Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 15m - Mesterskab BK1
1
145116
Frida Lund Bramsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
200/13
199/13
399/26
2
145113
Anders Bramsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
199/12
199/09
398/21
3
127803
Julie Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
198/06
199/11
397/17
4
130988
Søren Mattrup
Sdr. Omme Skytteforening
199/15
198/06
397/21
Riffel, 15m - Mesterskab BK2
1
145812
Asger Stig Kjærhus
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
199/10
200/12
399/22
2
145118
Carl Lund Bramsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
199/06
197/07
396/13
3
145768
Alexander Egebro
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
196/04
197/09
393/13
4
136726
Matti Stausholm
Sdr. Omme Skytteforening
197/11
195/06
392/17
5
147044
Frederik Sørensen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
195/05
196/09
391/14
6
145631
My Andersen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
195/06
196/05
391/11
7
147054
Sean Snell
Fredericia Skytteforening
190/01
193/03
383/04
Riffel, 15m - Mesterskab BK3
1
145987
Emin Dragovic
Brande Skytteforening
191/02
197/03
388/05
2
143987
Lasse Kristensen Tirsgaard
Ullerup Skytteforening, Give
189/04
196/08
385/12
3
143783
Julian Commerou
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
189/05
187/03
376/08
4
115392
Albert Landbo
Billund Skytteforening
184/03
191/05
375/08
5
146861
Jonas Jensen
Tørring Idrætsforening
188/03
184/01
372/04
Riffel, 15m - Mesterskab BK4
1
148317
Nikoline Aaskoven
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
197/11
199/08
396/19
2
148680
Sif Børnsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
191/04
196/07
387/11
3
148518
Oliver Beck
Tørring Idrætsforening
194/04
193/01
387/05
4
148011
Lærke Wedel
Billund Skytteforening
189/04
196/04
385/08
5
148740
Mads Vemmelund
Ullerup Skytteforening, Give
189/03
194/05
383/08
6
148938
Asta Sofie Sloth Ebbesen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
192/04
191/03
383/07
7
148438
Theis Børnsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
188/02
194/04
382/06
8
147640
Jamie Bank Jensen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
187/02
185/04
372/06
9
146378
Marius Gjødsbøl
Jelling fS
183/02
177/01
360/03
10
145839
Lauge Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
176/00
180/00
356/00
Riffel, 15m - Mesterskab J1
1
134728
Holger K. Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/08
200/10
399/18
2
126149
Mads Friedrichsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/06
200/07
398/13
3
145040
Storm Franzen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
199/13
199/11
398/24
Riffel, 15m - Mesterskab J2
1
145115
Lauritz Bramsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
197/08
197/10
394/18
2
145117
Axel Lund Bramsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
197/09
195/06
392/15
3
143876
Cecilie Meller Skjærris
Brande Skytteforening
197/06
193/06
390/12
4
130990
Mikkel Jørgensen
Sdr. Omme Skytteforening
193/05
194/04
387/09
5
138774
Anton Bo Kjeldbjerg
Billund Skytteforening
191/03
194/06
385/09
6
114815
Gustav Landbo
Billund Skytteforening
191/02
192/06
383/08
7
123553
Frederik Thomsen
Brande Skytteforening
191/02
187/02
378/04
8
140405
Filip Nielsen
Billund Skytteforening
186/02
180/04
366/06
9
149667
Julie Venø
Billund Skytteforening
180/01
172/00
352/01
Riffel, 15m - Mesterskab ST1
1
34116
Kasper Kjær Jensen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
190/03
194/05
384/08
2
42764
Thomas Brokholm
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
189/01
190/02
379/03
Riffel, 15m - Mesterskab ST2
1
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
191/02
187/02
378/04
2
34301
Karsten Karstensen
Billund Skytteforening
184/01
187/02
371/03
Riffel, 15m - Mesterskab ST3
1
120580
Martin Klein Follmann
Jelling fS
181/02
182/02
363/04
2
130996
Susanne Meldgaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
170/01
165/00
335/01
Riffel, 15m - Mesterskab Å1
1
106905
Martin Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/13
200/13
400/26
2
34354
Betinna Flyvholm Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
200/12
200/13
400/25
3
107347
Peter Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
198/13
200/13
398/26
4
126980
Anni Damgaard Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/12
198/09
397/21
5
120368
Claus Kristoffersen
Jelling fS
196/07
199/15
395/22
6
114637
Jens Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
193/06
198/08
391/14
7
107950
Martin Nissen
Billund Skytteforening
195/06
196/10
391/16
8
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
196/05
195/06
391/11
Riffel, 15m - Mesterskab Å2
1
33605
Jens Erik P. Krudt
Ullerup Skytteforening, Give
199/04
197/09
396/13
2
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
200/08
196/06
396/14
3
120581
Nicklas Klein Follmann
Jelling fS
200/16
195/05
395/21
4
19905
Jens Sandfeld Søndergaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
199/06
195/06
394/12
5
110497
