Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
50 m turnering DGI Midt omgang 4 (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midtjylland
Alle foreninger
Gjellerup Sdr. S G & I
Haderup Skytteforening
Hem Skytteforening
Kjellerup Skytteforening
Knudstrup Skyttekreds
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Silkeborg Skyttekreds
Skals Skytteforening
Skive skytteforening
Them Skytteforening
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Viborg Skytteforening
Ørre Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
145087
Randi Svenningsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
FRI
191.000
191.000
Hovedskydning
117135
Brian Nissen Andersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
138570
Mads Svenningsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
Å2
175.000
175.000
Hovedskydning
19007
Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
ST3
155.000
155.000
Hovedskydning
22580
Henrik Pedersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
ST3
165.000
165.000
Hovedskydning
121714
Finn Zimmer
Sejs-Svejbæk Skytteforening
ST3
172.000
172.000
Hovedskydning
22446
Kristian Stenger
Sejs-Svejbæk Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
22493
Karin Stenger
Sejs-Svejbæk Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
22566
Hugo Brogaard
Sejs-Svejbæk Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
117827
Pia Olsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Å2
168.000
168.000
Hovedskydning
117826
Holger Olsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Å2
185.000
185.000
Hovedskydning
18737
Michael Vestergaard
Sejs-Svejbæk Skytteforening
FRI
190.000
190.000
Hovedskydning
18712
Henrik Vestergaard
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
148373
Diana Christina Frandsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Å2
189.000
189.000
Hovedskydning
148383
Zander Møller Frandsen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
BK3
112.000
112.000
Hovedskydning
134777
Simon Moustgaard Klit
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
146531
Alberte Rostbøll Skals
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
141022
Sigurd Lytzen Frederiksen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
146269
Ellen Kjems Krogh Hansen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
140005
Simon Bjerregård
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
146369
Dennis Sørensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
108184
Bjørn Olsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
122956
Finn Andersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
140803
Martin Klit Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
147596
Mike Schougaard
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
19779
Bjarne Barrett
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
97938
Jesper Skovgaard
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
145016
Johanne Skov Lorenzen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
129312
Per Weiergang
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
FRI
187.000
187.000
Hovedskydning
122379
Jørgen Kofoed
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
FRI
190.000
190.000
Hovedskydning
19751
Ejvind Pedersen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
148090
Andreas Rytter Leander
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK3
145.000
145.000
Hovedskydning
113022
Andreas Tanderup
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
ST2
200.000
200.000
Hovedskydning
19315
Peter Strand
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
ST3
183.000
183.000
Hovedskydning
146270
Jens Jakob Sørensen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
144044
Frederikke Kronborg Iversen
Them Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
140863
Ida Rothenberg Qvist
Them Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
145649
Stella Marianne Murphy
Them Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
145647
Ane Birgitte Murphy
Them Skytteforening
Å2
190.000
190.000
Hovedskydning
145648
Irvin Murphy
Them Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
136046
Julie Marie Roldskov Døssing
Them Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
27351
Mads Priess Christoffersen
Hem Skytteforening
ST2
191.000
191.000
Hovedskydning
92377
Pernille Noppenau Hansen
Hem Skytteforening
ST2
193.000
