Skyttekreds Bjerringbro Riffelstævne 2022 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro SE1 195.000 195.000 Mesterskab
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST3 176.000 176.000 Mesterskab
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro ST3 178.000 178.000 Mesterskab
148745 Charlie Emil Grove Jørgensen Randers Skyttekreds BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
148745 Charlie Emil Grove Jørgensen Randers Skyttekreds BK4 195.000 195.000 Mesterskab
148554 Oliver Müller Randers Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
148554 Oliver Müller Randers Skyttekreds J2 196.000 196.000 Mesterskab
148747 Stine Olsen Andersen Randers Skyttekreds Å3 181.000 181.000 Hovedskydning
148747 Stine Olsen Andersen Randers Skyttekreds Å3 187.000 187.000 Mesterskab
148553 Seir Bagger Serverinsen Randers Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
148553 Seir Bagger Serverinsen Randers Skyttekreds J2 193.000 193.000 Mesterskab
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
143606 Hjalte Dam Skyttekreds Bjerringbro BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
143606 Hjalte Dam Skyttekreds Bjerringbro BK3 191.000 191.000 Mesterskab
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Mesterskab
138620 Sven-Erik Knudsen Langå & Omegns Skytteforening SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
138620 Sven-Erik Knudsen Langå & Omegns Skytteforening SE3 190.000 190.000 Mesterskab
148699 Thomas Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
148699 Thomas Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 198.000 198.000 Mesterskab
148700 Noa Munch Tøttrup Skyttekreds Bjerringbro BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
148700 Noa Munch Tøttrup Skyttekreds Bjerringbro BK4 191.000 191.000 Mesterskab
148739 Ejner Klindt-Lassen Randers Skyttekreds BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
148739 Ejner Klindt-Lassen Randers Skyttekreds BK4 183.000 183.000 Mesterskab
144474 Mathilde Skammelsen Randers Skyttekreds BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
144474 Mathilde Skammelsen Randers Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Mesterskab
132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 194.000 194.000 Mesterskab
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro J2 195.000 195.000 Hovedskydning
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro J2 197.000 197.000 Mesterskab
148617 Nikas Kaas Øhman Randers Skyttekreds BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
148617 Nikas Kaas Øhman Randers Skyttekreds BK4 196.000 196.000 Mesterskab
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds SE1 200.000 200.000 Mesterskab
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening J2 182.000 182.000 Mesterskab
149093 Lauge Agerbo-Ziegenfeldt Kjellerup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
149093 Lauge Agerbo-Ziegenfeldt Kjellerup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 193.000 193.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 185.000 185.000 Mesterskab
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
144287 Jonathan Johannes Kruse Frederiksen Skyttekreds Bjerringbro BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
144287 Jonathan Johannes Kruse Frederiksen Skyttekreds Bjerringbro BK3 188.000 188.000 Mesterskab
Å3 174.000 174.000 Hovedskydning
Å3 177.000 177.000 Mesterskab
136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro BK3 197.000 197.000 Mesterskab
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 161.000 161.000 Hovedskydning
148701 Richard Stougaard Øhlenschlæger Skyttekreds Bjerringbro BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
148701 Richard Stougaard Øhlenschlæger Skyttekreds Bjerringbro BK4 190.000 190.000 Mesterskab
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE3 188.000 188.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 200.000 200.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Mesterskab
19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 194.000 194.000 Mesterskab
140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
135072 Jacob Leth Grønbeck Ulstrup IF FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
135072 Jacob Leth Grønbeck Ulstrup IF FRI 198.000 198.000 Mesterskab

Til toppen