LDT 1. Runde Indendørs 2022 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
146964 Kenneth Clausen Broagerlands Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
146662 Keven Clausen Broagerlands Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
147426 Henrik Willerslev Sparta Idrætsforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening SE3 194.000 194.000 Hovedskydning
143513 Henrik Thomsen Gråsten Skytteforening SE3 194.000 194.000 Hovedskydning
136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
143519 Torben Bertelsen Gråsten Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
143902 Jann Nielsen Vojens Skytteforening ST3 170.000 170.000 Hovedskydning
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
144551 Simon Sandberg Vojens Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
121229 Leif Kristensen Vojens Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
134939 Peter Kiel Nordals Skyttekreds ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
147994 Tobias Larsen Nordals Skyttekreds BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
148999 Simone Sønderstgaard Larsen Nordals Skyttekreds BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds ST3 174.000 174.000 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
42805 Rasmus Dall Sønderborg Skyttekreds ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
145583 Katrine Holm Østergaard Sønderborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
145581 Frederik Lund Palmgren Sønderborg Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
147214 Asle Ovens Sønderborg Skyttekreds BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
148761 Kamalesh Jagadeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
148759 Aron Knoch Sønderborg Skyttekreds BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
144425 Marius Hamer Sønderborg Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
146990 Malthe Hatting Schmidt Sønderborg Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
148763 Magne Ovens Sønderborg Skyttekreds BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
148760 Storm Fink Sønderborg Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
148758 Oliver Mateo Geniak Sønderborg Skyttekreds BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
146991 Elias Van der Sterren Sønderborg Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
141326 Line von Riegen Jørgensen Sønderborg Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
144862 Regitze Winther Sønderborg Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
146983 Freya Bossen Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
145574 Sasha Emborg Kragelund Sønderborg Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
145571 Kim Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
149417 Lærke Holst Sønderborg Skyttekreds Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
128844 Gert Jessen Sønderborg Skyttekreds SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
147312 Carlton Bang Isaack Sønderborg Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds J2 187.000 187.000 Hovedskydning
42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
114368 Rajkumar Sengodan Kannaijan Sønderborg Skyttekreds Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening ST2 178.000 178.000 Hovedskydning
43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
145944 Jacob Christiansen Grænseegnens Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
143918 Skjold Lumbye Ravnskjær Grænseegnens Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
147815 Magne Lumbye Ravnskjær Grænseegnens Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning

Til toppen