1. Omgang Turnering (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
143150 Denise Toftgaard Jensen Ølgod Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
149226 Jens Abildgård Ølgod Skytteforening ST3 148.000 148.000 Hovedskydning
123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
147237 Sofie Abildgård Ølgod Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
149293 Mathias Kærvang Kristensen Ølgod Skytteforening BK3 148.000 148.000 Hovedskydning
149292 Viktor Kærvang Kristensen Ølgod Skytteforening BK3 158.000 158.000 Hovedskydning
137570 Markuss Danilevics Ølgod Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
149227 Frida Abildgård Ølgod Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
149233 Anton Ninn Jacobsen Ølgod Skytteforening BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
141445 Noah Lamhauge Olsen Sdr. Omme Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
148753 Mathias S H Andreasen Sdr. Omme Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening ST3 147.000 147.000 Hovedskydning
145249 Max Hendry-Kristensen Sdr. Omme Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
145838 Willads Elmhorst Andersen Sdr. Omme Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
145839 Lauge Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
148744 Pelle Svejstrup Sdr. Omme Skytteforening BK3 120.000 120.000 Hovedskydning
144210 Noah Refshøj Christensen Sdr. Omme Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
130617 Johan Mattrup Sdr. Omme Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
148667 Freja Bjerre Sdr. Omme Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
147455 Mikas Lynge Sdr. Omme Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening SE2 179.000 179.000 Hovedskydning
39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening ST3 160.000 160.000 Hovedskydning
149352 Benjamin Vagh Søndergård Pedersen Varde Skytteforening BK3 155.000 155.000 Hovedskydning
149358 Felix Jensen Ølgod Skytteforening BK3 147.000 147.000 Hovedskydning
149359 Terkel Holger Pedersen Ølgod Skytteforening BK3 148.000 148.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Ribe Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
149360 Noa Sørensen Ølgod Skytteforening BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
149362 Wiliam Madsen Ølgod Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
149228 Felix Hindhede Madsen Ølgod Skytteforening BK3 128.000 128.000 Hovedskydning
149229 Bjørk Sørensen Ølgod Skytteforening BK3 95.000 95.000 Hovedskydning
149230 Gustav Danielsen Ølgod Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening FRI 167.000 167.000 Hovedskydning
129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
132482 Oliver Derkacz Flodgaard Gesten Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
138410 Finn F. Broe Schmidt Ribe Skyttekreds FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 199.000 199.000 Hovedskydning
135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
146773 Cecilie Morgenstern Ribe Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
148876 Signe Beek Nielsen Holsted Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
149232 Pernille Ninn Ølgod Skytteforening Å2 170.000 170.000 Hovedskydning
148589 Rasmus Sørensen Wollesen Ribe Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
149361 Paulo Pedersen Ølgod Skytteforening BK3 115.000 115.000 Hovedskydning
145667 Veronica Møller Ribe Skyttekreds FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
130798 Caroline Johansen Ribe Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
149261 Mathilde Johansen Ribe Skyttekreds BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
131085 Mogens Johansen Ribe Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
40760 Wendy Petersen-Martin Ribe Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
148378 Lars Jensen Ribe Skyttekreds Å2 178.000 178.000 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
149259 Louise Sørensen Wollesen Ribe Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
145782 Nadiia Kulbashnyk Ribe Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
148570 Martin Pedersen Esbjerg Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
146601 Rowan Van Tuli Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
146602 Jack Van Tuli Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
149341 Michael Lind Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 151.000 151.000 Hovedskydning
149305 Ulrik Horvat Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 161.000 161.000 Hovedskydning
149309 Vladyslav Kutsenko Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
149343 Oliver Vestergård Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
149342 Benny Sofus Bjerrum Gørding-Vejrup Skyttekreds FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
149345 Casper Bruun Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Rødding Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
130386 Villads Steen Kristensen Alslev Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
130318 Albert Grøndal Krautz Alslev Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
130332 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
135009 Oliver Deleuran Mortensen Alslev Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
130325 Nicolas Tukindorf Alslev Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
131490 Melanie Elbæk Lund Nielsen Alslev Skytteforening BK1 186.000 186.000 Hovedskydning
130384 Mie Lindberg Tranberg Alslev Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
138626 Asta Sørensen Alslev Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
130385 Simone Tvingsholm Rasmussen Alslev Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
131489 Johanne Theilemann Østergaard Alslev Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
131491 Niels Theilmann Østergaard Alslev Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
137727 Amalie Øllgaard Bloch Alslev Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
131578 Liva Emilie Nissen Alslev Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
135008 Manda-Maria Sanchez Pinto Alslev Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
142791 August-Emil Høivang Alslev Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
145232 Oliver Helle Iversen Alslev Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
148849 Xander Krusborg Alslev Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
39466 Bjarne Kristensen Alslev Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
145227 Ella Lage Møller Alslev Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145228 Ida Sofie Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
142806 Emma Josefa Møller Andersen Alslev Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
142788 Mads Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
139303 Unik Bocksch Duedal Andersen Alslev Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
148676 Amalie Rask Vinther Hald Alslev Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
148678 Katrine Vestergaard Nielsen Alslev Skytteforening BK3 131.000 131.000 Hovedskydning
145226 Charlie Storkehave Alslev Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
148764 Magnus Lauritsen Jensen Alslev Skytteforening BK3 101.000 101.000 Hovedskydning
148672 Rona Sadiku Sveigaard Alslev Skytteforening BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
142789 Emmely Underbjerg Sørensen Alslev Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
145222 Alan Nowak Alslev Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
145231 Mille Lousø Andersen Alslev Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
148674 Cecilie Carl Nielsen Alslev Skytteforening BK3 150.000 150.000 Hovedskydning
148675 Lærke Salbo Olesen Alslev Skytteforening BK3 126.000 126.000 Hovedskydning
148673 Hector Houlberg Haldan Alslev Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
145236 Vige-Nohr Liljegren Lambertsen Alslev Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
143109 Samuel G. Cummins Brørup Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
148485 Anton Christiansen Brørup Skyttekreds BK3 157.000 157.000 Hovedskydning
146122 Pelle Lykke Kristensen Brørup Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
145064 Britta Trøjborg Brørup Skyttekreds Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
125561 Frede Jørgensen Brørup Skyttekreds FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
145503 Bente Winther Brørup Skyttekreds FRI 200.000 200.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 191.000 191.000 Hovedskydning

Til toppen