Bornholmsmesterskab 25-50-200 m (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69591 Arne Berg Søeballe Nyvest Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Nyvest Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 188.000 188.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 190.000 190.000 Mesterskab
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
148226 Pelle Koefoed Lenz Nyvest Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
148226 Pelle Koefoed Lenz Nyvest Skytteforening BK3 178.000 178.000 Mesterskab
147448 Kim Skovgaard Nyvest Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
147448 Kim Skovgaard Nyvest Skytteforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
140079 Mai Davies Jensen Svaneke Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
140079 Mai Davies Jensen Svaneke Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening ST2 195.000 195.000 Mesterskab
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
129913 Alfred Kristoffersen Østerlars Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
129913 Alfred Kristoffersen Østerlars Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
143589 Kian J. M. Nielsen Aakirkeby Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
143589 Kian J. M. Nielsen Aakirkeby Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
120801 Palle Kofoed Svaneke Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
120801 Palle Kofoed Svaneke Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
143984 Celine Marie Bonde Østerlars Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
143984 Celine Marie Bonde Østerlars Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening ST3 174.000 174.000 Mesterskab
146805 Kristoffer Knudsen Østerlars Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
146805 Kristoffer Knudsen Østerlars Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
144312 Emil Bonde Østerlars Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
144312 Emil Bonde Østerlars Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST2 191.000 191.000 Mesterskab
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
144313 Philip Bonde Østerlars Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
144313 Philip Bonde Østerlars Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening ST2 181.000 181.000 Mesterskab
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening ST3 191.000 191.000 Hovedskydning
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening ST3 185.000 185.000 Mesterskab
121478 Henning Folkmann-Staack Østerlars Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
121478 Henning Folkmann-Staack Østerlars Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
147391 Helena Eplov Mortensen Svaneke Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
147391 Helena Eplov Mortensen Svaneke Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
133992 Louis Soelberg Rosdahl Svaneke Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
133992 Louis Soelberg Rosdahl Svaneke Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
139848 Jens S. Koefoed Nyvest Skytteforening Å2 184.000 184.000 Hovedskydning
139848 Jens S. Koefoed Nyvest Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
144867 Phoebe Kaczmarek Østerlars Skytteforening BK3 158.000 158.000 Hovedskydning
144867 Phoebe Kaczmarek Østerlars Skytteforening BK3 155.000 155.000 Mesterskab
144868 Daphne Magda Kaczmarek Østerlars Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
144868 Daphne Magda Kaczmarek Østerlars Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening Å1 191.000 191.000 Hovedskydning
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab

Til toppen