Storstrømsskydning - Ornebjerg Skf. (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST1 195.000 195.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE2 189.000 189.000 Mesterskab
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
132812 Linda Jansson Ringsted Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
132812 Linda Jansson Ringsted Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J1 192.000 192.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J1 191.000 191.000 Mesterskab
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
146612 Asger Wagner Nilars Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
146612 Asger Wagner Nilars Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
146712 Liva Barth Hansen Kongsted Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
146712 Liva Barth Hansen Kongsted Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
146190 Nicoline Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
146190 Nicoline Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening ST3 180.000 180.000 Mesterskab
93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
124027 Mads Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
124027 Mads Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
122737 Casper Iversen Nykøbing F. Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Nykøbing F. Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
144873 Malthe Larsen Romby Ravnsborg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
144873 Malthe Larsen Romby Ravnsborg Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
147488 Tristan Drue Ravnsborg Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
147488 Tristan Drue Ravnsborg Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
134649 Laurits Vejle Ravnsborg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
134649 Laurits Vejle Ravnsborg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK1 187.000 187.000 Hovedskydning
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
141965 Alexander Anders Nykøbing F. Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
141965 Alexander Anders Nykøbing F. Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
149090 Viggo Klukan Ornebjerg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
149090 Viggo Klukan Ornebjerg Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
148228 René Meyhoff Ornebjerg Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
148228 René Meyhoff Ornebjerg Skytteforening FRI 185.000 185.000 Mesterskab
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
147536 Sussie Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
147536 Sussie Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
139884 Hans K. Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
139884 Hans K. Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 186.000 186.000 Mesterskab
144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
145632 Berit von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
145632 Berit von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
148130 Valdemar Eriksen Nykøbing F. Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
148130 Valdemar Eriksen Nykøbing F. Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST2 180.000 180.000 Mesterskab
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab

Til toppen