Tuse 15 meter 2022 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
144152 Adam Folsing Tuse Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
144152 Adam Folsing Tuse Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 192.000 192.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
141635 Adam Thomsen Glumsøegnens Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
141635 Adam Thomsen Glumsøegnens Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
147058 Malthe Linde Jensen Høng Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
147058 Malthe Linde Jensen Høng Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
148948 Ludvig Binau Rasmussen Høng Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
148948 Ludvig Binau Rasmussen Høng Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
148671 Daniel Rees Høng Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
148671 Daniel Rees Høng Skytteforening J2 184.000 184.000 Mesterskab
129307 Cebrina Laursen Høng Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
129307 Cebrina Laursen Høng Skytteforening FRI 195.000 195.000 Mesterskab
145508 Jeppe Linde Jensen Høng Skytteforening Å2 173.000 173.000 Hovedskydning
145508 Jeppe Linde Jensen Høng Skytteforening Å2 178.000 178.000 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 186.000 186.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 194.000 194.000 Mesterskab
148489 Sebastian Bøge Pitzner-Christensen Høng Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
148489 Sebastian Bøge Pitzner-Christensen Høng Skytteforening BK3 178.000 178.000 Mesterskab
149270 Ulrik Bøge Pitzner-christiansen Høng Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
149270 Ulrik Bøge Pitzner-christiansen Høng Skytteforening Å3 187.000 187.000 Mesterskab
146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
35978 Claus Laumann Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
35978 Claus Laumann Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
148099 Jannie Svensson Ballerup Skytteforening Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
148099 Jannie Svensson Ballerup Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland BK2 200.000 200.000 Mesterskab
130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK2 199.000 199.000 Mesterskab
110525 Astrid Lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland Å1 200.000 200.000 Mesterskab
135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland BK2 195.000 195.000 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
127657 Cecilie Sanggaard Højby Skytteforening, Sjælland J2 196.000 196.000 Hovedskydning
127657 Cecilie Sanggaard Højby Skytteforening, Sjælland J2 198.000 198.000 Mesterskab
148162 Malias Rasmussen Tuse Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
148162 Malias Rasmussen Tuse Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 182.000 182.000 Mesterskab
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
133938 Freja Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
133938 Freja Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 Å2 193.000 193.000 Mesterskab
138054 Sylvester Svendsen Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
138054 Sylvester Svendsen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
149269 Leon Matti Thoby Høng Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
149269 Leon Matti Thoby Høng Skytteforening BK4 175.000 175.000 Mesterskab
149594 Michelle Christensen Høng Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
149594 Michelle Christensen Høng Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
149266 Sarah Thoby Høng Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
149266 Sarah Thoby Høng Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 178.000 178.000 Mesterskab
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 177.000 177.000 Mesterskab
145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 200.000 200.000 Mesterskab
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland J2 198.000 198.000 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland J2 197.000 197.000 Mesterskab
147906 Aleksandra Kamczynka Højby Skytteforening, Sjælland BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
147906 Aleksandra Kamczynka Højby Skytteforening, Sjælland BK4 197.000 197.000 Mesterskab
147656 Victor De Bretteville Baess Ballerup Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
147656 Victor De Bretteville Baess Ballerup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
134382 Laurits Gunnarson Tuse Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Tuse Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 196.000 196.000 Mesterskab
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab

Til toppen