Jesper Haugstrup
Billund Skytteforening
193/03
195/10
388/13
6
94912
Frederik Thychosen
Brande Skytteforening
192/02
192/08
384/10
7
140401
Emil Kjeldbjerg
Billund Skytteforening
193/05
189/02
382/07
8
85067
Karin Christensen
Sdr. Omme Skytteforening
189/03
188/01
377/04
Riffel, 15m - Mesterskab Å3
1
148572
Kasper Sloth
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
197/07
198/07
395/14
2
149690
Mikkel Gjødsbøl
Jelling fS
196/06
197/08
393/14
3
146272
Lasse Andersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
191/04
193/05
384/09
4
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
193/05
189/03
382/08
5
148556
Martin Dørr
Jelling fS
193/01
188/01
381/02
6
149324
Dorthe Lund Aaskoven
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
189/05
191/06
380/11
Riffel, 15m - Mesterskab SE1
1
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
200/09
200/14
400/23
2
20681
Hans O. Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/07
200/06
398/13
3
33139
Peter Frandsen
Blåhøj Skytteforening
200/12
198/11
398/23
4
33816
Knud Andersen
Jelling fS
197/09
198/14
395/23
5
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
195/03
199/06
394/09
6
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
197/08
196/08
393/16
7
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
191/03
198/05
389/08
8
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
196/06
192/06
388/12
9
35072
Bodil Hansen
Jelling fS
192/04
193/04
385/08
10
33486
Niels Kr. Møberg
Ullerup Skytteforening, Give
195/07
190/01
385/08
11
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
190/03
192/04
382/07
Riffel, 15m - Mesterskab SE2
1
34585
Vagn Koch
Tørring Idrætsforening
190/03
195/05
385/08
2
113782
Ronny Kristensen
Billund Skytteforening
194/02
191/02
385/04
3
39755
Peter Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
194/04
190/03
384/07
4
93289
Jens Hyldborg
Ullerup Skytteforening, Give
188/02
191/02
379/04
5
35608
Jens Ravn
Fredericia Skytteforening
188/02
185/05
373/07
Riffel, 15m - Mesterskab SE3
1
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
191/01
186/01
377/02
2
112980
Villy Christensen
Skarrild Idrætsforening
188/02
188/03
376/05
3
143577
Bjarne Nørskov
Tørring Idrætsforening
184/03
191/01
375/04
4
34969
Karl Erik Hansen
Jelling fS
188/02
187/02
375/04
5
132788
Jørgen Jensen
Billund Skytteforening
186/01
186/02
372/03
6
33266
Jørgen Jensen
Blåhøj Skytteforening
183/02
185/02
368/04
Riffel, 15m - Mesterskab FRI
1
123925
Christina Lybker
Brande Skytteforening
199/10
199/10
398/20
2
111862
Petri Brask-Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
196/14
198/06
394/20
3
117550
Julie Vesterholm
Ullerup Skytteforening, Give
197/06
197/06
394/12
4
114638
Lars Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
197/07
194/06
391/13
Riffel, 15m - Klasse BK1
1
145116
Frida Lund Bramsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
200/13
2
130988
Søren Mattrup
Sdr. Omme Skytteforening
199/15
3
145113
Anders Bramsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
199/12
4
127803
Julie Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
198/06
Riffel, 15m - Klasse BK2
1
145812
Asger Stig Kjærhus
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
199/10
2
145118
Carl Lund Bramsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
199/06
3
136726
Matti Stausholm
Sdr. Omme Skytteforening
197/11
4
145768
Alexander Egebro
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
196/04
5
145631
My Andersen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
195/06
6
147044
Frederik Sørensen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
195/05
7
130557
Lukas Stryhn
Sdr. Omme Skytteforening
194/04
8
147054
Sean Snell
Fredericia Skytteforening
190/01
Riffel, 15m - Klasse BK3
1
145987
Emin Dragovic
Brande Skytteforening
191/02
2
143783
Julian Commerou
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
189/05
3
143987
Lasse Kristensen Tirsgaard
Ullerup Skytteforening, Give
189/04
4
146861
Jonas Jensen
Tørring Idrætsforening
188/03
5
115392
Albert Landbo
Billund Skytteforening
184/03
Riffel, 15m - Klasse BK4
1
148317
Nikoline Aaskoven
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
197/11
2
148518
Oliver Beck
Tørring Idrætsforening
194/04
3
148938
Asta Sofie Sloth Ebbesen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
192/04
4
148680
Sif Børnsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
191/04
5
148011
Lærke Wedel
Billund Skytteforening
189/04
6
148740
Mads Vemmelund
Ullerup Skytteforening, Give
189/03
7
148438
Theis Børnsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
188/02
8
147640
Jamie Bank Jensen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
187/02
9
146378
Marius Gjødsbøl
Jelling fS
183/02
10
149080
Emil Jæger Teglgaard Eriksen
Sdr. Omme Skytteforening
183/01
11
146379
Frederick Koed Pedersen
Jelling fS
181/01
12
149737
Magnus Stensgaard
Jelling fS
179/02
13
145839
Lauge Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
176/00
Riffel, 15m - Klasse J1
1
145040
Storm Franzen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
