Landsdelsturnering 15m riffel omgang 1 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds SE3 196.000 196.000 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
11034 Per Bach Levorsen Hjørring Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
131274 Eigil Flyvholm Pedersen Brønderslev Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
142959 Rasmus Hansen Brønderslev Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
148106 Jelena Lebedeva Brønderslev Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
149297 Liva Marie Søgaard Brønderslev Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
146803 Anna Eline Jørgensen Ulsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
146802 Elina Qvist Ulsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
149236 Cecilie Strandgaard Ulsted Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
148299 Lucas Bøgh Nielsen Ulsted Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
148136 Nicklas Hagbard Olsen Ulsted Skytteforening BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
116970 John Andersen Sæby og omegns skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
116491 Lisa Andersen Sæby og omegns skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
146969 Dennis Christensen Sæby og omegns skytteforening Å3 199.000 199.000 Hovedskydning
149321 Anders Overgaard Pedersen Støvring Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
149323 Emmanuel Bloch Støvring Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
149319 Lizette Bach Juhl Støvring Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
149320 Dorethe Bloch Støvring Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
99987 Marck Andersen Støvring Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
137901 Michael Andersen Støvring Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
149330 Lars Hald Støvring Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
149333 Michael Linde Hansen Støvring Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
149325 Peter Hansen Støvring Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
149331 Thomas Andersen Støvring Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
149329 Søren Hedegaard Støvring Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
149378 Camilla Ann Fjeldsted Støvring Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
149322 Trine Overgaard Pedersen Støvring Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
149317 Bettinna Frølich Vesterlund Støvring Skytteforening Å3 179.000 179.000 Hovedskydning
12919 Kaja Pedersen Støvring Skytteforening Å3 177.000 177.000 Hovedskydning
149335 Michelle Linde Hansen Støvring Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
16608 Frank Mølholm Støvring Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
149332 Louise Pedersen Støvring Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
128315 Lilli Schacht Støvring Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
148300 Laurits Klitgaard Ulsted Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
146979 Lukas Olander M. Rasmussen Ulsted Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å3 199.000 199.000 Hovedskydning
140489 Daniel Blanner Weinreich Ulsted Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
146978 Vilhelm Rasmussen Ulsted Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
149446 Mathias Pedersen Støvring Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
149450 Uffe Prebensen Støvring Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
149451 Charlie Prebensen Støvring Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
12719 Asbjørn Andersen Støvring Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
149448 Casper Dybdal Andersen Støvring Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Sæby og omegns skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
110438 Mathias Freund Rasmussen Sæby og omegns skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
137662 Michael Lindgaard Bagger Olesen Sæby og omegns skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
145985 Mikkel Nymark Kristensen Sæby og omegns skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
136328 Josefine Frydkjær Sæby og omegns skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
146476 Anton Smith Adamzig Sæby og omegns skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
146478 Mathias Hagbard Junge Klinge Sæby og omegns skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
145470 Silas Balser Pedersen Sæby og omegns skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
140455 Mathilde Nymark Kristensen Sæby og omegns skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
144592 Lukas Bukhave Christensen Karby Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
149541 Mathias Busse Karby Skyttekreds BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
149244 Oscar Sopasop Snedker Karby Skyttekreds BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
146364 Silke Sørensen Karby Skyttekreds BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
149542 Marcus Busse Karby Skyttekreds BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
148131 Timmi Frank Jensen Karby Skyttekreds BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
144593 Victor Frøslev Karby Skyttekreds BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds ST3 189.000 189.000 Hovedskydning
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds ST3 164.000 164.000 Hovedskydning
95840 Claus Hangaard Sørensen Karby Skyttekreds ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
146366 Jeanette Bull Karby Skyttekreds Å3 180.000 180.000 Hovedskydning
27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
127494 Winni Frank Jensen Karby Skyttekreds Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
146365 Jonas Odgaard Karby Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
135988 Stella Frank Karby Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
148487 Johan Anton Michaelsen Ulsted Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
149491 Emilia Møller Svendsen Ulsted Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
146385 Ida Prior Hansen Løgstør Sportsskytteklub BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145176 Teodor Grave Peltsch Vester Hassing Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
147773 Peter Brinkmann Nielsen Hjallerup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
123017 Ole Juhl Nielsen Hjallerup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