193.000
Hovedskydning
86818
Simone T. Jensen
Hem Skytteforening
ST2
182.000
182.000
Hovedskydning
27947
Jørn Jensen
Hem Skytteforening
ST3
176.000
176.000
Hovedskydning
139592
Amalie S. Pehrson
Hem Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
131397
Emil Tanderup
Hem Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
94293
Kaj Sørensen
Hem Skytteforening
FRI
190.000
190.000
Hovedskydning
142931
Bertil Risgaard Jensen
Hem Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
30183
Jon Baggesen
Haderup Skytteforening
ST3
188.000
188.000
Hovedskydning
31234
Arnold Clausen
Haderup Skytteforening
ST3
174.000
174.000
Hovedskydning
31184
Erik Madsen
Haderup Skytteforening
ST3
189.000
189.000
Hovedskydning
29924
Carl Knudsen
Haderup Skytteforening
ST3
176.000
176.000
Hovedskydning
134500
Laura Friis Kriegbaum
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
131017
Malou Brorson
Viborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
143661
Silje Bitsch Thørrenblad
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
136270
Andrii Krop
Viborg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
135504
Sander V. Sørensen
Viborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
134735
Nicklas Vigen Ryberg
Viborg Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
138574
Niklas Thorup Jakobsen
Viborg Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
135836
Tobias Davidsen
Viborg Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
145699
Kathrine J. R. Nielsen
Viborg Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
123656
Valdemar Langkilde
Viborg Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
136119
Noah F. Micheelsen
Viborg Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
140981
Mathias Odgaard Kristensen
Viborg Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
126975
Emil Holm Andersen
Viborg Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
145701
Magnus Twile L. Kristensen
Viborg Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
147118
Jens Marius Kjær
Viborg Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
147941
Tristan Mifan
Viborg Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
147456
Lucas Tviis Obel
Viborg Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
147939
Lucas Ulberg Poulsen
Viborg Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
140101
Martin M. Arkesteijn
Viborg Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
136694
Annabelle Janner Borved
Viborg Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
126974
Emily Ulberg Poulsen
Viborg Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
123230
Keven Axel Sørensen
Viborg Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
126481
Lau Valsgaard Sørensen
Viborg Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
99561
Josefine Østergaard Laursen
Viborg Skytteforening
ST1
199.000
199.000
Hovedskydning
19746
Erik Skovmand
Viborg Skytteforening
ST1
199.000
199.000
Hovedskydning
88599
Helle Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
ST1
198.000
198.000
Hovedskydning
102711
Sofie Møller Frantsen
Viborg Skytteforening
ST2
196.000
196.000
Hovedskydning
107475
Rikke Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
ST2
196.000
196.000
Hovedskydning
113123
Emilie Louise Rasmussen
Viborg Skytteforening
ST2
194.000
194.000
Hovedskydning
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
ST1
195.000
195.000
Hovedskydning
81045
Thomas Holm Pedersen
Viborg Skytteforening
ST2
185.000
185.000
Hovedskydning
22122
Dorte Østerby Jakobsen
Viborg Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
131007
Henny Lund Ryberg
Viborg Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
96491
Mathias Søndergaard
Viborg Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
19550
Rasmus N. Fisker
Viborg Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
19571
Ole Nielsen
Viborg Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
19477
Carsten Bjørn
Viborg Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
120932
Karen Skovmand
Viborg Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
19654
Knud Erik Holm
Viborg Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
19750
Elsebeth Kjeldsen
Viborg Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
81756
Allan H. Laursen
Viborg Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
127161
Ole Capion
Viborg Skytteforening
SE1
189.000
189.000
