Odder Åben (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
25436 Per Hansen Odder Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
25436 Per Hansen Odder Skytteforening SE3 182.000 182.000 Mesterskab
103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening SE3 192.000 192.000 Mesterskab
146048 Aya Porsgaard Pedersen Odder Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
146048 Aya Porsgaard Pedersen Odder Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
148317 Nikoline Aaskoven Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 200.000 200.000 Hovedskydning
148317 Nikoline Aaskoven Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 198.000 198.000 Mesterskab
124543 Julie Annikki Seppä Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
124543 Julie Annikki Seppä Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 185.000 185.000 Mesterskab
147119 Jens Peter Moff Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
147119 Jens Peter Moff Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
148680 Sif Børnsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
148680 Sif Børnsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
148438 Theis Børnsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
148438 Theis Børnsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
148333 Viktor Schutt Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
148333 Viktor Schutt Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 194.000 194.000 Mesterskab
145695 Jakob Faust Jeppesen Odder Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145695 Jakob Faust Jeppesen Odder Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
148572 Kasper Sloth Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
148572 Kasper Sloth Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening Å3 194.000 194.000 Mesterskab
148938 Asta Sofie Sloth Ebbesen Ebbesen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
148938 Asta Sofie Sloth Ebbesen Ebbesen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 195.000 195.000 Mesterskab
145560 David Svane Dalgaard Bach Midtdjurs skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
145560 David Svane Dalgaard Bach Midtdjurs skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus SE1 194.000 194.000 Mesterskab
26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus SE2 196.000 196.000 Mesterskab
121841 Jens Ulsted Sørensen VBF Skyttelaug/Århus SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
121841 Jens Ulsted Sørensen VBF Skyttelaug/Århus SE2 195.000 195.000 Mesterskab
145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
147044 Frederik Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
147044 Frederik Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab

Til toppen