Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Omegnsturnering RY-EMBORG (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Østjylland
Alle foreninger
Galten Skytteforening
Hinnerup Skytteforening
Odder Skytteforening
Postens Skytteforening, Aarhus
Ry-Emborg Skytteforening
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
142750
Casper Kronborg
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
125419
Markus Højegaard Nielsen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
145442
Mikkel Rothmann Blois
Ry-Emborg Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
139468
Mathias Abraham Rasmussen
Ry-Emborg Skytteforening
J2
176.000
176.000
Hovedskydning
139465
Jonas Flindt Porse
Ry-Emborg Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
139467
Jannik Bjørnvig Christensen
Ry-Emborg Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
139466
Magnus Hvass Pedersen
Ry-Emborg Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
143433
Karoline Søndergaard
Ry-Emborg Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
139474
Jakob Rothmann
Ry-Emborg Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
131853
Oliver Englyst Hasager
Hinnerup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
145486
Samuel Hjortsbjerg Morell
Hinnerup Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
141980
Stella Rahbek Strunge
Ry-Emborg Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
143435
Thue Hollerup Frost
Ry-Emborg Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
139472
Anders Milsgaard
Ry-Emborg Skytteforening
Å3
183.000
183.000
Hovedskydning
148896
Sigurd Elbeck
Ry-Emborg Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
145439
Albert Thisted Stobbe
Ry-Emborg Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
141846
Asger Lisby Fruergaard-Pedersen
Postens Skytteforening, Aarhus
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
99922
Viola Røjel
Postens Skytteforening, Aarhus
ST3
185.000
185.000
Hovedskydning
144097
Ravn Lisby Fruergaard-Pedersen
Postens Skytteforening, Aarhus
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
141477
Rasmus Bugge
Postens Skytteforening, Aarhus
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
148930
Sylvester Karstensen
Postens Skytteforening, Aarhus
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
148928
Elias H. Q. Lauritsen
Postens Skytteforening, Aarhus
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
141844
Thea Thykiær Fogh
Postens Skytteforening, Aarhus
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
141845
Maja Thykiær Fogh
Postens Skytteforening, Aarhus
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
145935
Isak Brink Jakobi
Postens Skytteforening, Aarhus
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
148933
Alva Ø. Hørlyck
Postens Skytteforening, Aarhus
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
108870
Nikolaj K.E. Waldstrøm
Postens Skytteforening, Aarhus
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
128616
Oliver Homann Larsen
Postens Skytteforening, Aarhus
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
107245
Tobias Nørlund Hernvig
Postens Skytteforening, Aarhus
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
83162
Valentin Røjel
Postens Skytteforening, Aarhus
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
130810
Savannah Busk
Postens Skytteforening, Aarhus
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
122192
Josefine Friis Bugge
Postens Skytteforening, Aarhus
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
145695
Jakob Faust Jeppesen
Odder Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
146048
Aya Porsgaard Pedersen
Odder Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
134934
Thomas Søndergård Kejser
Skytteklubben DSB/ASF
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
149429
Andreas Riber
Skytteklubben DSB/ASF
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
147244
Frederik Kvolbæk Pedersen
Skytteklubben DSB/ASF
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
141507
Oliver Plumb
Skytteklubben DSB/ASF
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
149000
Anton Vallø Kerting Holm
Skytteklubben DSB/ASF
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
146713
Finbarr Bolvig Carter
Skytteklubben DSB/ASF
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
125082
Oliver Overgaard Hoffmann
Skytteklubben DSB/ASF
ST3
181.000
181.000
Hovedskydning
149923
Frej Thomas Nim Evans
Skytteklubben DSB/ASF
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
149931
Sander Kehren
Galten Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
149932
Miley Berg
Galten Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
147427
Frederik Hyldekrog Sørensen
Hinnerup Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
141156
Mads Christian Frausing
Hinnerup Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
142179
Kasper Guldmann Haurum
Galten Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
139973
Amalie Guldmann Haurum
Galten Skytteforening
J2
181.000
181.000
Hovedskydning
135349
Mads Søndergaard
Ry-Emborg Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
148900
Tue Bjørnvig Christensen
Ry-Emborg Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
Til toppen