147774 Trine Brinkmann Nielsen Hjallerup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
144599 Liam Vestermark Hjallerup Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
147775 Sofie Cecilie Brinkmann Nielsen Hjallerup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
147971 Line Gregersen Hjallerup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
149375 Mathias Lykke Olsen Hjallerup Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
149376 Sine Marie Damborg Høgsted Hjallerup Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
148937 Sirius Brinkmann Myrup Hjallerup Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
149544 Liam Ziegler Hjallerup Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
148537 Andrii Nishckuk Hjallerup Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
148586 Theodor Hagbard Karlsen Hjallerup Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
142954 Casper Sarkov Andersen Brønderslev Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
149550 Jesper Andersen Brønderslev Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
142958 Mikkel Hansen Brønderslev Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
149551 David Linnart Rudorf Brønderslev Skytteforening Å3 177.000 177.000 Hovedskydning
142955 Magnus Sarkov Nielsen Brønderslev Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
148093 Kristian Mikkel Thomsen Brønderslev Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
145773 Malte B. Olsen Hjørring Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
148284 August Gustavsen Hjørring Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
145959 Jakob Kristensen Hjørring Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
147393 Signe Østerby Lauritzen Hjørring Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
148276 Ida Søttrup Larsen Hjørring Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening FRI 183.000 183.000 Hovedskydning
139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening FRI 177.000 177.000 Hovedskydning
140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
139686 Ida Aaen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
147926 Martin Overgaard Bro Vodskov Skytteforening Å3 197.000 197.000 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening Å3 196.000 196.000 Hovedskydning
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
113910 Michael Larsen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening ST3 188.000 188.000 Mesterskab
140601 Alex Klemmesen Østerild Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
145879 Siv Svenstrup Cridland Østerild Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
133603 Holger Smed Østerild Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
110150 Birk Sanddahl Mortensen Østerild Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
145315 Samantha Bang Østerild Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
84215 Egon Andersen Østerild Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
28978 Jens Kr. Smed Østerild Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 200.000 200.000 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt Aalborg Skyttekreds ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
147423 Amalie Trude Holm Aalborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
141489 Maja Johannessen Aalborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
144608 Emil Venderby Aalborg Skyttekreds J1 195.000 195.000 Hovedskydning
142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
146383 Frode Kirstejn Hovalt Aalborg Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Aalborg Skyttekreds ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
147928 Lærke Overgaard Bro Vodskov Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening J1 192.000 192.000 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vodskov Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
145299 Tim Ahlgren Nielsen Vodskov Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
147704 Amalie Sidse Krogh-Christensen Vodskov Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
149510 Malene Andersen Støvring Skytteforening Å3 180.000 180.000 Hovedskydning
149517 Jonas Hald Støvring Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
147142 Susanne Christensen Hobro Egnens Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
147141 Jørn Christensen Hobro Egnens Skytteforening Å3 197.000 197.000 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
149577 Per Barslund Hobro Egnens Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
137252 Peter Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
92714 Stig Stendrup Hobro Egnens Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
147129 Kristian Hedegaard Vetter Hobro Egnens Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
147140 Magnus Christensen Hobro Egnens Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
147382 Aksel Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
141971 Emma Langhoff Holst Hobro Egnens Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
12967 Grete L. Bach Støvring Skytteforening Å2 184.000 184.000 Hovedskydning
126135 Martin Osther Boddum-Ydby Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
88266 Inge Spanggaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
81858 Magnus Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
146857 Jonas Kappel Boddum-Ydby Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
148123 Freja Kousgaard Boddum-Ydby Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
146851 Ivan Silinskyi Boddum-Ydby Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
148121 Laura Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
149584 Oliver Emil Hartmann Hansen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
146858 Jeppe Kappel Boddum-Ydby Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
148816 Mathias Tidemann Boddum-Ydby Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
145890 Nico Lund Bentsen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
148245 Freja Winkel Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
147068 Andreas Tofte Knudsgaard Thisted Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds J2 188.000 188.000 Hovedskydning
146282 Christian B. Søndergaard Thisted Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
149592 Jesper Pihl Jeppesen Aalborg Skyttekreds Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning

Til toppen