Divisionsskydning vinter 1. runde - riffel (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
145533 Nicki Petersen Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
148162 Malias Rasmussen Tuse Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
144152 Adam Folsing Tuse Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
60281 Ole Berggren Jørgensen Tuse Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST2 197.000 197.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 198.000 198.000 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.000 199.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.000 199.000 Hovedskydning
136301 Gustav Eriksen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 192.000 192.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
145502 Anna Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
145960 Lærke Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
147906 Aleksandra Kamczynka Højby Skytteforening, Sjælland BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
147373 Harun Wrangel Højby Skytteforening, Sjælland BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
147706 Klara Sofie Andersen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
127657 Cecilie Sanggaard Højby Skytteforening, Sjælland J2 194.000 194.000 Hovedskydning
121017 Ella lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland J1 198.000 198.000 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland J1 196.000 196.000 Hovedskydning
145767 Siff Gjertsen Højby Skytteforening, Sjælland J2 198.000 198.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Højby Skytteforening, Sjælland Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
57303 Gert Enemark Højby Skytteforening, Sjælland SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
149061 Betina T. Larsen Højby Skytteforening, Sjælland Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
135962 Magne Petersen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
149060 Sophia Andersen Kretzchemer Højby Skytteforening, Sjælland BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
148868 Simone Laursen Høng Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
149273 Mette Holm Høng Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
145508 Jeppe Linde Jensen Høng Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
146346 Lucas lauridsen Hrenczuk Høng Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
148948 Ludvig Binau Rasmussen Høng Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
146345 Magnus Linde Jensen Høng Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
147478 Julius Pilegaard Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
147380 Marcus Bindslev Lunbeck Liin Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
138054 Sylvester Svendsen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
35978 Claus Laumann Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Korsør Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning

Til toppen