Hovedskydning
137458
Andreas Melhedegaard
Viborg Skytteforening
FRI
200.000
200.000
Hovedskydning
12206
Vita Brun Nielsen
Viborg Skytteforening
FRI
197.000
197.000
Hovedskydning
134508
Frede Bach
Viborg Skytteforening
FRI
194.000
194.000
Hovedskydning
144273
Henning Nyholm Jensen
Viborg Skytteforening
FRI
198.000
198.000
Hovedskydning
146846
Michael Skjøtt Kjær
Viborg Skytteforening
FRI
186.000
186.000
Hovedskydning
146847
Jutta Kjær
Viborg Skytteforening
FRI
192.000
192.000
Hovedskydning
12241
Lisbeth Nielsen
Viborg Skytteforening
FRI
191.000
191.000
Hovedskydning
124666
Poul Erik Christensen
Viborg Skytteforening
FRI
195.000
195.000
Hovedskydning
148240
Jan Hellerup Kristensen
Viborg Skytteforening
FRI
190.000
190.000
Hovedskydning
148410
Malene Raaberg Mifan
Viborg Skytteforening
FRI
194.000
194.000
Hovedskydning
147942
Lars Esbensen
Viborg Skytteforening
FRI
197.000
197.000
Hovedskydning
12287
Alex Jonassen
Viborg Skytteforening
FRI
190.000
190.000
Hovedskydning
137457
Mikkel S. T. Andersen
Viborg Skytteforening
FRI
178.000
178.000
Hovedskydning
145947
Jesper Hansen
Viborg Skytteforening
FRI
157.000
157.000
Hovedskydning
121234
Oliver Falkenberg Petersen
Viborg Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
12277
Bent Nielsen
Viborg Skytteforening
FRI
188.000
188.000
Hovedskydning
137449
Silke Revall Klærke
Viborg Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
120929
Tobias Godske Højgaard
Viborg Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
134571
Kim Kristensen
Ørre Skytteforening
ST3
192.000
192.000
Hovedskydning
31260
Rikke Mæng Ibsen
Ørre Skytteforening
ST1
200.000
200.000
Hovedskydning
25978
Kim Mæng Ibsen
Ørre Skytteforening
ST1
198.000
198.000
Hovedskydning
30467
Niels H. Overgaard
Ørre Skytteforening
ST1
199.000
199.000
Hovedskydning
118128
Elisabeth Kirkegaard Lager
Ørre Skytteforening
ST2
191.000
191.000
Hovedskydning
118127
Linda Kirkegaard Lager
Ørre Skytteforening
ST3
186.000
186.000
Hovedskydning
122995
Thomas Vesterager
Ørre Skytteforening
ST3
188.000
188.000
Hovedskydning
97095
Emil Grønbæk
Ørre Skytteforening
ST2
192.000
192.000
Hovedskydning
103489
Mads Sønderup
Ørre Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
101602
Jonna Grønbæk
Ørre Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
30673
Bjarne Fyhring
Ørre Skytteforening
Å2
185.000
185.000
Hovedskydning
137043
Martin Strib Rahbek
Ørre Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
144694
Marcus Borup Christensen
Ørre Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
30547
Knud Ejlersen
Ørre Skytteforening
ST3
186.000
186.000
Hovedskydning
127054
Frederik Bjerregaard
Ørre Skytteforening
BK2
183.000
183.000
Hovedskydning
30703
Aksel Fyhring
Ørre Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
146678
Lau Sejling Jensen
Ørre Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
148115
Martin Sejersen
Ørre Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
148114
Marcus Stenholt Bech
Ørre Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
148211
Villads Haugaard
Ørre Skytteforening
BK3
156.000
156.000
Hovedskydning
145206
Oskar Andersen
Ørre Skytteforening
BK3
170.000
170.000
Hovedskydning
146677
Asbjørn Steensig Lauridsen
Ørre Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
148213
Thor Furbo
Ørre Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
134100
Mir Rasmussen
Kjellerup Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
133333
Nicklas Harring Andersen
Kjellerup Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
145254
Mikki Virklund Pedersen
Kjellerup Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
145485
Astrid Klode Andersen
Kjellerup Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
22127
Danni Urup Jensen
Kjellerup Skytteforening
ST3
187.000
187.000
Hovedskydning
22027
Rikke Agerskov McCarron
Kjellerup Skytteforening
ST3
183.000
183.000
Hovedskydning
22034
Preben Kallegaard
Kjellerup Skytteforening
ST2
193.000
193.000
Hovedskydning
19511
Thomas Skræp Sørensen
Kjellerup Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
22136
Børge Riis Nielsen
Kjellerup Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
22032
Preben Juhl Jensen
Knudstrup Skyttekreds
SE2
182.000
182.000
Hovedskydning
100697
Tanja Hyldig Jensen
Kjellerup Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Hovedskydning
137600
Hans Christian Larsen
Kjellerup Skytteforening
Å2
183.000
183.000
