedskydning
142254 Peter Gamborg Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf TP4 30.000 22.000 Hovedskydning
66872 Hanne Arantila Hjortespring Skytte- & Idrætsf TP3 47.000 35.000 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening TP3 33.000 25.000 Hovedskydning
126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening TP4 38.000 28.000 Hovedskydning
106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening TP3 56.000 42.000 Hovedskydning
87164 Lars Kryger RI 98 Skytteforening TP2 64.000 48.000 Hovedskydning
92419 Allan Sjøgren RI 98 Skytteforening TP4 50.000 37.000 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening TP2 60.000 45.000 Hovedskydning
126498 Ronny Erik Nielsen Brøndby Skytte Forening TP3 43.000 32.000 Hovedskydning
118018 Christian Richter-Pedersen Brøndby Skytte Forening TP3 60.000 45.000 Hovedskydning
148374 Bugge Bay Brøndby Skytte Forening TP4 33.000 25.000 Hovedskydning
148375 Lucas Pedersen Brøndby Skytte Forening TP4 32.000 24.000 Hovedskydning
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening TP2 61.000 46.000 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening TP3 60.000 45.000 Hovedskydning
144417 Marianne Hansen Knabstrup Skytteforening TP3 53.000 40.000 Hovedskydning
67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening TP3 47.000 35.000 Hovedskydning
138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening TP3 65.000 49.000 Hovedskydning
121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening TP3 63.000 47.000 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening TP2 56.000 42.000 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening TP3 24.000 18.000 Hovedskydning
130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening TP4 47.000 35.000 Hovedskydning
101800 Patrick Drews Jepsen Stenløse Skytteforening TP4 53.000 40.000 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening TP4 22.000 16.000 Hovedskydning
133981 Robert Lambert Johnsen Herfølge Skytteforening TP4 26.000 19.000 Hovedskydning
102006 Bjarne Svendsen Herfølge Skytteforening TP4 33.000 25.000 Hovedskydning
141440 Per Bo Rasmussen Herfølge Skytteforening TP4 16.000 12.000 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP1 67.000 50.000 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP1 66.000 49.000 Hovedskydning
141427 Gert Nielsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP2 72.000 54.000 Hovedskydning
57699 Tobias Dietz Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP2 68.000 51.000 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP2 60.000 45.000 Hovedskydning
121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP1 63.000 47.000 Hovedskydning
102336 Jakob Vels Skyttelauget Kgs. Lyngby TP4 55.000 41.000 Hovedskydning
67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby TP1 65.000 49.000 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug TP2 57.000 43.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening TP2 69.000 51.000 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening TP2 64.000 48.000 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening TP1 68.000 51.000 Hovedskydning
138568 Martin Bernsen Knabstrup Skytteforening TP4 19.000 14.000 Hovedskydning
94073 Kwanruan Vaisanen Knabstrup Skytteforening TP4 31.000 23.000 Hovedskydning
148522 Krister Hellstrøm Skytteforening Sverige TP1 63.000 47.000 Hovedskydning
139187 Thomas Sevelsted Skyttelauget Kgs. Lyngby TP4 47.000 35.000 Hovedskydning
133836 Frank Møller Nykøbing F. Skytteforening TP4 31.000 23.000 Hovedskydning
133916 Bjarne Schütt Hansen Nykøbing F. Skytteforening TP4 41.000 31.000 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening TP4 47.000 35.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening TP2 51.000 38.000 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening TP2 56.000 42.000 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening TP2 66.000 49.000 Hovedskydning
142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening TP4 24.000 18.000 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby TP4 47.000 35.000 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening TP2 55.000 41.000 Hovedskydning
101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening TP4 46.000 34.000 Hovedskydning
127014 Peter Thorlaksen Karlslunde Skytteforening TP4 55.000 41.000 Hovedskydning
122283 Jeff Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening TP2 47.000 35.000 Hovedskydning
122282 Henrik Juul Andersen Frejlev-Vantore Skytteforening TP3 43.000 32.000 Hovedskydning
134574 Sten S. Sørensen Amagerland Skytteforening TP3 42.000 31.000 Hovedskydning
67453 Per Fischer Amagerland Skytteforening TP3 41.000 31.000 Hovedskydning
69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds TP3 36.000 27.000 Hovedskydning
132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening TP2 37.000 28.000 Hovedskydning
144918 Henrik Antonisen Strøby Skytteforening TP4 65.000 49.000 Hovedskydning
115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening TP3 56.000 42.000 Hovedskydning
142516 Jesper Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening TP3 60.000 45.000 Hovedskydning
142375 Michael Rasmussen Odense Pistol Skytte Forening TP3 53.000 40.000 Hovedskydning
142528 Line Dau Frederiksen Hjortespring Skytte- & Idrætsf TP4 19.000 14.000 Hovedskydning
144404 Magnuz Eifos Mortensen Bellahøj Skytteforening JUN 60.000 45.000 Hovedskydning
67377 Thomas Bilde Below Bellahøj Skytteforening TP4 29.000 22.000 Hovedskydning
70514 René Westerdahl Bellahøj Skytteforening TP3 53.000 40.000 Hovedskydning
126447 Thomas Salaba Ravnen TP3 48.000 36.000 Hovedskydning
86749 Jesper Bech Løkza Skytteforeningen Pilen af 1927 TP2 54.000 40.000 Hovedskydning
137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livjæger Korps Skydeselskab) TP4 32.000 24.000 Hovedskydning
125380 Daniel Westh KLK Hovedkreds (Kongens Livjæger Korps Skydeselskab) TP4 37.000 28.000 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug TP2 55.000 41.000 Hovedskydning
144767 Alexander Frej Kobberdal Skytteforeningen Af 1949 TP4 39.000 29.000 Hovedskydning
125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949 TP4 39.000 29.000 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 TP2 62.000 46.000 Hovedskydning
71142 Kjeld Johansen Skytteforeningen Af 1949 TP4 47.000 35.000 Hovedskydning
128175 Annette Thorup Kjøbenhavns Skytteforening TP4 11.000 8.000 Hovedskydning
120658 Kåre Hoffgaard Olsen Kjøbenhavns Skytteforening TP4 43.000 32.000 Hovedskydning
122254 Michael Bak Kjøbenhavns Skytteforening TP3 28.000 21.000 Hovedskydning
66158 Lars Therkelsen Akademisk Skytteforening TP4 19.000 14.000 Hovedskydning
148891 Emma Steensen SAS Skytteklub TP4 66.000 49.000 Hovedskydning
148901 Susanna Taha SAS Skytteklub TP4 63.000 47.000 Hovedskydning
70871 Alexandru Rares Datcu Akademisk Skytteforening TP4 65.000 49.000 Hovedskydning
70904 Selcuk Kahraman SAS Skytteklub TP4 62.000 46.000 Hovedskydning

Til toppen