Karup Gevær - og luftgeværstævne 2022 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
149703 Betina sejling Jensen Aulum Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
149703 Betina sejling Jensen Aulum Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
148616 Lina sejling Jensen Aulum Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
148616 Lina sejling Jensen Aulum Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Mesterskab
37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening ST3 171.000 171.000 Hovedskydning
37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening ST3 164.000 164.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
148090 Andreas Rytter Leander Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
148090 Andreas Rytter Leander Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 156.000 156.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 192.000 192.000 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Viborg Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Viborg Skytteforening FRI 191.000 191.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 195.000 195.000 Mesterskab
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 200.000 200.000 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 188.000 188.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 194.000 194.000 Hovedskydning
131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening FRI 187.000 187.000 Mesterskab
131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 197.000 197.000 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro J2 199.000 199.000 Mesterskab
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro J2 196.000 196.000 Hovedskydning
116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK1 200.000 200.000 Mesterskab
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK1 199.000 199.000 Hovedskydning

Til toppen