Igelsø pistolterræn 16. oktober 2022 - DGI M&Vsj. (TerrænPistol) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening TP2 45.000 40.000 Hovedskydning
127014 Peter Thorlaksen Karlslunde Skytteforening TP4 56.000 50.000 Hovedskydning
105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening TP3 34.000 30.000 Hovedskydning
127701 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening TP2 57.000 51.000 Hovedskydning
85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 TP3 38.000 34.000 Hovedskydning
147946 Thomas Bager Sorø Skytteforening TP4 45.000 40.000 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening TP2 47.000 42.000 Hovedskydning
118018 Christian Richter-Pedersen Brøndby Skytte Forening TP3 46.000 41.000 Hovedskydning
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening TP2 50.000 45.000 Hovedskydning
148374 Bugge Bay Brøndby Skytte Forening TP4 42.000 38.000 Hovedskydning
148375 Lucas Pedersen Brøndby Skytte Forening TP4 34.000 30.000 Hovedskydning
144891 Lars Madsen Sorø Skytteforening TP4 38.000 34.000 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening TP3 38.000 34.000 Hovedskydning
144417 Marianne Hansen Knabstrup Skytteforening TP3 38.000 34.000 Hovedskydning
138568 Martin Bernsen Knabstrup Skytteforening TP4 25.000 22.000 Hovedskydning
94073 Kwanruan Vaisanen Knabstrup Skytteforening TP4 2.000 2.000 Hovedskydning
119966 Brian S. Pedersen Knabstrup Skytteforening TP4 42.000 38.000 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening TP3 8.000 7.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening TP2 39.000 35.000 Hovedskydning
147209 Sigurd Olsen Stenløse Skytteforening JUN 47.000 42.000 Hovedskydning
147208 Jan Olsen Stenløse Skytteforening TP4 31.000 28.000 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening TP2 50.000 45.000 Hovedskydning
68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening TP2 51.000 46.000 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening TP1 46.000 41.000 Hovedskydning
101800 Patrick Drews Jepsen Stenløse Skytteforening TP4 35.000 31.000 Hovedskydning
52034 Flemming Buch Odense Skyttekreds TP2 47.000 42.000 Hovedskydning
140147 Viktor Winther Jensen Odense Skyttekreds TP4 30.000 27.000 Hovedskydning
52945 Hans Henrik Jensen Odense Skyttekreds TP4 40.000 36.000 Hovedskydning
91723 Jan Røjkjær Odense Skyttekreds TP2 50.000 45.000 Hovedskydning
148463 Andreas Barfod Stenløse Skytteforening TP4 39.000 35.000 Hovedskydning
84186 Ida Råskov Madsen Hørve Skytteforening TP3 27.000 24.000 Hovedskydning
85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening TP3 44.000 39.000 Hovedskydning
57828 Frants Nielsen Hørve Skytteforening TP4 40.000 36.000 Hovedskydning
131197 Nicki Skifte Hørve Skytteforening TP4 32.000 29.000 Hovedskydning
131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening TP3 44.000 39.000 Hovedskydning
111452 Henrik Carlsen Karlslunde Skytteforening TP3 24.000 21.000 Hovedskydning
132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening TP2 36.000 32.000 Hovedskydning
75123 Malik John Lunden Stenløse Skytteforening TP4 40.000 36.000 Hovedskydning
67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening TP4 21.000 19.000 Hovedskydning
138841 Niels P. Michelsen Stenløse Skytteforening TP4 27.000 24.000 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening TP4 24.000 21.000 Hovedskydning
138842 Jesper Rambäck Stenløse Skytteforening TP4 23.000 21.000 Hovedskydning
90306 Annette Winther Ølsted Skytteforening TP2 53.000 47.000 Hovedskydning
126534 Jonas Dansholm Stevns Skytteforening Af 1982 TP3 41.000 37.000 Hovedskydning
130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening TP4 34.000 30.000 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening TP3 33.000 29.000 Hovedskydning
87164 Lars Kryger RI 98 Skytteforening TP2 52.000 46.000 Hovedskydning
92419 Allan Sjøgren RI 98 Skytteforening TP4 37.000 33.000 Hovedskydning
144667 Kim Wagner Nissen Stevns Skytteforening Af 1982 TP3 42.000 38.000 Hovedskydning
106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening TP3 54.000 48.000 Hovedskydning
104108 Robert Torpe Meulengracht Fuglebjerg Skytteforening TP1 49.000 44.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds TP4 43.000 38.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds TP2 40.000 36.000 Hovedskydning
126932 Pauli Knudsen Karsholte Skytteforening TP4 34.000 30.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening TP4 47.000 42.000 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening TP3 42.000 38.000 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening TP2 51.000 46.000 Hovedskydning
93784 Michael Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening TP4 37.000 33.000 Hovedskydning
101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening TP4 49.000 44.000 Hovedskydning
122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening TP4 47.000 42.000 Hovedskydning
147947 Sune Rygaard Nielsen Sorø Skytteforening TP4 44.000 39.000 Hovedskydning
121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening TP1 61.000 54.000 Hovedskydning
56654 Arne Eliassen Kongsted Skytteforening TP4 31.000 28.000 Hovedskydning
68455 Leif Jørgensen Kongsted Skytteforening TP4 57.000 51.000 Hovedskydning
53043 Simon Løje Kongsted Skytteforening TP3 51.000 46.000 Hovedskydning
53029 Villy Løje Kongsted Skytteforening TP4 36.000 32.000 Hovedskydning
56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening TP2 48.000 43.000 Hovedskydning
56737 Renè Kelberg Holmegaard Skytteforening TP2 42.000 38.000 Hovedskydning
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. TP2 54.000 48.000 Hovedskydning
126970 Katrine Petersen Karsholte Skytteforening TP4 19.000 17.000 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Nykøbing F. Skytteforening TP3 36.000 32.000 Hovedskydning
122716 Dorte Nielsen Nykøbing F. Skytteforening TP4 13.000 12.000 Hovedskydning
136326 Rune Laust Rolighed Skytteforeningen Af 1949 TP1 49.000 44.000 Hovedskydning
