| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00 200/00 398/00
2 138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I 197/00 192/00 389/00

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 146162 Nicoline Andersen Lunde Sg&I 186/00 186/00 372/00

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 126288 Mathias thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00 198/00 398/00

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00 193/00 388/00

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening 193/00 192/00 385/00

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 199/00
1 134815 Nicolas Larsen Otterup Skytteforening 199/00
1 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening 199/00
4 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
5 136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
6 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 196/00
6 139105 Frida Jørgensen Middelfart Skytteforening 196/00
8 138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening 195/00
9 140287 Casper Bundgaard Mayer Middelfart Skytteforening 190/00

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening 200/00
2 146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
3 138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I 197/00
4 140288 Daniel H.F. Jensen Middelfart Skytteforening 196/00
5 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 194/00
6 146951 Kasper Elmelund Bebe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 189/00
7 142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening 188/00
8 137382 Rasmus Nielsen Ryslinge Skytteforening 187/00

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 146623 Hanna Zilinek Horne Skytteforening 198/00
2 143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening 196/00
3 146626 Mona Hansen Horne Skytteforening 195/00
4 145297 Karla B. Petersen Lunde Sg&I 194/00
5 146880 Mathilde Skov Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 193/00
6 146162 Nicoline Andersen Lunde Sg&I 186/00
7 145862 Kasper Johansen Middelfart Skytteforening 185/00
8 144594 Benjamin Enghoff Nielsen Lunde Sg&I 184/00
9 142394 Adam Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening 181/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 126288 Mathias thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
2 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
3 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening 197/00

Riffel, 50m - Klasse J2

1 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 200/00
2 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/00
3 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 197/00
3 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
5 137690 William Hesel Rasmussen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 199/00
2 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 197/00
3 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
4 86870 Jesper Langhoff Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 194/00
1 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening 194/00
3 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00
4 50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening 190/00

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 130391 Astrid Sofie Uglebjerg Lunde Sg&I 197/00
2 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 192/00
3 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 190/00
4 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 179/00
5 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 175/00

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 198/00
1 49614 John Guld Særslev Skytteforening 198/00
3 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 197/00
3 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 197/00
3 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening 197/00
6 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 196/00
7 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
8 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00
9 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00
9 107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening 193/00
9 47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening 193/00
12 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/00

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
2 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 196/00
3 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 195/00
4 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00
5 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening 193/00
5 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00
7 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening 190/00
8 128951 Bente Rasmussen Særslev Skytteforening 186/00
8 118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening 186/00
10 144449 Knud Ejler Andersen Særslev Skytteforening 185/00
10 45597 Torben Jakobsen Ryslinge Skytteforening 185/00
12 45608 Preben Hansen Ryslinge Skytteforening 184/00
13 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 179/00
14 49588 Kurt Wulff Særslev Skytteforening 178/00

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 200/00
1 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 200/00
1 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening 200/00
4 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 199/00
4 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 199/00
6 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 198/00
6 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
8 48169 Jens Helding Horne Skytteforening 197/00
9 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 195/00
10 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00
11 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 193/00
12 52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening 192/00
12 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/00

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening 196/00
2 144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening 193/00
2 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 193/00
2 110047 Claus Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00

Til toppen