Møn Åben Cal.22 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 185.000 185.000 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Korsør Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Korsør Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Faxe Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Faxe Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
130625 Jesper Irming Pedersen Faxe Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
130625 Jesper Irming Pedersen Faxe Skytteforening Å3 193.000 193.000 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 181.000 181.000 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
146946 Lærke Nielsen Vestfalster Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
146946 Lærke Nielsen Vestfalster Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 174.000 174.000 Mesterskab
55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening SE3 186.000 186.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
124027 Mads Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
124027 Mads Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
128936 Nicoline Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
128936 Nicoline Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
134649 Laurits Vejle Ravnsborg Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
134649 Laurits Vejle Ravnsborg Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
144873 Malthe Larsen Romby Ravnsborg Skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
144873 Malthe Larsen Romby Ravnsborg Skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
133516 Lisbeth Helstrup Korsør Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
95724 John Helstrup Korsør Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST1 189.000 189.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Nyvest Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Nyvest Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening ST3 165.000 165.000 Hovedskydning
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening ST3 173.000 173.000 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE2 189.000 189.000 Mesterskab
140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening J2 185.000 185.000 Mesterskab
146712 Liva Barth Hansen Kongsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
146712 Liva Barth Hansen Kongsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening J1 191.000 191.000 Mesterskab
137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
144618 Terkel Blomberg Jensen Næstved Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
144618 Terkel Blomberg Jensen Næstved Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
148393 Andreas Linck Næstved Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
148393 Andreas Linck Næstved Skytteforening BK4 197.000 197.000 Mesterskab
149187 Walther Linck Næstved Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
149187 Walther Linck Næstved Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
147536 Sussie Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å3 196.000 196.000 Hovedskydning
147536 Sussie Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å3 195.000 195.000 Mesterskab
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 190.000 190.000 Mesterskab
148161 Louise Bendtsen Kongsted Skytteforening BK4 199.000 199.000 Hovedskydning
148161 Louise Bendtsen Kongsted Skytteforening BK4 198.000 198.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 190.000 190.000 Mesterskab
102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening ST3 175.000 175.000 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE3 189.000 189.000 Mesterskab
146612 Asger Wagner Nilars Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
146612 Asger Wagner Nilars Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
55275 Anne Boya Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
55275 Anne Boya Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
138444 Sofus Madsen Jensen Stege Ndr. Skytteforening J2 167.000 167.000 Hovedskydning
138444 Sofus Madsen Jensen Stege Ndr. Skytteforening J2 174.000 174.000 Mesterskab
148660 Jakob Pedersen Stege Ndr. Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
148660 Jakob Pedersen Stege Ndr. Skytteforening J2 183.000 183.000 Mesterskab
141965 Alexander Anders Nykøbing F. Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
141965 Alexander Anders Nykøbing F. Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
142758 Bo Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 184.000 184.000 Hovedskydning
142758 Bo Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
142572 Johanne Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
142572 Johanne Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
140079 Mai Davies Jensen Svaneke Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
140079 Mai Davies Jensen Svaneke Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
133992 Louis Soelberg Rosdahl Svaneke Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
133992 Louis Soelberg Rosdahl Svaneke Skytteforening J2 181.000 181.000 Mesterskab
122737 Casper Iversen Nykøbing F. Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Nykøbing F. Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening ST3 181.000 181.000 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
148210 Mathilde Gundersen-Hill Stege Ndr. Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
148210 Mathilde Gundersen-Hill Stege Ndr. Skytteforening BK4 192.000 192.000 Mesterskab
143755 Christian Oddershede Næstved Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
143755 Christian Oddershede Næstved Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening ST3 176.000 176.000 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE3 191.000 191.000 Mesterskab
147875 Luigi Hoff Escana Stege Ndr. Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
147875 Luigi Hoff Escana Stege Ndr. Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
101878 René Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
101878 René Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening ST3 184.000 184.000 Mesterskab
145363 Viktoria U. Enevoldsen Stege Ndr. Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
145363 Viktoria U. Enevoldsen Stege Ndr. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
138247 Mads Freiesleben Nyvest Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
138247 Mads Freiesleben Nyvest Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
120801 Palle Kofoed Svaneke Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
120801 Palle Kofoed Svaneke Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
120802 Freya Kofoed Østerlars Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
120802 Freya Kofoed Østerlars Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
139884 Hans K. Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
139884 Hans K. Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
147448 Kim Skovgaard Nyvest Skytteforening Å1 190.000 190.000 Hovedskydning
147448 Kim Skovgaard Nyvest Skytteforening Å1 192.000 192.000 Mesterskab
139848 Jens S. Koefoed Nyvest Skytteforening Å1 189.000 189.000 Hovedskydning
139848 Jens S. Koefoed Nyvest Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab

Til toppen