Hovedskydning
125390
Christian Hansen
Kjellerup Skytteforening
FRI
199.000
199.000
Hovedskydning
10392
Gunnar Jørgensen
Kjellerup Skytteforening
FRI
195.000
195.000
Hovedskydning
122598
Niels Juul Jensen
Kjellerup Skytteforening
FRI
195.000
195.000
Hovedskydning
122600
Ejnar Jørgensen
Kjellerup Skytteforening
FRI
199.000
199.000
Hovedskydning
140189
Niels Madsen
Kjellerup Skytteforening
FRI
192.000
192.000
Hovedskydning
118006
Bjarne Poulsen
Kjellerup Skytteforening
FRI
192.000
192.000
Hovedskydning
137501
Mogens Højegaard
Kjellerup Skytteforening
FRI
188.000
188.000
Hovedskydning
122596
Thorkild Pedersen
Kjellerup Skytteforening
FRI
184.000
184.000
Hovedskydning
123324
Johannes Bach
Kjellerup Skytteforening
FRI
187.000
187.000
Hovedskydning
146503
Leif Nielsen
Kjellerup Skytteforening
FRI
187.000
187.000
Hovedskydning
145952
Benjamin Rathje
Gjellerup Sdr. S G & I
BK3
115.000
115.000
Hovedskydning
144648
Mille Juul Bach
Gjellerup Sdr. S G & I
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
145509
Konrad Schou
Gjellerup Sdr. S G & I
BK3
173.000
173.000
Hovedskydning
147093
Vilads Jakobsen
Gjellerup Sdr. S G & I
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
102384
Kim Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
126904
Steven Vestergaard Mathiasen
Gjellerup Sdr. S G & I
Å1
189.000
189.000
Hovedskydning
123793
Michael Kofoed Schou
Gjellerup Sdr. S G & I
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
31719
Erik Paarup
Gjellerup Sdr. S G & I
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
126505
Tristan Kilde Houmøller
Skive skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
139380
Alexander Fyhn Svendsen
Skive skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
137895
Magnus Libach Lund
Skive skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
144751
Amina Hamid
Skive skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
144752
Maysoun Hamid
Skive skytteforening
BK2
185.000
185.000
Hovedskydning
138642
Sophus Libach Lund
Skive skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
131281
Leah E. Andersen
Skive skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
146975
Leila Hamid
Skive skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
126141
Laura Petersen
Skive skytteforening
Å1
192.000
192.000
Hovedskydning
142457
Mogens Andersen
Skive skytteforening
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
137896
Rasmus Libach Sørensen
Skive skytteforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
141852
Nels Søndergaard
Skive skytteforening
Å2
186.000
186.000
Hovedskydning
135995
Lærke Søndergaard
Skive skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
131280
Christian E. Andersen
Skive skytteforening
J1
192.000
192.000
Hovedskydning
144922
Mette M Pedersen
Skive skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
146976
Sara Hamid
Skive skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
27794
Ruth Schmidt
Skive skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
148086
Jan Nielsen
Skive skytteforening
Å2
182.000
182.000
Hovedskydning
139818
Kira Linde Østergaard
Skals Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
135114
Simon Willumsen
Skals Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
145654
Lily Schriver
Skals Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
145656
Carl Frederik Schriver
Skals Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
122633
Thomas Ørum Blaabjerg
Skals Skytteforening
FRI
182.000
182.000
Hovedskydning
145520
Johan Østergaard
Skals Skytteforening
FRI
179.000
179.000
Hovedskydning
19126
Tage Grubbe Andersen
Skals Skytteforening
ST2
190.000
190.000
Hovedskydning
148243
Anja Linde Jakobsen
Skals Skytteforening
FRI
187.000
187.000
Hovedskydning
126953
Mathias Rost Christensen
Skals Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
135086
Signe Rasmussen
Silkeborg Skyttekreds
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
146535
Eline Nørding
Silkeborg Skyttekreds
BK3
161.000
161.000
Hovedskydning
144160
Filippa Back Hansen
Silkeborg Skyttekreds
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
22477
Keld Klode
Silkeborg Skyttekreds
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
22623
Erling Hesel
Silkeborg Skyttekreds
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
138347
Niclas Persson
Silkeborg Skyttekreds
FRI
178.000
178.000
Hovedskydning
Til toppen