Præmieskydning Thisted Skyttekreds (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
146802 Elina Qvist Ulsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
146803 Anna Eline Jørgensen Ulsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
146803 Anna Eline Jørgensen Ulsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
149237 William Bøgh Nielsen Ulsted Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
148299 Lucas Bøgh Nielsen Ulsted Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
148299 Lucas Bøgh Nielsen Ulsted Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
149236 Cecilie Strandgaard Ulsted Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
142966 Signe Hansen Løgstør Sportsskytteklub J2 193.000 193.000 Hovedskydning
142966 Signe Hansen Løgstør Sportsskytteklub J2 185.000 185.000 Mesterskab
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 196.000 196.000 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Mesterskab
142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 196.000 196.000 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Mesterskab
145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
147068 Andreas Tofte Knudsgaard Thisted Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
147068 Andreas Tofte Knudsgaard Thisted Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Mesterskab
143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Mesterskab
144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds J2 200.000 200.000 Mesterskab
144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds J2 188.000 188.000 Hovedskydning
144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds J2 190.000 190.000 Mesterskab
146282 Christian B. Søndergaard Thisted Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
146282 Christian B. Søndergaard Thisted Skyttekreds J2 196.000 196.000 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds J2 199.000 199.000 Mesterskab
146385 Ida Prior Hansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
146385 Ida Prior Hansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 192.000 192.000 Mesterskab
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 188.000 188.000 Mesterskab
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 180.000 180.000 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 190.000 190.000 Mesterskab
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning

Til toppen