Skive Skyttecenters 50 års jubilæumsstævne (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
142457 Mogens Andersen Skive skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
142457 Mogens Andersen Skive skytteforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening ST3 194.000 194.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening Å2 185.000 185.000 Mesterskab
95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening Å2 181.000 181.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
137896 Rasmus Libach Sørensen Skive skytteforening Å2 180.000 180.000 Mesterskab
137896 Rasmus Libach Sørensen Skive skytteforening Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Viborg Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Viborg Skytteforening FRI 194.000 194.000 Mesterskab
137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
147049 Knud Erik Sørensen Skive skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
147049 Knud Erik Sørensen Skive skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening BK2 180.000 180.000 Hovedskydning
141852 Nels Søndergaard Skive skytteforening Å2 181.000 181.000 Mesterskab
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 184.000 184.000 Mesterskab
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
126141 Laura Petersen Skive skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening ST2 195.000 195.000 Mesterskab
141852 Nels Søndergaard Skive skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
126141 Laura Petersen Skive skytteforening Å1 188.000 188.000 Mesterskab
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening ST2 194.000 194.000 Mesterskab
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening SE2 189.000 189.000 Mesterskab

Til toppen