| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00 195/00 393/00

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 126288 Mathias thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00 198/00 397/00

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00 198/00 391/00

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening 195/00 192/00 387/00

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 134815 Nicolas Larsen Otterup Skytteforening 200/00
2 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening 198/00
2 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 198/00
4 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 197/00
4 136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
6 139105 Frida Jørgensen Middelfart Skytteforening 196/00
6 140287 Casper Bundgaard Mayer Middelfart Skytteforening 196/00
8 138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening 195/00
9 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 200/00
1 135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening 200/00
3 146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
4 146623 Hanna Zilinek Horne Skytteforening 197/00
4 146626 Mona Hansen Horne Skytteforening 197/00
4 142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
7 138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I 195/00
8 140288 Daniel H.F. Jensen Middelfart Skytteforening 193/00
8 146951 Kasper Elmelund Bebe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00
10 137382 Rasmus Nielsen Ryslinge Skytteforening 189/00

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 146880 Mathilde Skov Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 195/00
1 145297 Karla B. Petersen Lunde Sg&I 195/00
3 143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening 193/00
4 142394 Adam Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening 188/00
5 145862 Kasper Johansen Middelfart Skytteforening 186/00
5 144594 Benjamin Enghoff Nielsen Lunde Sg&I 186/00
7 146162 Nicoline Andersen Lunde Sg&I 180/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening 200/00
2 126288 Mathias thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
3 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00

Riffel, 50m - Klasse J2

1 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 199/00
1 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 199/00
1 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
4 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 197/00
4 137690 William Hesel Rasmussen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 199/00
1 86870 Jesper Langhoff Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
3 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 197/00
4 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
2 50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening 191/00
3 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening 187/00

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 194/00
2 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 191/00
3 130391 Astrid Sofie Uglebjerg Lunde Sg&I 190/00
4 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 188/00
5 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 185/00
6 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 171/00

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 200/00
2 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 199/00
3 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening 198/00
3 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 198/00
3 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 198/00
6 107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening 195/00
6 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
8 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00
9 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00
9 47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening 193/00
9 49614 John Guld Særslev Skytteforening 193/00
12 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/00

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
2 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 194/00
2 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 194/00
4 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening 193/00
4 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening 193/00
4 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00
7 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/00
8 136869 Torben Bergholdt Nyborg Skytteforening 191/00
9 45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening 190/00
10 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening 189/00
10 144449 Knud Ejler Andersen Særslev Skytteforening 189/00
12 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I 186/00
12 45597 Torben Jakobsen Ryslinge Skytteforening 186/00
14 48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening 185/00
14 118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening 185/00
16 82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening 184/00
17 45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening 181/00
17 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening 181/00
19 45608 Preben Hansen Ryslinge Skytteforening 180/00
19 128951 Bente Rasmussen Særslev Skytteforening 180/00
21 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 179/00
22 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening 177/00
23 49588 Kurt Wulff Særslev Skytteforening 173/00

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 200/00
1 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening 200/00
3 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 199/00
3 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 199/00
3 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
6 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 198/00
7 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 197/00
7 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 197/00
9 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 196/00
9 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
11 48169 Jens Helding Horne Skytteforening 194/00
12 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/00

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 197/00
1 110047 Claus Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
3 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening 196/00
4 144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening 195/00
5 124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening 194/00
6 125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I 191/00

Til toppen