Silkeborg Stævnet 15 m 2022 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
148085 Mads Knuth Silkeborg Skyttekreds BK4 173.000 173.000 Mesterskab
144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Mesterskab
135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Mesterskab
145643 Claire Su Silkeborg Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145643 Claire Su Silkeborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Mesterskab
145642 Chloe Su Silkeborg Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
145642 Chloe Su Silkeborg Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Mesterskab
139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Mesterskab
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE3 189.000 189.000 Mesterskab
122466 Mette Clausen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å3 200.000 200.000 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds SE1 200.000 200.000 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
145735 Emil Agersnap Sørensen Silkeborg Skyttekreds ST3 176.000 176.000 Mesterskab
149123 Ronja Rahr Bønsdorff Silkeborg Skyttekreds Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
149123 Ronja Rahr Bønsdorff Silkeborg Skyttekreds Å3 188.000 188.000 Mesterskab
104273 Mikkel Vendelbo Silkeborg Skyttekreds ST3 155.000 155.000 Hovedskydning
104273 Mikkel Vendelbo Silkeborg Skyttekreds ST3 156.000 156.000 Mesterskab
148085 Mads Knuth Silkeborg Skyttekreds BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
146535 Eline Nørding Silkeborg Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
146535 Eline Nørding Silkeborg Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS ST3 189.000 189.000 Mesterskab
Å3 177.000 177.000 Hovedskydning
Å3 177.000 177.000 Mesterskab
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
145087 Randi Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening SE3 176.000 176.000 Hovedskydning
21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening SE3 189.000 189.000 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
149185 Peter Wiinquist Silkeborg Skyttekreds FRI 189.000 189.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
149185 Peter Wiinquist Silkeborg Skyttekreds FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
147599 Agnes Jacobsen Ulbjerg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
148114 Marcus Stenholt Bech Aulum Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 192.000 192.000 Mesterskab
133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
122604 Sofie Lang Jensen Ulbjerg Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
122604 Sofie Lang Jensen Ulbjerg Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds ST3 173.000 173.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 194.000 194.000 Mesterskab
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE2 198.000 198.000 Mesterskab
31756 Bo Udby Andersen Gjellerup Sdr. S G & I Å3 179.000 179.000 Hovedskydning
31756 Bo Udby Andersen Gjellerup Sdr. S G & I Å3 184.000 184.000 Mesterskab
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 200.000 200.000 Mesterskab
145637 Edith Hestbjerg Sørensen Silkeborg Skyttekreds Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
145637 Edith Hestbjerg Sørensen Silkeborg Skyttekreds Å3 185.000 185.000 Mesterskab
145833 Rasmus Ry Andersen Them Skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
145833 Rasmus Ry Andersen Them Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds ST3 179.000 179.000 Mesterskab
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
147019 Sinna Lykke Knudstrup Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
147019 Sinna Lykke Knudstrup Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Mesterskab
22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Mesterskab
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE3 188.000 188.000 Mesterskab
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
145735 Emil Agersnap Sørensen Silkeborg Skyttekreds ST3 171.000 171.000 Hovedskydning
145648 Irvin Murphy Them Skytteforening Å3 195.000 195.000 Mesterskab
145648 Irvin Murphy Them Skytteforening Å3 196.000 196.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å3 186.000 186.000 Mesterskab
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds Å2 195.000 195.000 Mesterskab
145087 Randi Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
148114 Marcus Stenholt Bech Aulum Skytteforening BK4 194.000 194.000 Mesterskab
133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
147599 Agnes Jacobsen Ulbjerg Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
145636 Esben Agersnap Sørensen Silkeborg Skyttekreds Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
145636 Esben Agersnap Sørensen Silkeborg Skyttekreds Å3 183.000 183.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds Å3 178.000 178.000 Mesterskab
136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
144043 Karin Kronborg Andersen Them Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
144043 Karin Kronborg Andersen Them Skytteforening Å3 185.000 185.000 Mesterskab
138347 Niclas Persson Silkeborg Skyttekreds FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
138347 Niclas Persson Silkeborg Skyttekreds FRI 188.000 188.000 Mesterskab
144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
143594 Jonatan B. Christiansen Them Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
143594 Jonatan B. Christiansen Them Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
147456 Lucas Tviis Obel Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
147456 Lucas Tviis Obel Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
21759 Ann Klode Silkeborg Skyttekreds Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
21759 Ann Klode Silkeborg Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Mesterskab
147913 Gry Klode Silkeborg Skyttekreds BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
147913 Gry Klode Silkeborg Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 197.000 197.000 Mesterskab
137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
138620 Sven-Erik Knudsen Langå & Omegns Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
138620 Sven-Erik Knudsen Langå & Omegns Skytteforening SE3 191.000 191.000 Mesterskab

Til toppen