Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Landsdelsstævne dgi (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Vestjylland
Alle foreninger
Klitten Skytteforening
Lemvig Skytteforening
Mejrup Skytteforening
Skjern Skytteforening
Stadil-Vedersø Skytteforening
Trehøje Skytteforening
Videbæk Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
29700
Søren G. T. Lund
Mejrup Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
29700
Søren G. T. Lund
Mejrup Skytteforening
Å2
195.000
195.000
Mesterskab
144559
Tilde Helsing Nikolajsen
Klitten Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
144559
Tilde Helsing Nikolajsen
Klitten Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
144282
Jeppe Nygaard Lauritsen
Trehøje Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
144282
Jeppe Nygaard Lauritsen
Trehøje Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
142490
Dicte Juul
Trehøje Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
142490
Dicte Juul
Trehøje Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
135551
Zenia Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
135551
Zenia Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
BK3
174.000
174.000
Mesterskab
127244
Lærke Lykke Jensen
Trehøje Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
127244
Lærke Lykke Jensen
Trehøje Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
128269
Torben Larsen
Trehøje Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
128269
Torben Larsen
Trehøje Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
146194
Mathias Strøe
Lemvig Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
146194
Mathias Strøe
Lemvig Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Mesterskab
146465
Julie Flyvholm
Lemvig Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
146465
Julie Flyvholm
Lemvig Skytteforening
J2
185.000
185.000
Mesterskab
140580
Tina Kjeldal
Trehøje Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
140580
Tina Kjeldal
Trehøje Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
140589
Jannie Bitten Stenskjær
Trehøje Skytteforening
Å2
188.000
188.000
Hovedskydning
140589
Jannie Bitten Stenskjær
Trehøje Skytteforening
Å2
187.000
187.000
Mesterskab
142911
Ida Romvig Bukbjerg
Videbæk Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
142911
Ida Romvig Bukbjerg
Videbæk Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
139444
Anna Thyregaard Kallesø
Videbæk Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
139444
Anna Thyregaard Kallesø
Videbæk Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
142087
Anne Strunge Bjerg
Skjern Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
142087
Anne Strunge Bjerg
Skjern Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
131219
Kasper Strøe
Lemvig Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
131219
Kasper Strøe
Lemvig Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
135053
Valdemar Lejsgaard Ingemann
Skjern Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
135053
Valdemar Lejsgaard Ingemann
Skjern Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
129138
Magnus Lejsgaard Jensen
Skjern Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
129138
Magnus Lejsgaard Jensen
Skjern Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
125055
Magda Joensen
Skjern Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
125055
Magda Joensen
Skjern Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
141120
Maja Frederiksen
Klitten Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
141120
Maja Frederiksen
Klitten Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
Å2
188.000
188.000
Mesterskab
141120
Maja Frederiksen
Klitten Skytteforening
BK2
101.400
101.400
Finale
125055
Magda Joensen
Skjern Skytteforening
J2
100.600
100.600
Finale
129138
Magnus Lejsgaard Jensen
Skjern Skytteforening
BK1
102.200
102.200
Finale
131219
Kasper Strøe
Lemvig Skytteforening
J2
98.300
98.300
Finale
142087
Anne Strunge Bjerg
Skjern Skytteforening
BK2
100.100
100.100
Finale
139444
Anna Thyregaard Kallesø
Videbæk Skytteforening
J2
100.400
100.400
Finale
142911
Ida Romvig Bukbjerg
Videbæk Skytteforening
BK2
100.300
100.300
Finale
146465
Julie Flyvholm
Lemvig Skytteforening
J2
95.900
95.900
Finale
127244
Lærke Lykke Jensen
Trehøje Skytteforening
BK2
99.400
99.400
Finale
142490
Dicte Juul
Trehøje Skytteforening
BK3
99.400
99.400
Finale
144282
Jeppe Nygaard Lauritsen
Trehøje Skytteforening
BK2
99.800
99.800
Finale
144559
Tilde Helsing Nikolajsen
Klitten Skytteforening
BK2
100.500
100.500
Finale
Til toppen