137601 Can Oksal Meydan Skytteforeningen Af 1949 TP3 39.000 35.000 Hovedskydning
144766 Louise Nielsen Skytteforeningen Af 1949 TP3 36.000 32.000 Hovedskydning
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 TP4 24.000 21.000 Hovedskydning
112211 Lars Peder Hornhaver Skytteforeningen Af 1949 TP3 23.000 21.000 Hovedskydning
125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949 TP4 31.000 28.000 Hovedskydning
69877 Lars Pedersen Skytteforeningen Af 1949 TP3 51.000 46.000 Hovedskydning
60595 Per Viuff Skytteforeningen Af 1949 TP3 30.000 27.000 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 TP2 53.000 47.000 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug TP2 41.000 37.000 Hovedskydning
131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug TP4 25.000 22.000 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Elf Københavns Amts Skyttelaug TP2 57.000 51.000 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug TP2 50.000 45.000 Hovedskydning
144404 Magnuz Eifos Mortensen Bellahøj Skytteforening JUN 26.000 23.000 Hovedskydning
67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening TP3 39.000 35.000 Hovedskydning
138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening TP3 40.000 36.000 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening TP2 48.000 43.000 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening TP3 32.000 29.000 Hovedskydning
144918 Henrik Antonisen Strøby Skytteforening TP3 47.000 42.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening TP2 58.000 52.000 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening TP3 49.000 44.000 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening TP1 47.000 42.000 Hovedskydning
145517 Jørn Niels Bratland Roskilde Skytteforening TP3 49.000 44.000 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening TP3 29.000 26.000 Hovedskydning
134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening TP3 37.000 33.000 Hovedskydning
135936 Dan René Nielsen Herfølge Skytteforening TP3 50.000 45.000 Hovedskydning
133981 Robert Lambert Johnsen Herfølge Skytteforening TP4 28.000 25.000 Hovedskydning
141440 Per Bo Rasmussen Herfølge Skytteforening TP4 20.000 18.000 Hovedskydning
123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening TP3 40.000 36.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds TP2 45.000 40.000 Hovedskydning
130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening TP4 31.000 28.000 Hovedskydning
94074 Michael Christensen Herfølge Skytteforening TP3 38.000 34.000 Hovedskydning
144685 Richard Lund Hvidovre Skyttekreds TP4 43.000 38.000 Hovedskydning
69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds TP3 34.000 30.000 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening TP1 58.000 52.000 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening TP2 45.000 40.000 Hovedskydning
106903 Nanna Stilhoff Svinninge Skytteforening TP4 22.000 20.000 Hovedskydning
148449 Kenneth Møller Svinninge Skytteforening TP4 25.000 22.000 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening TP2 48.000 43.000 Hovedskydning
134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening TP4 34.000 30.000 Hovedskydning
53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening TP4 32.000 29.000 Hovedskydning
148588 Kristian Andersen Brøndby Skytte Forening TP4 33.000 29.000 Hovedskydning
130545 Martin Bergqvist Vigersted Skytteforening TP4 4.000 4.000 Hovedskydning
132670 Lars Henrik Jensen Sorø Skytteforening TP4 27.000 24.000 Hovedskydning
142544 Dennis Christensen Fuglebjerg Skytteforening TP4 43.000 38.000 Hovedskydning
144889 Michelle Thorsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP3 46.000 41.000 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening TP2 46.000 41.000 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening TP3 45.000 40.000 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening TP3 28.000 25.000 Hovedskydning
109640 Lasse Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. TP4 36.000 32.000 Hovedskydning
55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening TP3 53.000 47.000 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening TP2 50.000 45.000 Hovedskydning
13293 Per S. Nielsen Støvring Skytteforening TP3 38.000 34.000 Hovedskydning
135598 Flemming Seger Store Heddinge Skytteforening TP4 36.000 32.000 Hovedskydning
149008 Kasper Daniel Plougmann Joensen Store Heddinge Skytteforening TP4 28.000 25.000 Hovedskydning
149009 Peter Wandahl Møller Store Heddinge Skytteforening TP4 24.000 21.000 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening TP2 50.000 45.000 Hovedskydning
121822 Thea Søholt Beck Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. TP4 33.000 29.000 Hovedskydning
121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP1 56.000 50.000 Hovedskydning
141427 Gert Nielsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP2 55.000 49.000 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP1 48.000 43.000 Hovedskydning
57228 Torben Plesberg Nykøbing Sj. Skytteforening TP4 28.000 25.000 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP2 43.000 38.000 Hovedskydning
70904 Selcuk Kahraman RI 98 Skytteforening TP4 55.000 49.000 Hovedskydning
149097 Martin Haubjerg Hejselbak Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP4 31.000 28.000 Hovedskydning
116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927 TP3 40.000 36.000 Hovedskydning
101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927 TP3 46.000 41.000 Hovedskydning
85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927 TP1 34.000 30.000 Hovedskydning
148741 Rudi Krejlgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. TP4 13.000 12.000 Hovedskydning
96743 Louise Winther Midt- og Vestsjællands Terrænskytter TP3 33.000 29.000 Hovedskydning
130192 Kasper Nikolai Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. TP4 44.000 39.000 Hovedskydning

Til toppen