Storstrømsskydning - Ornebjerg Skf. (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening J2 184.000 184.000 Mesterskab
147678 Victoria H. Bryde Ringsted Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
147678 Victoria H. Bryde Ringsted Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 187.000 187.000 Mesterskab
147676 Amy S. Lohse Ringsted Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
147676 Amy S. Lohse Ringsted Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
132812 Linda Jansson Ringsted Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
145363 Viktoria U. Enevoldsen Stege Ndr. Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
145363 Viktoria U. Enevoldsen Stege Ndr. Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening ST3 183.000 183.000 Mesterskab
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
132812 Linda Jansson Ringsted Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
146612 Asger Wagner Nilars Kongsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
146712 Liva Barth Hansen Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening ST3 174.000 174.000 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening ST3 180.000 180.000 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
128936 Nicoline Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
128936 Nicoline Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
124027 Mads Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
124027 Mads Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Korsør Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
95724 John Helstrup Korsør Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
122737 Casper Iversen Nykøbing F. Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Nykøbing F. Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
147536 Sussie Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
147536 Sussie Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
147547 Sabine Kristensen Nykøbing F. Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
147547 Sabine Kristensen Nykøbing F. Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
145244 Morten Bothoft Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
145244 Morten Bothoft Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
140958 Marius Hartman Nielsen Kongsted Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
140958 Marius Hartman Nielsen Kongsted Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
114906 Josefine J. E. Clausen Næstved Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
114906 Josefine J. E. Clausen Næstved Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST1 194.000 194.000 Mesterskab
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
148228 René Meyhoff Ornebjerg Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
139884 Hans K. Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
139884 Hans K. Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST2 184.000 184.000 Mesterskab
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE3 183.000 183.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
148393 Andreas Linck Næstved Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
148393 Andreas Linck Næstved Skytteforening BK4 198.000 198.000 Mesterskab
149187 Walther Linck Næstved Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
149187 Walther Linck Næstved Skytteforening Å3 194.000 194.000 Mesterskab
144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 180.000 180.000 Mesterskab
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE3 194.000 194.000 Hovedskydning
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE3 192.000 192.000 Mesterskab
144618 Terkel Blomberg Jensen Næstved Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
144618 Terkel Blomberg Jensen Næstved Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 186.000 186.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 189.000 189.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
146612 Asger Wagner Nilars Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
146712 Liva Barth Hansen Kongsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening ST3 179.000 179.000 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
134649 Laurits Vejle Ravnsborg Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
134649 Laurits Vejle Ravnsborg Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
147488 Tristan Drue Ravnsborg Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
147488 Tristan Drue Ravnsborg Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
144873 Malthe Larsen Romby Ravnsborg Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
144873 Malthe Larsen Romby Ravnsborg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
148228 René Meyhoff Ornebjerg Skytteforening FRI 190.000 190.000 Mesterskab
145632 Berit von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
145632 Berit von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening Å3 192.000 192.000 Mesterskab

Til toppen