DGI Fyn Holdturnering Sommer 2022 Runde B (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
144449 Knud Ejler Andersen Særslev Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
128951 Bente Rasmussen Særslev Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
49588 Kurt Wulff Særslev Skytteforening SE2 178.000 178.000 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
126288 Mathias thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
126288 Mathias thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
137690 William Hesel Rasmussen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
110047 Claus Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 179.000 179.000 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
130391 Astrid Sofie Uglebjerg Lunde Sg&I ST3 197.000 197.000 Hovedskydning
144594 Benjamin Enghoff Nielsen Lunde Sg&I BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
145297 Karla B. Petersen Lunde Sg&I BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
146162 Nicoline Andersen Lunde Sg&I BK3 186.000 186.000 Mesterskab
146162 Nicoline Andersen Lunde Sg&I BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I BK2 192.000 192.000 Mesterskab
138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
146951 Kasper Elmelund Bebe Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
146623 Hanna Zilinek Horne Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
142394 Adam Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
146880 Mathilde Skov Nielsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
140287 Casper Bundgaard Mayer Middelfart Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
145862 Kasper Johansen Middelfart Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
140288 Daniel H.F. Jensen Middelfart Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
139105 Frida Jørgensen Middelfart Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
48169 Jens Helding Horne Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
146626 Mona Hansen Horne Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
45608 Preben Hansen Ryslinge Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
45597 Torben Jakobsen Ryslinge Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
137382 Rasmus Nielsen Ryslinge Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
134815 Nicolas Larsen Otterup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening ST1 199.000 199.000 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning

Til toppen