Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
SuperBrugsen Vodskov Skytteforening 15m riffelstævne 2022 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
Alle foreninger
Frederikshavn Skyttekreds
Løgstør Sportsskytteklub
Pandrup Skytteforening
Sæby og omegns skytteforening
Ulsted Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
134889
Jens Peter Larsen
Sæby og omegns skytteforening
FRI
200.000
200.000
Hovedskydning
134889
Jens Peter Larsen
Sæby og omegns skytteforening
FRI
198.000
198.000
Mesterskab
145299
Tim Ahlgren Nielsen
Vodskov Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
145299
Tim Ahlgren Nielsen
Vodskov Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
144439
Lia Roland Ahlgren
Vodskov Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
144439
Lia Roland Ahlgren
Vodskov Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
139867
Thomas Øllgaard
Vodskov Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
139867
Thomas Øllgaard
Vodskov Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
131485
Frey Solskov
Vodskov Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
131485
Frey Solskov
Vodskov Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
139111
Anders Rasmussen
Ulsted Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
139111
Anders Rasmussen
Ulsted Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
130107
Karsten Hansen
Ulsted Skytteforening
Å2
189.000
189.000
Hovedskydning
130107
Karsten Hansen
Ulsted Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
130103
Christina Røgilds
Ulsted Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Hovedskydning
130103
Christina Røgilds
Ulsted Skytteforening
Å1
190.000
190.000
Mesterskab
15132
Søren Nikolaj Jensen
Ulsted Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
15132
Søren Nikolaj Jensen
Ulsted Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
146979
Lukas Olander M. Rasmussen
Ulsted Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
146979
Lukas Olander M. Rasmussen
Ulsted Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
147704
Amalie Sidse Krogh-Christensen
Vodskov Skytteforening
BK3
200.000
200.000
Hovedskydning
147704
Amalie Sidse Krogh-Christensen
Vodskov Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
149236
Cecilie Strandgaard
Ulsted Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
149236
Cecilie Strandgaard
Ulsted Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
144310
Freja Hald
Ulsted Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
137052
Signe Røgilds Hansen
Ulsted Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
137052
Signe Røgilds Hansen
Ulsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
141832
Tristan Røgilds Hansen
Ulsted Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
142090
Milas Lybye
Ulsted Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
148299
Lucas Bøgh Nielsen
Ulsted Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
149237
William Bøgh Nielsen
Ulsted Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
146803
Anna Eline Jørgensen
Ulsted Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
146802
Elina Qvist
Ulsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
146802
Elina Qvist
Ulsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
148487
Johan Anton Michaelsen
Ulsted Skytteforening
J2
180.000
180.000
Hovedskydning
148136
Nicklas Hagbard Olsen
Ulsted Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
148136
Nicklas Hagbard Olsen
Ulsted Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
112246
Anne Lise Herskind
Vodskov Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
112246
Anne Lise Herskind
Vodskov Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
85492
Martin Jensen
Vodskov Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
139875
Laura Heby Svendsen
Vodskov Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
139875
Laura Heby Svendsen
Vodskov Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
139686
Ida Aaen
Vodskov Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
139686
Ida Aaen
Vodskov Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Mesterskab
149491
Emilia Møller Svendsen
Ulsted Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
132311
Silas Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
132311
Silas Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
142027
Mille J. D. Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
142027
Mille J. D. Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
149536
Amin Hagbard Jensen
Ulsted Skytteforening
BK3
98.000
98.000
Hovedskydning
125508
Lars Walther Christensen
Vodskov Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
125508
Lars Walther Christensen
Vodskov Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
145473
Knud Erik Sørensen
Sæby og omegns skytteforening
FRI
192.000
192.000
Hovedskydning
145473
Knud Erik Sørensen
Sæby og omegns skytteforening
FRI
196.000
196.000
Mesterskab
145474
Magnus Nyholm Sørensen
Sæby og omegns skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
145474
Magnus Nyholm Sørensen
Sæby og omegns skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
102415
Jens Nielsen
Vodskov Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
102415
Jens Nielsen
Vodskov Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
147287
Daniel Guldhammer Nedergaard
Pandrup Skytteforening
ST3
137.000
137.000
Hovedskydning
147287
Daniel Guldhammer Nedergaard
Pandrup Skytteforening
ST3
93.000
93.000
Mesterskab
10470
Ole Hans Madsen
Frederikshavn Skyttekreds
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
10470
Ole Hans Madsen
Frederikshavn Skyttekreds
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
148864
Smilla Johanne Røntved Nielsen
Vodskov Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
148864
Smilla Johanne Røntved Nielsen
Vodskov Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
148857
Matti Johansson
Vodskov Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
148857
Matti Johansson
Vodskov Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
149165
Milas Johansson
Vodskov Skytteforening
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
149165
Milas Johansson
Vodskov Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Mesterskab
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
ST1
194.000
194.000
Hovedskydning
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
ST1
198.000
198.000
Mesterskab
146478
Mathias Hagbard Junge Klinge
Sæby og omegns skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
Til toppen