Skyttekreds Bjerringbro Riffelstævne 2022 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro J2 197.000 197.000 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening ST3 192.000 192.000 Mesterskab
148700 Noa Munch Tøttrup Skyttekreds Bjerringbro BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
148700 Noa Munch Tøttrup Skyttekreds Bjerringbro BK3 196.000 196.000 Mesterskab
148699 Thomas Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
148699 Thomas Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 197.000 197.000 Mesterskab
145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 199.000 199.000 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro J2 194.000 194.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro ST3 180.000 180.000 Mesterskab
142290 Frederikke Berg Vels Jensen Skyttekreds Bjerringbro Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
148554 Oliver Müller Randers Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
148554 Oliver Müller Randers Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
144474 Mathilde Skammelsen Randers Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
144474 Mathilde Skammelsen Randers Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro J2 178.000 178.000 Mesterskab
132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro J2 192.000 192.000 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 188.000 188.000 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK1 198.000 198.000 Mesterskab
136374 Sebastian Berth Randers Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
136374 Sebastian Berth Randers Skyttekreds BK2 187.000 187.000 Mesterskab
143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 197.000 197.000 Mesterskab
108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 200.000 200.000 Hovedskydning
108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 200.000 200.000 Mesterskab
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro FRI 200.000 200.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 192.000 192.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro J2 194.000 194.000 Mesterskab
148739 Ejner Klindt-Lassen Randers Skyttekreds BK3 177.000 177.000 Mesterskab
148739 Ejner Klindt-Lassen Randers Skyttekreds BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
148617 Nikas Kaas Øhman Randers Skyttekreds BK3 199.000 199.000 Mesterskab
148617 Nikas Kaas Øhman Randers Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro J2 198.000 198.000 Mesterskab
136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro BK2 197.000 197.000 Mesterskab
136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
148553 Seir Bagger Serverinsen Randers Skyttekreds J2 192.000 192.000 Mesterskab
148553 Seir Bagger Serverinsen Randers Skyttekreds J2 185.000 185.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 184.000 184.000 Mesterskab
142290 Frederikke Berg Vels Jensen Skyttekreds Bjerringbro Å2 200.000 200.000 Mesterskab
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 183.000 183.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 177.000 177.000 Mesterskab
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro J2 198.000 198.000 Hovedskydning
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro J2 198.000 198.000 Mesterskab
138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro FRI 198.000 198.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab

Til toppen