199/13
2
134728
Holger K. Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/08
3
126149
Mads Friedrichsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/06
Riffel, 15m - Klasse J2
1
145117
Axel Lund Bramsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
197/09
2
145115
Lauritz Bramsen
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
197/08
3
143876
Cecilie Meller Skjærris
Brande Skytteforening
197/06
4
130990
Mikkel Jørgensen
Sdr. Omme Skytteforening
193/05
5
138774
Anton Bo Kjeldbjerg
Billund Skytteforening
191/03
6
123553
Frederik Thomsen
Brande Skytteforening
191/02
6
114815
Gustav Landbo
Billund Skytteforening
191/02
8
130617
Johan Mattrup
Sdr. Omme Skytteforening
189/04
9
140405
Filip Nielsen
Billund Skytteforening
186/02
10
149667
Julie Venø
Billund Skytteforening
180/01
Riffel, 15m - Klasse ST1
1
34116
Kasper Kjær Jensen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
190/03
2
42764
Thomas Brokholm
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
189/01
Riffel, 15m - Klasse ST2
1
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
191/02
2
34301
Karsten Karstensen
Billund Skytteforening
184/01
3
85786
Sara Knudsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
181/01
Riffel, 15m - Klasse ST3
1
120580
Martin Klein Follmann
Jelling fS
181/02
2
130996
Susanne Meldgaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
170/01
3
122713
Jesper Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
164/00
Riffel, 15m - Klasse Å1
1
106905
Martin Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/13
2
34354
Betinna Flyvholm Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
200/12
3
126980
Anni Damgaard Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/12
4
107347
Peter Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
198/13
5
120368
Claus Kristoffersen
Jelling fS
196/07
6
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
196/05
7
107950
Martin Nissen
Billund Skytteforening
195/06
8
114637
Jens Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
193/06
Riffel, 15m - Klasse Å2
1
120581
Nicklas Klein Follmann
Jelling fS
200/16
2
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
200/08
3
19905
Jens Sandfeld Søndergaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
199/06
4
33605
Jens Erik P. Krudt
Ullerup Skytteforening, Give
199/04
5
91840
Jimmi Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
196/10
6
136363
Henrik Steffensen
Jelling fS
195/03
7
140401
Emil Kjeldbjerg
Billund Skytteforening
193/05
8
110497
Jesper Haugstrup
Billund Skytteforening
193/03
9
94912
Frederik Thychosen
Brande Skytteforening
192/02
10
85067
Karin Christensen
Sdr. Omme Skytteforening
189/03
Riffel, 15m - Klasse Å3
1
148572
Kasper Sloth
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
197/07
2
149690
Mikkel Gjødsbøl
Jelling fS
196/06
3
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
193/05
4
148556
Martin Dørr
Jelling fS
193/01
5
146272
Lasse Andersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
191/04
6
148832
Lilian Teglgaard Eriksen
Sdr. Omme Skytteforening
190/05
7
149324
Dorthe Lund Aaskoven
Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
189/05
8
33981
Flemming Jensen
Brande Skytteforening
180/02
Riffel, 15m - Klasse SE1
1
33139
Peter Frandsen
Blåhøj Skytteforening
200/12
2
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
200/09
3
20681
Hans O. Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/07
4
33816
Knud Andersen
Jelling fS
197/09
5
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
197/08
6
33812
Lis Andersen
Jelling fS
196/10
7
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
196/06
8
33486
Niels Kr. Møberg
Ullerup Skytteforening, Give
195/07
9
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
195/03
10
33790
Ove Laursen
Jelling fS
194/08
11
35072
Bodil Hansen
Jelling fS
192/04
12
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
191/03
13
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
190/03
Riffel, 15m - Klasse SE2
1
39755
Peter Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
194/04
2
113782
Ronny Kristensen
Billund Skytteforening
194/02
3
35796
Aksel Ibsen
Fredericia Skytteforening
191/05
4
34585
Vagn Koch
Tørring Idrætsforening
190/03
5
93289
Jens Hyldborg
Ullerup Skytteforening, Give
188/02
5
35608
Jens Ravn
Fredericia Skytteforening
188/02
Riffel, 15m - Klasse SE3
1
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
191/01
2
112980
Villy Christensen
Skarrild Idrætsforening
188/02
2
34969
Karl Erik Hansen
Jelling fS
188/02
4
132788
Jørgen Jensen
Billund Skytteforening
186/01
5
143577
Bjarne Nørskov
Tørring Idrætsforening
184/03
6
33266
Jørgen Jensen
Blåhøj Skytteforening
183/02
Riffel, 15m - Klasse FRI
1
123925
Christina Lybker
Brande Skytteforening
199/10
2
114638
Lars Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
197/07
3
117550
Julie Vesterholm
Ullerup Skytteforening, Give
197/06
4
111862
Petri Brask-Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
196/14
5
149738
Marie Koed Pedersen
Jelling fS
188/02
Til toppen