Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Omegnsturnering i Posten (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Østjylland
Alle foreninger
Galten Skytteforening
Hinnerup Skytteforening
Odder Skytteforening
Postens Skytteforening, Aarhus
Ry-Emborg Skytteforening
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
141846
Asger Lisby Fruergaard-Pedersen
Postens Skytteforening, Aarhus
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
99922
Viola Røjel
Postens Skytteforening, Aarhus
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
145935
Isak Brink Jakobi
Postens Skytteforening, Aarhus
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
143852
Sophia Lorena Notler-Aravena
Postens Skytteforening, Aarhus
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
130810
Savannah Busk
Postens Skytteforening, Aarhus
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
141477
Rasmus Bugge
Postens Skytteforening, Aarhus
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
135349
Mads Søndergaard
Ry-Emborg Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
139474
Jakob Rothmann
Ry-Emborg Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
145442
Mikkel Rothmann Blois
Ry-Emborg Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
143433
Karoline Søndergaard
Ry-Emborg Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
139468
Mathias Abraham Rasmussen
Ry-Emborg Skytteforening
J2
176.000
176.000
Hovedskydning
148928
Elias H. Q. Lauritsen
Postens Skytteforening, Aarhus
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
107245
Tobias Nørlund Hernvig
Postens Skytteforening, Aarhus
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
148926
Roland H. E. Jørgensen
Postens Skytteforening, Aarhus
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
148930
Sylvester Karstensen
Postens Skytteforening, Aarhus
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
145695
Jakob Faust Jeppesen
Odder Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
125082
Oliver Overgaard Hoffmann
Skytteklubben DSB/ASF
ST3
189.000
189.000
Hovedskydning
146713
Finbarr Bolvig Carter
Skytteklubben DSB/ASF
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
146147
Malthe Giede Bøving
Skytteklubben DSB/ASF
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
149000
Anton Vallø Kerting Holm
Skytteklubben DSB/ASF
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
147244
Frederik Kvolbæk Pedersen
Skytteklubben DSB/ASF
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
134934
Thomas Søndergård Kejser
Skytteklubben DSB/ASF
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
149429
Andreas Riber
Skytteklubben DSB/ASF
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
149526
Oskar Dalby Lohm
Skytteklubben DSB/ASF
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
145439
Albert Thisted Stobbe
Ry-Emborg Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
139466
Magnus Hvass Pedersen
Ry-Emborg Skytteforening
BK2
182.000
182.000
Hovedskydning
145192
Mads Houman Fuglsang
Hinnerup Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
145486
Samuel Hjortsbjerg Morell
Hinnerup Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
131853
Oliver Englyst Hasager
Hinnerup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
147427
Frederik Hyldekrog Sørensen
Hinnerup Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
144140
Agnes Lykke Sædam Rasmussen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
125419
Markus Højegaard Nielsen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
141845
Maja Thykiær Fogh
Postens Skytteforening, Aarhus
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
141844
Thea Thykiær Fogh
Postens Skytteforening, Aarhus
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
83162
Valentin Røjel
Postens Skytteforening, Aarhus
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
128616
Oliver Homann Larsen
Postens Skytteforening, Aarhus
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
148925
Arthur Kjærholm Olejas
Postens Skytteforening, Aarhus
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
148931
Anton Hagh Kokkendoff
Postens Skytteforening, Aarhus
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
108870
Nikolaj K.E. Waldstrøm
Postens Skytteforening, Aarhus
Å3
196.000
196.000
Hovedskydning
143435
Thue Hollerup Frost
Ry-Emborg Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
122192
Josefine Friis Bugge
Postens Skytteforening, Aarhus
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
144097
Ravn Lisby Fruergaard-Pedersen
Postens Skytteforening, Aarhus
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
135858
Matias Ligaard
Skytteklubben DSB/ASF
ST1
190.000
190.000
Hovedskydning
148932
Carl Axel Skov Hansen
Postens Skytteforening, Aarhus
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
139973
Amalie Guldmann Haurum
Galten Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
142179
Kasper Guldmann Haurum
Galten Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
149553
Rasmus Theodor Wissendorff Nielsen
Hinnerup Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
Til toppen