Præmieskydning Højby sj Skytteforening (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE1 197.000 197.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
142331 Miro Dithmer Høng Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
142331 Miro Dithmer Høng Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
148868 Simone Laursen Høng Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
148868 Simone Laursen Høng Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
148870 Gitte Dithmer Høng Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
148870 Gitte Dithmer Høng Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
129307 Cebrina Laursen Høng Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
129307 Cebrina Laursen Høng Skytteforening FRI 199.000 199.000 Mesterskab
146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
145508 Jeppe Linde Jensen Høng Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
145508 Jeppe Linde Jensen Høng Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
147058 Malthe Linde Jensen Høng Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
147058 Malthe Linde Jensen Høng Skytteforening BK4 192.000 192.000 Mesterskab
148671 Daniel Rees Høng Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
148671 Daniel Rees Høng Skytteforening J2 178.000 178.000 Mesterskab
147882 Rasmus Hrenczuk Høng Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
147882 Rasmus Hrenczuk Høng Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
148489 Sebastian Bøge Pitzner-Christensen Høng Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
148489 Sebastian Bøge Pitzner-Christensen Høng Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK3 200.000 200.000 Mesterskab
141635 Adam Thomsen Glumsøegnens Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland BK2 194.000 194.000 Mesterskab
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 178.000 178.000 Mesterskab
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 192.000 192.000 Mesterskab
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
148534 Frederik Gundersen Mullerup Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
148534 Frederik Gundersen Mullerup Skytteforening J2 186.000 186.000 Mesterskab
136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening SE3 187.000 187.000 Mesterskab
136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening J2 182.000 182.000 Mesterskab
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK2 183.000 183.000 Hovedskydning
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland BK2 199.000 199.000 Mesterskab
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE3 192.000 192.000 Mesterskab
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
141635 Adam Thomsen Glumsøegnens Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
148162 Malias Rasmussen Tuse Skytteforening BK4 192.000 192.000 Mesterskab
148162 Malias Rasmussen Tuse Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
149273 Mette Holm Høng Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
149273 Mette Holm Høng Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
121017 Ella lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland J2 189.000 189.000 Hovedskydning
121017 Ella lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland J2 196.000 196.000 Mesterskab
126894 Rosa Lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland BK1 198.000 198.000 Mesterskab
127657 Cecilie Sanggaard Højby Skytteforening, Sjælland J2 185.000 185.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland Å1 200.000 200.000 Mesterskab
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 194.000 194.000 Mesterskab
57303 Gert Enemark Højby Skytteforening, Sjælland SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
57303 Gert Enemark Højby Skytteforening, Sjælland SE2 191.000 191.000 Mesterskab
144110 Oscar Messmann Høng Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
144110 Oscar Messmann Høng Skytteforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 190.000 190.000 Mesterskab
145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 200.000 200.000 Mesterskab
148947 Søren Aaby Høng Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning

Til toppen